EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

+25
Steffan
Velvet
Cvjećko
Zagreb16
misterdoublem
Fonsi
Ajdin
booth
Misfit
Goxy
>>Been<<
Marijo
asteroid
ataše
The Đole
sandy
Kruno
Ighor
^.^ Swedish Hero
Lunke
Leo
Duje
Veronica
Tinchey
Pauly D
29 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 23.01.11 23:10

10 Teenage Girls 03:13 Wink Hehe.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Gost 23.01.11 23:10

'Teenage Girls' zvuči kao Katy Perry. Very Happy

'That Again' zvuči na fazon - opet ona. Smile Kao evo nje opet. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Marijo 23.01.11 23:12

08 A Good Day 03:19
12 At All 03:22
06 Mama Told Me 02:51
mislim da ce jedna od ove tri ici Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Veronica 23.01.11 23:16

04 Maybe 03:06

al nismo ni čuli pjesme hahahah a vec govorimo šta ce ahahha i mama told me je moguće



Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 23.01.11 23:23

'My mama told me, if I was goodie..' hahaha Very Happy
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 28.01.11 21:50

Lena stated that the songs are a mixed bag of different styles and types of music and genre. There will be ballades, acustic jazz , 60s Soul, Electro stuff, etc - just be surprised.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by >>Been<< 29.01.11 18:31

Lena će u svakom polufinalu izvesti po šest pjesama. Televotingom će biti odlučeno koje tri će iz svakog proći u finale. Prema tome, žiri neće imati direktan uticaj na rezultate. Članovi žirija će komentirati svaku pjesmu nakon Lenine izvedbe.

U prvom polufinalu pjesme će komentirati lideri bendova Silbermond i Unheilig, Stefanie Gloß i Der Graf. U drugom polufinalu komentare na pjesme će davati voditeljica Eurosonga 2011., Anke Engelke, i Joy Denalane. U finalu koje je zakazano za 18. veljače, svoja mišljenja o pjesmama davat će Adel Tawil i Barbara Schöneberger.

“Pjesme će biti šarene i raznolike. Veoma su različite i prema tome svaku ćemo predstaviti na drukčiji način. Od žanrova izdvajam balade, akustični jazz, soul 60-ih i electro“ – izjavila je Lena.


Meni sve ovo kao neka šprdancija i ismijavanje Eurosonga ?!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Tinchey 29.01.11 18:40

Iskreno se nadam da tako podbaci na eurosongu jer je više dosadna, past će u zaborav do 5. mjeseca.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 29.01.11 19:16

Been, zašto ti je to šprdancija i ismijavanje? Surprised
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by >>Been<< 29.01.11 19:22

Djole94 je napisao/la:Been, zašto ti je to šprdancija i ismijavanje? Surprised

Nisam rekao da je, nego mi sve govori da će ove godine ići na neku foru da naprave neki humor na silu....Ne znam... Sve mi je ovo sa Lenom previše NEsimpatično !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Goxy 29.01.11 20:04

slazem se
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Leo 29.01.11 20:04

Lena I love you
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 29.01.11 20:08

Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Leo 29.01.11 20:09

Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers

Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Goxy 29.01.11 20:16

meni je malo atipatična
ali ok
svatko ima svoje misljenje
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Misfit 30.01.11 15:24

Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
Također.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by ataše 30.01.11 15:26

Misfit je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
Također.

misfits si ti gledala film misfits?

ataše

Broj postova : 92

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by The Đole 30.01.11 20:32

ataše je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
Također.

misfits si ti gledala film misfits?

Kakve veze to ima s Lenom?
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Misfit 30.01.11 23:25

Djole94 je napisao/la:
ataše je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
Također.

misfits si ti gledala film misfits?

Kakve veze to ima s Lenom?
Nema silent
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Tinchey 30.01.11 23:27

Misfit je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:
ataše je napisao/la:
Misfit je napisao/la:
Djole94 je napisao/la:Ne znam. Ja Lenu obožavam i kao izvođač mi je za sada APSOLUTNI favorit, a mislim da će i imati odličnu pjesmu za Dizeldorf. Jedva čekam show cheers
Također.

misfits si ti gledala film misfits?

Kakve veze to ima s Lenom?
Nema silent

to bi trebao biti šok Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 30.01.11 23:27

^^ Misliš da bi itko od vas bio na forumu da se davaju šokovi za svaki off-topic. Ajde budite objektivni!

Inače ataše je bannovan, tako da šokove ne dobiva!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Tinchey 30.01.11 23:30

Bruno je napisao/la:^^ Misliš da bi itko od vas bio na forumu da se davaju šokovi za svaki off-topic. Ajde budite objektivni!

Inače ataše je bannovan, tako da šokove ne dobiva!

ma sry još sam pod dojmom jučerašnjeg sukoba, al kaj nije da se dobiva za off-topic (pod to ne mislim ovo što ja sad govorim:P )
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Pauly D 30.01.11 23:31

Tinchey je napisao/la:
Bruno je napisao/la:^^ Misliš da bi itko od vas bio na forumu da se davaju šokovi za svaki off-topic. Ajde budite objektivni!

Inače ataše je bannovan, tako da šokove ne dobiva!

ma sry još sam pod dojmom jučerašnjeg sukoba, al kaj nije da se dobiva za off-topic (pod to ne mislim ovo što ja sad govorim:P )

Dobiva se tek kad mi upozorimo u toj temi, kad pretjerate Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Gost 31.01.11 23:42

Koja dosada od izbora, ISUSE! :X

Gost
Gost


[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Veronica 31.01.11 23:43

kaj ima?ja nisam ni znala da je danas... ponedjeljak je wtf al ok Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“ - Page 2 Empty Re: NJEMAČKA | Lena — „Taken By A Stranger“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.