EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

+21
Goxy
Zagreb16
Duje
Marijo
Lucas
Kruno
Velvet
ESCbigFan
Cvjećko
Lunke
Fonsi
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
Pauly D
The Đole
Misfit
Veronica
HaYrOLa
Tinchey
Leo
sandy
25 posters

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 08.05.11 17:17

Prezabavna je Smile ja uzivam da gledam ove snimke gde je van scene Smile haahahah


HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by ESCbigFan 08.05.11 19:26

Onako Smile
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 09.05.11 2:09

`Close the door please` ahhaahahahahahahah




Ahahhahahahaha, zaboravila je da namaze nokte na jednoj ruci Smile haahahahahah i ovo za gay ljude, urnebesna je Smile

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by >>Been<< 09.05.11 2:18

Veronica je napisao/la:ako su mira i noa bile 16 bit će i ona 6. a i yoš ima o silent pray ih ih

top5 cheers

Ja sam Miru i Nou poslušao nekoliko puta i pjesma mi je bila - ništa posebno. I onda dođe Eurosong, ja poslušam pjesmu uživo još jedanput i na kraju glasam za Izrael. Te godine je BiH Izraelu dala 10 bodova... I ja ono Suspect

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by sandy 09.05.11 18:17

Ja se sijećam da je žiri BIH dao 12 Miri i Noi, očito su dobile nešto i od publike pa na kraju je bilo 10.. Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 09.05.11 20:28

Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja bi nju slao svake godine na ESC, ubedljivo najzanimljiviji ucesnik Smile))))))))))))) Toliko je pozitivna i luda, neopterecena rezultatom, kao npr. Azerbejdzan svake godine i slicne zemlje koje smaraju Smile))))))))) Bravo za Danu !!!!


HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 2:38

Kako ga je oladila Smile hahahahahaa

HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Velvet 11.05.11 17:12

Izrael prolazi samo zato sto je to Dana International !
Pjevanje uzas, koreografija nis special, kod zirija se nece bas proslavit,
publika ce ju dici !
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 17:19

Googlam nesto za Danu i izlazi mi stalno neki video `Predznaci sudnjeg dana` Smile hahahahah
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 11.05.11 17:37

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 23103010150183624838624
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by ESCbigFan 11.05.11 19:04

Dana ce se izblamirat kao Sakis 2009.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Veronica 12.05.11 14:57

ESCbigFan je napisao/la:Dana ce se izblamirat kao Sakis 2009.


blam je biti sedmi na ESC-u?

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 12.05.11 15:50

Velvet je napisao/la:Izrael prolazi samo zato sto je to Dana International !
Pjevanje uzas, koreografija nis special, kod zirija se nece bas proslavit,
publika ce ju dici !

Dana je razbila juce kako je pevala na probama, ne znam zasto ovako pricas, mnogi vasi favoriti su se izblamirali sa pevanjem sinoc, Dana je bila i vise nego dobra...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 12.05.11 20:03

Ahahaahahahaha, koja DIVA Smile a nosi patike na haljinu, ja mislim da Dana nosi broj 49 Smile


HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by The Đole 12.05.11 20:11

Veronica je napisao/la:


blam je biti sedmi na ESC-u?

Nije ako prije toga nisi bio 3. Smile
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by >>Been<< 13.05.11 12:29

Dana ima, za ženu, i više nego razvijene bicepse Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Duje 13.05.11 12:42

hahahhaha

baš šteta što nije prošla...Sad i pjevala je bolje nego na probama Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by ESCbigFan 13.05.11 14:50

Ja sam rekla da ce se izblamirati xD
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 13.05.11 15:11

>>Been<< je napisao/la:Dana ima, za ženu, i više nego razvijene bicepse Very Happy

jao bin , komentar ti nije na mestu stvarno... ako si i hteo da budes zanimljiv uopste..
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Jasmin 13.05.11 15:17

Ja ne kontam kak ova pjesma nije prosla u finale bas nekak brzo uđe u glavu !
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Pauly D 13.05.11 15:36

I meni nije jasno, atmosfera je bila super i zračila je Dana.

Al ovo je samo dokaz da Eurosong većinski NE prati gay publika jer da je, Dana bi prošla Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 13.05.11 16:08

Bruno je napisao/la:I meni nije jasno, atmosfera je bila super i zračila je Dana.

Al ovo je samo dokaz da Eurosong većinski NE prati gay publika jer da je, Dana bi prošla Smile

ne Bruno, ovo je dokaz da su pederi zlobni, sujetni, sebicni i nezahvalni ljudi! Smile A da ga prate, prate ga samo pederi jos... a uskoro nece ni oni Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by sandy 13.05.11 16:20

Jasmin je napisao/la:Ja ne kontam kak ova pjesma nije prosla u finale bas nekak brzo uđe u glavu !

lol, nije ni Haba - Haba prošla
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Pauly D 13.05.11 17:08

HaYrOLa je napisao/la:
Bruno je napisao/la:I meni nije jasno, atmosfera je bila super i zračila je Dana.

Al ovo je samo dokaz da Eurosong većinski NE prati gay publika jer da je, Dana bi prošla Smile

ne Bruno, ovo je dokaz da su pederi zlobni, sujetni, sebicni i nezahvalni ljudi! Smile A da ga prate, prate ga samo pederi jos... a uskoro nece ni oni Smile

hahahahhahahaha ne bih se složio. Pa ona je njihov simbol, trebali su je podržati, ali nisu, jer nisu tako zastupljeni kako svi govore Laughing Laughing

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by HaYrOLa 13.05.11 17:28

Bruno je napisao/la:

hahahahhahahaha ne bih se složio. Pa ona je njihov simbol, trebali su je podržati, ali nisu, jer nisu tako zastupljeni kako svi govore Laughing Laughing

dakle : pederi su zlobni, sujetni, sebicni i nezahvalni ljudi! Smile zato nije prosla!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“ - Page 11 Empty Re: IZRAEL | Dana International — „Ding Dong“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.