EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

+29
Lucas
Zagreb16
kutlovic
misterdoublem
Mara
Vinky
HaYrOLa
The Đole
Fonsi
Goxy
Tinchey
strajker
mujo
ataše
Lunke
asteroid
Ighor
Velvet
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
Misfit
Kruno
Marijo
Duje
sandy
Leo
Cvjećko
Veronica
Pauly D
33 posters

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 10.05.11 16:56

HaYrOLa je napisao/la:Je l` ce neko gledati ovo i biti na forumu u isto vreme :)

Ja. :-) Imaćemo chat sobu na forumu večeras.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:05

Vladan je napisao/la:

Ja. :-) Imaćemo chat sobu na forumu večeras.

super Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:31

Gledajuci probe, slusajuci pesme, citajuci ko, sta , kako tamo po Dizeldorfu, zakljucio sam Smile hahahahahah. Svaki put mora da ispadne neki favorit jos u polufinalu... mislim da ce iz prvog to , nazalost biti Madjarska... lose pevanje i losa koreografija (kako god se ono zvalo). nema efekta uopste nikakvog, a pesma uzivo zvuci 3 puta gore.... Po meni najsigurnija je Norvezanka od tih favorita, a mislim da ce Portugal ili Litvanija da se pobrinu za iznenadjenje. Nazlost, plasim se da cemo mi (Srbi i Hrvati) biti u onoj grupi vazno je ucestvovati... Dakle, Madjarska ispada, Litvanija ili Portugal ulaze kao iznenadjenje... ostalo ce sve po planu da ide, Rusi, Turci, Azerbejdzanci i ta svita....
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Veronica 10.05.11 17:33

da mađarska bi mogla...iako vidjet cemo...lani je to bila horehronie Crying or Very sad

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 10.05.11 17:37

Veronica je napisao/la:da mađarska bi mogla...iako vidjet cemo...lani je to bila horehronie Crying or Very sad

Sad Sad Sad
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 10.05.11 17:38

Sećam se prošlogodišnje depresije po forumima oko Horehronie, i ove godine će biti slično... ali ne oko jedne pesme. :-x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:39

Veronica je napisao/la:da mađarska bi mogla...iako vidjet cemo...lani je to bila horehronie Crying or Very sad

Horehronie ce ove godine biti Estonia, Madjari su mi vise kao Hrvatska prosle godine... A mislim da ce Francuzi proci kao Izrael prosle godine... Ja ocekujem pobedu nekog ko se uopste nije pominjao u tom kontekstu ni na forumima, novinama, kladionicama...nesto kao Letonija 2002.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 10.05.11 17:40

Veronica je napisao/la:da mađarska bi mogla...iako vidjet cemo...lani je to bila horehronie Crying or Very sad

Realno Slovacka je bila katastrofalna....s'obzirom da probe nisam gledao ne mogu da kazem ko bi to mogao biti ove godine,ali s'obzirom na komentare tipujem na Norvesku (ako se ona uopste smatra favoritom) ili kao sto je vec Hayrola rekao Madjarska...mozda i Poljska kiksne s'obzirom da nikjad nisu imali dobre rezultate.

Smatram da je zacelje rezervisano za Portugal ili eventualno San Marino (nema ko da glasa za njih Crying or Very sad )

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Veronica 10.05.11 17:40

HaYrOLa je napisao/la:
Veronica je napisao/la:da mađarska bi mogla...iako vidjet cemo...lani je to bila horehronie Crying or Very sad

Horehronie ce ove godine biti Estonia, Madjari su mi vise kao Hrvatska prosle godine... A mislim da ce Francuzi proci kao Izrael prosle godine... Ja ocekujem pobedu nekog ko se uopste nije pominjao u tom kontekstu ni na forumima, novinama, kladionicama...nesto kao Letonija 2002.

dobre usporedbe...nešto kao danska mozda ove godine Very Happy
nigdje ih nema kao izrazitih favorita Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:42

Veronica je napisao/la:

dobre usporedbe...nešto kao danska mozda ove godine Very Happy
nigdje ih nema kao izrazitih favorita Smile

e mozda, ja stvarno ocekujem tako nesto, neka lagnica da pobedi... bez pompe i kladionica...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:43

Italiju su svi precrtali, ali ja se njih bas plasim Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 10.05.11 17:44

Mislim da ce ovogodisnje glasanje biti i vise nego uzbudljivo...Britanija i Francuska ce doziveti debakl nazalost iako su meni te dve zemlje glavni favoriti...Mozda odemo u Lisabon 2012 ahhahahahahah zezam se anravno...recimo da bi mi Kopenhagen odgovarao mozda i Sarajevo Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 10.05.11 17:45

HaYrOLa je napisao/la:Italiju su svi precrtali, ali ja se njih bas plasim Smile

Ma jok bre,nemaju oni sanse mada su na kladinicama uvek u gornjem delu Prinčevi
Pesma mi je uzas ali voleo bi da ih vidim u vrhu da ne bi odustali vec sledece sezone Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by sandy 10.05.11 17:46

da onaj na live streamu je jučer rekao da mađarski stage izgleda baš prazno, em što je obukla onu groza plavu haljinu
Šteta je uvijek neke dobre pjesme kad je koreografija i eventualno pjevanje upropaste..

Ja isto mislim da Italija ima dobre šanse za visok rezultat..pjesma je drugačija i može biti dobar okidač Very Happy

inače mrzim usporedbe, jer generalno nemaju smisla..
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:46

Ja bih bas voleo Sarajevo, i ako mi je pesma totalno sranje ...Samo da ne bude Rusija, Ukrajina, Belorusija... Ja od iznenadjenja cilajm na Italiju najvise...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Gost 10.05.11 17:49

ESC, nažalost, više nije u onom periodu kada se pobednik ne zna i ne očekuje. EBU je baš u fazonu: "Kakav je to show ako ne pobedi favorit?!". :$

EDIT: Uvek se setim Azerbejdžana prošle godine... pa čak i Izraela. Na kraju su obe imale, pa, debakl. Neko manji, neko veći.


Zadnja promjena: Vladan; 10.05.11 17:50; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 10.05.11 17:49

Ne znam zasto ali ona smorusa Lena ce opet biti u samom vrhu Crying or Very sad
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:50

Vladan je napisao/la:ESC, nažalost, više nije u onom periodu kada se pobednik ne zna i ne očekuje. EBU je baš u fazonu: "Kakav je to show ako ne pobedi favorit?!". :$

Pa to...Meni je zato jedan od omiljnijih ESC-a onaj kad je pobedila Letonija... a na kladionici su delili poslednje mesto sa kvotom 101 Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Lunke 10.05.11 17:52

HaYrOLa je napisao/la:

Pa to...Meni je zato jedan od omiljnijih ESC-a onaj kad je pobedila Letonija... a na kladionici su delili poslednje mesto sa kvotom 101 Smile

Eto Makedoniji pravo da se nada pobedi ahhahahahahhaha Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:52

I da , da ne zaboravim Austriju.... Za ono ruku u vatru mogu da stavim da ide u TOP 5
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by The Đole 10.05.11 17:52

Slovačka 2010 = Mađarska 2011
Švedska 2010 = Švedska 2011
Hrvatska 2010 = Estonija 2011 (ne bih volio, ali bojim se da će biti Sad)
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 17:55

Lunke je napisao/la:

Eto Makedoniji pravo da se nada pobedi ahhahahahahhaha Laughing Laughing Laughing

Ahahahahaah, ali te godine su favoriti bili Nemci, Francuzi, Estonci i Svedjani, nemci ni u prvih 20 nisu bili, Svedjani lose, eto Estonija je bila ok, treca ja mislim, Francuska isto tu negde pri vrhu... a Malta i Letonija su se krvile za pobedu, a na kladionicama nigde nisu bile Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Cvjećko 10.05.11 17:59

Idemo San Marino, meni će baš al' baš bit' žao ako ne prođu (a neće). Sad
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by HaYrOLa 10.05.11 18:42

Evo Merlina i Karleusa stize da bodri u subotu, bice u lozi Smile

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Beznaslovag
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Guest 10.05.11 20:42


Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011: diskusije, vjesti... - Page 39 Empty Re: Eurosong 2011: diskusije, vjesti...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.