EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

+25
Ighor
Mara
Marijo
frozen
Lucas
Zagreb16
Kruno
booth
strajker
sandy
Jasmin
asteroid
Tinchey
Veronica
Cvjećko
Velvet
Lunke
Misfit
The Đole
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
Duje
Leo
HaYrOLa
Goxy
29 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Kruno 04.07.11 17:37

Veronica je napisao/la:da,Bruno je organizirao zadnji bio je to 37 mislim

To su bili dani Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Veronica 04.07.11 17:48

Kruno je napisao/la:
Veronica je napisao/la:da,Bruno je organizirao zadnji bio je to 37 mislim

To su bili dani Smile


krasni...stoput bolje mi je ovo sad Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by frozen 17.07.11 3:49

meni onaj jer sam nakon 3 sudjelovanja pobijedio ahhahahahahahah... i bila su luđa imena država..onak bilna neka država GOLUBARSKA OSTRVA Very Happy hahahahahahahahaha ne znam ni kaje to Very Happy i jedino se sjećam IDONIJE I ALEKSANDRIJE od država Wink
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Kruno 17.07.11 9:57

croato je napisao/la:meni onaj jer sam nakon 3 sudjelovanja pobijedio ahhahahahahahah... i bila su luđa imena država..onak bilna neka država GOLUBARSKA OSTRVA Very Happy hahahahahahahahaha ne znam ni kaje to Very Happy i jedino se sjećam IDONIJE I ALEKSANDRIJE od država Wink

Golubarska ostrva je Papronia Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by frozen 17.07.11 14:08

omg kaj da? hahahaha
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by VasilijeM. 14.09.11 22:46

Pa ovako, u imenu moje zemlje kombinovao sam moje dve omiljene stvari: Dansku (obožavam je kao zemlju i kada porastem živeću tamo, ali kod granice sa Nemačkom zato što teško da ću naučiti danski Razz) i mir (veoma se zalažem za mir među ljudima i svet bez nasilja i krvi...) Ko zna možda uskoro promenim nick u Danish Hero
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Luna 04.11.11 1:36

Naziv moje države dolazi od crtanog filma "Sailor Moon / Mjesečeva Ratnica", obožavala sam gledati ovaj crtani dok sam bila mala. Još uvek obožavam da gledam ovaj crtani, i to stalno iznova, ponovo i ponovo.
Luna
Luna

Broj postova : 21

Kontinent Helia
Zemlja: Royaume de la Lune
Obavijest: Hello Goodbye

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Kruno 04.11.11 10:03

Luna je napisao/la:Naziv moje države dolazi od crtanog filma "Sailor Moon / Mjesečeva Ratnica", obožavala sam gledati ovaj crtani dok sam bila mala. Još uvek obožavam da gledam ovaj crtani, i to stalno iznova, ponovo i ponovo.

Very good!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Bebi 04.11.11 13:28

Moje je jednostavno! Bebi Dol! Laughing
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Kako je vaša HSC zemlja dobila ime? - Page 3 Empty Re: Kako je vaša HSC zemlja dobila ime?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.