EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je sve počelo?

+13
Misfit
Casper
frozen
Duje
Leo
Goxy
^.^ Swedish Hero
Cvjećko
>>Been<<
Kruno
Ighor
Veronica
Pauly D
17 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Kako je sve počelo? Empty Kako je sve počelo?

Postaj by Pauly D 03.08.10 0:53

Gledajući sada forum, ponosan sam. Tako mi je drago da je forum uspio, jer kad se sjetim prije godinu ili dvije, forum naše stranice služio je samo za download pjesama. Nakon toga bivša adminica foruma preuzela je stvar u svoje ruke i oživjela forum, ali ne na dugo. Nakon nekog vremena pala je zainteresiranost, a na kraju se sve svelo na 10 aktivnih forumaša, ako i toliko. Razlog je sigurno bila i slabija zainteresiranost bivše administratorice koja se nije trudila kao i na početku. Na tom forumu vodila se igra CSC koja je jedina držala forum kako tako na nogama. Punog imena Croatian Song Contest bila je igra slična sadašnjem HSC-u. Nakon 36 izdanja igra je najblaže rečeno propala zbog slabe zainteresiranosti. Još jedan razlog zašto je stari forum propao bili su spameri koji su počeli učestalo ostavljati postove reklama, a članove bivšeg foruma gnjavila je i "gramatika". Naime pisanje slova č,ć,đ nije bilo dozvoljeno, forum ih nije dopuštavao, te se post s tim znakovima nebi mogao objaviti. Puno puta bi pisao dulji tekst da bi na kraju shvatio da sam sve pisao sa č i ć te bi dugo...dugo buljio u tekst i ispravljao svako č i ć u "c" kako bi uspio objaviti željeni tekst, siguran sam da tako nije bilo samo meni. Nakon par dana od "nestanka" ljudi s foruma, forum je počeo sam od sebe brisati podatke, bio je pun grešaka, tada sam rekao STOP.


Kada je forum umro, odlučio sam stvari uzeti u svoje ruke i zatražio suradnju kod Veronice koja je na prijašnjem forumu bila moderatorica. Jedne večeri napravili smo forum i s vremenom počeli su pristizat i prvi članovi, jedan po jedan. Kada nas se okupilo 20-ak bilo nam je neobično jer na takvo nešto nismo naviknuli. Kada smo vidjeli da je naš projekat uspio, Vladan je napravio novi dizajn, a otvoreni su i ostali djelovi foruma u kojima ste postali izrazito aktivni. Drago nam je i da se forum ne svodi samo na HSC te da ste aktivni i u drugim temama i sadržajima koje nudi naš forum.


Imali smo par skandala i problema, no sve smo uvijek uspješno riješili. Forum je otvoren 20. travnja, a od tada pa do danas ukupno smo napisali 28801 postova i otvorili 420 tema. Trenutno je na forumu registrirano 119 članova. Veronica, ja i ekipa moderatora trudimo se i trudit ćemo se još i više kako bi na forumu svoje vrijeme provodili uz dozu zabave te upoznavanja novih sadržaja. Kako smo do sada davali sve od sebe, tako će biti i u buduće.

Za kraj ostavit ću vas da uživate uz neke statistike i nadam se kako će vas u buduće biti još više i više te da ćete biti aktivniji i aktivniji kako bi postali najbolji Eurosong forum na prostoru Balkana.



Kako je sve počelo? Zswt40

Kako je sve počelo? 2wrdh09

Kako je sve počelo? Zswt40

Kako je sve počelo? 23iukbb

Kako je sve počelo? J8nypc


Slobodno komentirajte! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Veronica 03.08.10 0:58

Odlično napravljeno Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Ighor 03.08.10 1:03

Svaka čast! Jako mi je drago da sam pronašao ovaj forum i da se zabavljam pričajući s vama o Eurosongu, HSC-u i ostalim stvarima.

Prvi put kad sam došao na ovaj forum htio sam skinuti neku pjesmu. Međutim, trebalo se registrirati pa nisam obraćao pažnju na to.

Onda sam na eurosong.hr pročitao nešto o toj igri, s izmišljenim zemljama i to me zainteresiralo. I na kraju sam se registrirao. I bilo je super.

Ali onda su počeli ti problemi i odjednom kad sam htio posjetiti forum, nije ničeg bilo. Bio sam jako zbunjen i razočaran. I opet sam na eurosong.hr doznao da je novi forum otvoren i bilo mi je baš drago. Odmah sam se registrirao i otvorio zemlju za HSC itd. Do sad je sve super i nadam se da će tako i nastaviti.

Još jednom, SVAKA ČAST! Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Kruno 03.08.10 1:37

Moja priča sa forumom eurosonga hr.-a je bila kad sam slučajno tražio nekakve eurosong stranice,pa slučajno utipkao "služebene stranice eurosonga" i otvorio sam prvu stranu i vidio sam neku igru za zemljama i to mi se svidjelo,registirao sam se na forum i uzeo msn od Jukice da je pitam o detaljima.
I tako je sve počelo ime moje zemlje je bila Krapinica i nastpao sam 26 puta ,zabilježio jedno 1.mjesto, jedno 2.mjesto i sva 3.mjesta Very Happy
Nakon što je forum bio "umro" život mi je bio pomalo dosadan.
Sva sreća pa je Bruno otovrio novi forum koji je extra i odmah sam prvi dan postao član! Smile

Sve pohvale za ovu našu oazu euroosnga Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Ighor 03.08.10 1:47

I da, još sam zaboravio spomenuti, u mjesecima bez Eurosonga, imam se čime zabaviti i jako mi je drago da sam tu. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Kruno 03.08.10 1:49

Ighor je napisao/la:I da, još sam zaboravio spomenuti, u mjesecima bez Eurosonga, imam se čime zabaviti i jako mi je drago da sam tu. Very Happy

Također Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by >>Been<< 03.08.10 2:51

Sjećam se da sam Eurosong.Hr stranicu posjećivao puno prije samog foruma. Kad sam pročitao najavu pokretanja igre CSC odmah sam se registrirao iako nisam imao pojma kako će sve to izgledati. Sjećam se da nas je na početku CSC-a bilo svega 10 - 11 i da je Veronica bila FrenkyE i da se moja zemlja zvala Greip Republika. E onda je svakim danom rastao broj igrača do CSC-a 11 kad se otkrila grupica igrača koji su registrirali dvije ili čak tri zemlje kako bi što lakše pobjedili. Smile To su bili baš teški dani...

Bilo je tužno gledati kako se CSC kao igra polako raspada, pa je i forum jedno vrijeme bio totalno u banani Smile

Danas kao urednik stranice i moderator foruma mogu reći da sam, kao i Bruno, ponosan na ovo što zajedno pokušavamo i uspijevamo u tome. Možda vas mi kao neki "redari" na forumu ponekad iznerviramo šokovima, upozorenjima itd., ali mislim da razumijete da je to sve u cilju onog što radimo . Promoviramo muziku bez obzira na granice, nacije i vjere, uživamo u pjesmama, pomalo se i svađamo, ali i uživamo u svemu što radimo...

Nadam se da ćemo se još dugo, dugo družiti ! Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Cvjećko 03.08.10 18:02

Meni je pomalo i žao što nisam bio i na prošlom forumu, ja sam nače već pola godine, možda i duže, registrovan na eurosong.hr , i onda je izašao onaj tekstkako se na forumu pojavljuje HSC, i tako sam se registrovao, i eto... Smile Nisam uopće znao kako otvoriti zemlju, pa mi je pomogla Dona Barbara, i tako... Wink Ovako sad izgleda kao da ćemo svi doživotno ovdje biti, i to... No, ja ne mislim o budućnosti mnogo. Smile Upoznao sam odlične ljude, koji su mi postali dosta toga u mom životu inače. Prvog bih spomenuo asteroida s kojim sam u početku imao čisto 'poslovni' odnos, a kasnije smo razmjenili MSN-ove, i tako... Ma zna tip o meni više nego ja sam o sebi Wink Zatim, isto Swedish Hero super, Vladan isto tako, Kruno, Velvet, Barbara, Bruno... Smile Ma svi ste mi dragi. Ne mogu baš nikoga reći da ne volim, ni Hayrolu, koji ovdje pravi zabavu na forumu, i tako... Smile Imao sam par problemčića sa par forumaša, jedan je sa Hayrolom (ustvari, dva), onda sam imao sa Barbarom i Brunom jedan, malo veći, no kad sad to premotam po glavi, shvatim da je sve to bilo skroz bespotrebno. Very Happy

I ja se nadam da ćemo svi biti kakvi smo i danas. Kako bi bilo super da dočekamo 30-ete ovdje na forumu, hehe... Smile Ma bilo je svega, i biće svega. Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by >>Been<< 25.01.11 5:06

Ej ekipice sa CSC-a, ima li neko link onog foruma na kojem smo igrali ? Mislim da je sav sadržaj ostao na forumu, ali se nikako ne mogu sjetiti kako je glasila adresa. Bilo bi zanimljivo vidjeti one svađe, pobjede ( moju jednu, jedinu ), poraze i ostalo.. Držim fige da se sjetite.. Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Pauly D 25.01.11 8:34

Izbrisano ti je sve, ostale samo teme zemalja Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Gost 25.01.11 14:12

Sve je izbrisano, server poludeo. Sad

I ja tako nekad želim pogledati. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Ighor 25.01.11 14:36

Ja sam još prije našao tu adresu, ali sad se ne mogu više sjetit.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by ^.^ Swedish Hero 25.01.11 15:06

Ja sam samo upisao csc eurovision i pojavio mi se stari forum. Ima još nekih ostataka.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Gost 25.01.11 15:14

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Ja sam samo upisao csc eurovision i pojavio mi se stari forum. Ima još nekih ostataka.

Nije to to. Wink

http://eurosong.hr/forum1/

↑ To je to. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Veronica 25.01.11 17:35


Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by >>Been<< 25.01.11 18:03

Veronica je napisao/la:http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=9&t=203


http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=15&t=556&view=previous

na tom linku moze listati zemlje tu gdje piše prethodna/sljedeća tema

Hvala puno Smile

Evo baš gledam kako je Vladan umalo poslao "Do jaja" na CSC Very Happy Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Gost 25.01.11 19:15

Jao divim se pesmama koje sam slao, isuse. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by ^.^ Swedish Hero 25.01.11 22:30

Vladan je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Ja sam samo upisao csc eurovision i pojavio mi se stari forum. Ima još nekih ostataka.

Nije to to. Wink

http://eurosong.hr/forum1/

↑ To je to. Wink

Pa na to sam i mislio. :-)
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Goxy 25.01.11 22:49

Ja sam ovu stranicu našao preko Bruno koji je napisao nešto u smislu eurosong forum vam otvara vrata tada sam otkrio vas i igru i to mi je super
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Ighor 26.01.11 0:11

Veronica je napisao/la:http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=9&t=203


http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=15&t=556&view=previous

na tom linku moze listati zemlje tu gdje piše prethodna/sljedeća tema


A moja Svevia... Very Happy I love you
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by >>Been<< 26.01.11 0:11

Ighor je napisao/la:
Veronica je napisao/la:http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=9&t=203


http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=15&t=556&view=previous

na tom linku moze listati zemlje tu gdje piše prethodna/sljedeća tema


A moja Svevia... Very Happy I love you

Svevia ?

Sjećam se kad je došla ta zemlja. Prvi predstavnik je bio Rybak ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Ighor 26.01.11 1:15

>>Been<< je napisao/la:
Ighor je napisao/la:
Veronica je napisao/la:http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=9&t=203


http://www.eurosong.hr/forum1/viewtopic.php?f=15&t=556&view=previous

na tom linku moze listati zemlje tu gdje piše prethodna/sljedeća tema


A moja Svevia... Very Happy I love you

Svevia ?

Sjećam se kad je došla ta zemlja. Prvi predstavnik je bio Rybak ?


Ne, on je bio negdje drugi, treći predstavnik. I tu me ponovno predstavljao, ali ne s tolikim uspjehom. Smile
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Pauly D 25.02.11 22:36

Za manje od mjesec dana slavimo prvi rođendan.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Kruno 25.02.11 23:00

Bruno je napisao/la:Za manje od mjesec dana slavimo prvi rođendan.

To treba proslaviti Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Leo 25.02.11 23:03

cheers
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Kako je sve počelo? Empty Re: Kako je sve počelo?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.