EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

+22
Mr.bobo
HaYrOLa
Jasmin
Zagreb16
Leo
Cvjećko
Ighor
Lunke
Kuert.W
ataše1
Lucas
The Đole
Veronica
Tinchey
sandy
Velvet
Kruno
Goxy
ESCbigFan
>>Been<<
Duje
Pauly D
26 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ^.^ Swedish Hero 13.05.11 0:24

Zagreb16 je napisao/la:Bugarska,Slovačka,Izrael i Latvija umjesto Danske,Moldavije,Rumunjske i Švedske bi trebaleeeeee biti u finalu -.-

Slovačka je realno bila možda i najbezveznija. Pjesma je totalno ne zanimljiva u live izvedbi.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by sandy 13.05.11 0:25

Drago mi je da ove feminemke (Slovačka) opet nisu prošle..;D
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:26

^.^ Swedish Hero je napisao/la:

Slovačka je realno bila možda i najbezveznija. Pjesma je totalno ne zanimljiva u live izvedbi.


ak je žiri progurao onu žalopojku iz Latvije i onu retardiranu Ninu,trebao je i Slovačku Sad
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 0:27

Zagreb16 je napisao/la:


ak je žiri progurao onu žalopojku iz Latvije i onu retardiranu Ninu,trebao je i Slovačku Sad

Ti znas da ih je ziri ugurao??? daj molim teeeeeeeee
A zasto bi Slovakinje koje su se ukopale u mestu i samo poziraju???


Zadnja promjena: Lunke; 13.05.11 0:28; ukupno mijenjano 1 put.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by The Đole 13.05.11 0:27

Aj ćuti Zagreb, veze nemaš! Otkud ti to da je žiri progurao 'retardiranu' Ninu?!
Poklopi se! I ne vrijeđaj druge, prvo pogledaj oko sebe pa onda komentariši druge!
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lucas 13.05.11 0:28

Zagreb16 je napisao/la:


ak je žiri progurao onu žalopojku iz Latvije i onu retardiranu Ninu,trebao je i Slovačku Sad

Čemu sad ovo? Cura je presimpatična i super pjeva.
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by sandy 13.05.11 0:30

Pa dobro, realno je da je Litvu pogurao žiri Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 0:30

sandy je napisao/la:Pa dobro, realno je da je Litvu pogurao žiri Very Happy

A otkud vi to znate??? Jel ste mozda vi ziri??? jel ste mozda saznali glasove???
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:31

Djole94 je napisao/la:Aj ćuti Zagreb, veze nemaš! Otkud ti to da je žiri progurao 'retardiranu' Ninu?!
Poklopi se! I ne vrijeđaj druge, prvo pogledaj oko sebe pa onda komentariši druge!

a da pogodim....ti si iz zemlje isto ko i Nina ha???

očajno je kad neko gura naprijed svoju zemlju iako je pjesma očajna.....ja sam digao ruke od Darije još davno iako moju zemlju predstavlja Neutral
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:33

Lucas je napisao/la:

Čemu sad ovo? Cura je presimpatična i super pjeva.

jel ovo natjecanje za miss simpatičnosti ili natjecanje PJESME Eurovizije ......moja baba je simpatična pa se nije prijavila na ESC Very Happy
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by sandy 13.05.11 0:34

Lunke je napisao/la:

A otkud vi to znate??? Jel ste mozda vi ziri??? jel ste mozda saznali glasove???

što tu moram saznati, znam kako su glasali prošle godine, kad je recimo Portugal prošao..
meni je realno, a ti možeš imati svoje mišljenje... Smile ofc
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by The Đole 13.05.11 0:35

Zagreb16 je napisao/la:

a da pogodim....ti si iz zemlje isto ko i Nina ha???

očajno je kad neko gura naprijed svoju zemlju iako je pjesma očajna.....ja sam digao ruke od Darije još davno iako moju zemlju predstavlja Neutral

Ja sam iz RS, ali naravno, navijam za Ninu.
Meni pjesma nije očajna, bila mi je u početku ali mi se vremenom sve više sviđala. I realno bila je miljama bolja od Darije.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:36

sandy je napisao/la:

što tu moram saznati, znam kako su glasali prošle godine, kad je recimo Portugal prošao..
meni je realno, a ti možeš imati svoje mišljenje... Smile ofc

potpisujem Very good!
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:38

Djole94 je napisao/la:

Ja sam iz RS, ali naravno, navijam za Ninu.
Meni pjesma nije očajna, bila mi je u početku ali mi se vremenom sve više sviđala. I realno bila je miljama bolja od Darije.


pa i Rusima je super njihova pjesma, i Portugalcima portugalska, i Armenicima armenska......tako je i tebi vaša......daj malo realnosti žena od plus 20 ima pjeva pjesmu o muškarcu ko da je on plišana igračka a koreografiju neću ni komentirat.....i kaj je s frizurom???? -''wanna be milan stanković'' Very Happy
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 0:40

Izuzetno si naporan i dosadan
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lucas 13.05.11 0:41

Zagreb16 je napisao/la:jel ovo natjecanje za miss simpatičnosti ili natjecanje PJESME Eurovizije ......moja baba je simpatična pa se nije prijavila na ESC Very Happy

Aj probaj još jednom pročitati rečenicu, ali ovoga puta do kraja: Cura je presimpatična i super pjeva.
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 0:42

Lucas je napisao/la:

Aj probaj još jednom pročitati rečenicu, ali ovoga puta do kraja: Cura je presimpatična i super pjeva.

Bitno je da on zna glasove zirija ,a to sto ne zna citati nije uopste vazno Laughing Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lucas 13.05.11 0:43

Zagreb16 je napisao/la:


pa i Rusima je super njihova pjesma, i Portugalcima portugalska, i Armenicima armenska......tako je i tebi vaša......daj malo realnosti žena od plus 20 ima pjeva pjesmu o muškarcu ko da je on plišana igračka a koreografiju neću ni komentirat.....i kaj je s frizurom???? -''wanna be milan stanković'' Very Happy

možda je zato retardirana?! a jadna... OMG! Mad
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by The Đole 13.05.11 0:48

Slažem se sa Lunke-om. Jako si naporan.
Vrvi ljubomora iz tebe.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:49

Lunke je napisao/la:Izuzetno si naporan i dosadan

u prevedenom.....''nemaš materijala za samoobranu'' Very good! uživaj
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 0:51

Zagreb16 je napisao/la:

u prevedenom.....''nemaš materijala za samoobranu'' Very good! uživaj

pojedinci ne zasluzuju da im posvetim svoje vreme,a ti si jedan od njih....POZDRAV Bye!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:51

Djole94 je napisao/la:Slažem se sa Lunke-om. Jako si naporan.
Vrvi ljubomora iz tebe.

ljubomoran na šta????
ja nisam ljubomoran za vašu državu ili neznam šta......dapaće glasao sam za Oro 5 puta...... a i nemam razloga nešto posebno veličat HR jer sam iz BIH inaće........samo sam realan Neutral
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by The Đole 13.05.11 0:56

Na Ninu npr, pljuješ je bez ikakve osnove.
A što reče Lunke, ne zaslužuješ toliku pažnju Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Zagreb16 13.05.11 0:58

Djole94 je napisao/la:Na Ninu npr, pljuješ je bez ikakve osnove.
A što reče Lunke, ne zaslužuješ toliku pažnju Very Happy

NEKUŽIM.....u ime Kristovo,zašto bi ja bio ljubomoran na Ninu?????

jer sam ja htio predstavljat Srbiju a ona mi je otela tu titulu??? Suspect Suspect Suspect
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Leo 13.05.11 9:08

Proslo mi samo sest od onih kojih sam hteo da prodju...

Nisu prosli Kipar,Belorusija,Letonija,Izrael Sad
Sad su mi ispali i 2 i 3 iz top 43 i Kipar i Letonija.
Sad mi ostaju Gruzija i Velika Britanija a iza njih BIH i Srbija.


Kad sam ja rekao da Moldavci prolaze niko mi nije verovao . Laughing Laughing Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 4 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.