EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

+22
Mr.bobo
HaYrOLa
Jasmin
Zagreb16
Leo
Cvjećko
Ighor
Lunke
Kuert.W
ataše1
Lucas
The Đole
Veronica
Tinchey
sandy
Velvet
Kruno
Goxy
ESCbigFan
>>Been<<
Duje
Pauly D
26 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Goxy 13.05.11 9:43

Zagreb16 je napisao/la:


pa i Rusima je super njihova pjesma, i Portugalcima portugalska, i Armenicima armenska......tako je i tebi vaša......daj malo realnosti žena od plus 20 ima pjeva pjesmu o muškarcu ko da je on plišana igračka a koreografiju neću ni komentirat.....i kaj je s frizurom???? -''wanna be milan stanković'' Very Happy

oprosti ali srbi ove godine imaju jednu od najboljih pjesama Wink
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Leo 13.05.11 10:03

Goxy je napisao/la:

oprosti ali srbi ove godine imaju jednu od najboljih pjesama Wink

Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 12:50

Ja i dalje ne mogu da prezalim Kipar Crying or Very sad Stvarno su bili dobri.
Inace cenim da se Holnadija nikad nece plasirati u finale...ne znam kako nisu odustali do sad hahahaha
A i Slovacka ce nas mozda napustiti vec sledece godine kao i San Marino...Sa Madjarskom se nikad ne zna,oni non stop odustaju pa se vracaju,posle sjajne pesme 2005 nismo ih videli naredne,pa ih opet nismo videli 2010...sa njima se nikad ne zna.
Nadam se da ce ulazak zemalja poput Austrije,Svajcarske,Slovenije vratiti neke stare zemlje poput Andore,Monaka,Crne Gore,Luksemburga...tako bi sigurno istocni blok bio jos u vecem dizbalansu pa recimo cirkus iz Moldove nikad ne bi usao u finale cheers
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Leo 13.05.11 12:51

Lunke je napisao/la:Ja i dalje ne mogu da prezalim Kipar Crying or Very sad Stvarno su bili dobri.
Inace cenim da se Holnadija nikad nece plasirati u finale...ne znam kako nisu odustali do sad hahahaha
A i Slovacka ce nas mozda napustiti vec sledece godine kao i San Marino...Sa Madjarskom se nikad ne zna,oni non stop odustaju pa se vracaju,posle sjajne pesme 2005 nismo ih videli naredne,pa ih opet nismo videli 2010...sa njima se nikad ne zna.
Nadam se da ce ulazak zemalja poput Austrije,Svajcarske,Slovenije vratiti neke stare zemlje poput Andore,Monaka,Crne Gore,Luksemburga...tako bi sigurno istocni blok bio jos u vecem dizbalansu pa recimo cirkus iz Moldove nikad ne bi usao u finale cheers

ja ni njih ni tursku ispadose mi najveci favoriti iz oba PF-a.Sad Gruzija do pobede!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Pauly D 13.05.11 13:51

Al sad baš gledam Slovakinje su odlično zvučale uživo, svi smo se bojali kako će to izgledat, ali one su rasturile! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 13.05.11 13:59

Bruno je napisao/la:Al sad baš gledam Slovakinje su odlično zvučale uživo, svi smo se bojali kako će to izgledat, ali one su rasturile! Smile

Pa dobro su pevale to stoji,ali kako misle da prodju kad su se ukopale u jedno mesto i masu onim haljinama i poziraju...Zaista ni jednog trenutka nisam sumnjao u njihov ne prolazak.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ESCbigFan 13.05.11 14:59

Zao mi je Veronice i Daniele,onih iz Letonije i Dane Smile
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Cvjećko 13.05.11 15:42

Eh, da i ja prenesem svoje dojmove za sinoć Smile

Glasao nisam, užasno je skupo, j*bem ti, ba, 1.87, za te pare 2 hljeba možeš kupiti! Da sam glasao, glasao bih za Estoniju. Razočarao sam se nastupom Kipra, da ne govorim Ukrajine, baš je izgledalo kao da Mika nema glasa... Švedska je imala odličan, odličan, VRH, scenski nastup i stvarno razvalili su sinoć! Rumunjska me iznenadila, svidjela mi se pjesma baš, dosad mi je bezveze bila. U finalu navijam za više zemalja (što je inormalno), al' najviše bih volio vidjeti pobjedu Austrije, stvarno, sinoć je prelijepo otpjevala! Slovakinje su jako sexy bile sinoć, al' imale su slabu pjesmu. Ona čudovišta iz Irske su prošli, mislim, meni je ono cirkus od njihovog nastupa...
Dalje, koji k*rac je Moldavija prošla u finale??? Znači ubi se odmah ako ti je ono vrh, al' fakat!!!

Sve u svemu, lijepo je bilo Smile Večeras ću preslušati sve finaliste ponovno, pa ćemo da vidimo Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Guest 13.05.11 16:52

Komentariumussess mua el
(Moj komentar Very Happy )


Baš kao što sam i predviđao 2. polufinale je bilo daleeeko jače od prvog...sve je bilo super (osim Moldavije) .
  • Eesti!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aiäth Euroopa!!! Hvala puno svima koji su glasali za "našu" Getter ... inače 7 puta sam glasaooo jeeej Very Happy Very Happy
  • WTF ko je glasao za Moldaviju ... a čak i da je imala puno glasova zar ju žiri nije trebao "pokopati" ? Straašno .... pjesma 0 ... cirkus... + oni rogovi silent
  • Čestitke i Bosni ... za vas nisam mogao glasati al' eto ... prošli smo i bez mojih glasova Very Happy
  • Čestitke Slovenci ... i za vas sam glasao ... Very Happy
  • Čestitke Austrija - oduševljen sam ... nastup extra , Irska i Rumunija... no comment - sve 5
  • Žao mi je Bugarske .... :/
  • Eeeestiiiii !!! Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Ighor 13.05.11 17:43

Slovenija, Austrija!!! Toooo! Počeo sam skakat po kući kad sam vidio da je Austrija prošla. Pjesma je prepredobra, a Sloveniju neću ni komentirat. Pjesma savršena, ona savršena, glas presavršen! Very Happy

Žao mi je Izraela i Dane, pjesma mi se sad još više sviđa, a kad je krenula na malu pozornicu, sam od sebe sam počeo pljeskat. Mislio sam da će proć.

I kad je već netko od povratnika trebao uć u finale, zašto to nije bio Izrael? A ne ona Moldavija, pa ono je bilo užasno.
Znači, Moldaviju i Rumunjsku bih zamijenio s Izraelom i Slovačkom.
Bjelorusija mi je do jučer bila super, al nije ona to dobro otpjevala.

Sve mi je nekako bilo bolje jučer nego u utorak, a od pjesama još su mi se sviđale BiH, Ukrajina, Estonija, Danska i Irska.

U finalu sutra glasam za Sloveniju, Austriju, Mađarsku, Švicarsku i najvjerojatnije Njemačku. A možda i za još nekoga.


I još jedna stvar, svi naši susjedi su u finalu. Srbija, BiH, Mađarska, Slovenija, Italija i države poput Austrije i Švicarske, pa neka se ljudi s HRT-a zapitaju malo. Sad im isprika ne može bit da nismo imali dovoljno susjeda jer Slovenija jednostavno pobija tu činjenicu.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Velvet 13.05.11 18:08

Ighor je napisao/la:I još jedna stvar, svi naši susjedi su u finalu. Srbija, BiH, Mađarska, Slovenija, Italija i države poput Austrije i Švicarske, pa neka se ljudi s HRT-a zapitaju malo. Sad im isprika ne može bit da nismo imali dovoljno susjeda jer Slovenija jednostavno pobija tu činjenicu.

Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good! Very good!
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ^.^ Swedish Hero 13.05.11 20:34

Ighor je napisao/la:I još jedna stvar, svi naši susjedi su u finalu. Srbija, BiH, Mađarska, Slovenija, Italija i države poput Austrije i Švicarske, pa neka se ljudi s HRT-a zapitaju malo. Sad im isprika ne može bit da nismo imali dovoljno susjeda jer Slovenija jednostavno pobija tu činjenicu.

IDENTIČNE, ali IDENTIČNE riječi je sinoč rekla moja mother. Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 251435 Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 282426
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Duje 13.05.11 20:46

Bruno je napisao/la:Al sad baš gledam Slovakinje su odlično zvučale uživo, svi smo se bojali kako će to izgledat, ali one su rasturile! Smile
slažem se Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Tinchey 14.05.11 10:02

Sve što ću reći jest da je drugo polufinale bilo poprilično predvidljivo, pogodio 8/10.
Naravno fulao sam degenerike iz Rumunjske i patuljke iz Moldavije. Na mojoj listi se sve izmjenilo pošto su mi TOP3 eliminirani. Navijam za sve Ex-Yu države jer po meni imaju najbolje pjesme. Isto tako počela mi se sviđat Getter.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Leo 14.05.11 12:02

Tinchey je napisao/la:Sve što ću reći jest da je drugo polufinale bilo poprilično predvidljivo, pogodio 8/10.
Naravno fulao sam degenerike iz Rumunjske i patuljke iz Moldavije.
Na mojoj listi se sve izmjenilo pošto su mi TOP3 eliminirani. Navijam za sve Ex-Yu države jer po meni imaju najbolje pjesme. Isto tako počela mi se sviđat Getter.

I meni Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Duje 14.05.11 12:09

Leo je napisao/la:

I meni Laughing

meni je number 1 ostala...a ostale paf Rolling Eyes
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by sandy 15.05.11 1:46

Second Semi-Final
Sweden
Denmark
Slovenia
Romania
Bosnia & Herzegovina
Ukraine
Austria
Ireland
Estonia
Moldova
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lucas 15.05.11 2:01

Drugo polufinale:

1. Švedska 155
2. Danska 135
3. Slovenija 112
4. Rumunjska 111
5. Bosna i Hercegovina 109
6. Ukrajina 81
7. Austrija 69
8. Irska 68
9. Estonija 60
10. Moldova 54
11. Belgija 53
12. Bugarska 48
13. Slovačka 48
14. Bjelorusija 45
15. Izrael 38
16. Makedonija 36
17. Latvija 25
18. Cipar 16
19. Nizozemska 13
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by sandy 15.05.11 2:40

ajme MAC 16. -.-''
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Mr.bobo 15.05.11 3:41

Lunke je napisao/la:

Pa dobro su pevale to stoji,ali kako misle da prodju kad su se ukopale u jedno mesto i masu onim haljinama i poziraju...Zaista ni jednog trenutka nisam sumnjao u njihov ne prolazak.

...ma trebale su proći... imale su ok pjesmu + još su k tome bile zgodne... I love you I love you
...zanimljivo... u oba polufinala jedan bod je odlučivao između 10 i 11 mjesta...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ESCbigFan 15.05.11 11:10

Strasno.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Kruno 15.05.11 11:21

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 15gezwl
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ESCbigFan 15.05.11 11:29

Ovo jos veci.. Svedjanin pokupio citan Skandinavski blok 12. Sad
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Lunke 15.05.11 13:01

Treba zabraniti da Moldavija bude u polufinalom sa Rumunijom
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by ^.^ Swedish Hero 15.05.11 13:06

Lunke je napisao/la:Treba zabraniti da Moldavija bude u polufinalom sa Rumunijom

Treba zabraniti da se više događa da u jednom polufinalu budu:

Azerbaijan
Turkey
Georgia
Armenia
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. - Drugo Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2011. - Drugo Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.