EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

+17
Duje
Tinchey
misterdoublem
^.^ Swedish Hero
>>Been<<
Veronica
Lunke
Cvjećko
The Đole
Marijo
sandy
Velvet
Leo
Pauly D
Kruno
Misfit
Fonsi
21 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Pauly D 15.01.11 0:48

Ispali Automatic Eye jedna od rijetkih pjesama koja im liči na nešto!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Cvjećko 15.01.11 3:22

Automatic Eye Sad Šteta.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Cvjećko 21.01.11 6:22

Drugo PF večeras u 20:00.

Natjecatelji:
1. Soma Manuchar – Strong
2. Paradise Oskar – Da da dam
3. Jimi Constantine – Party to party
4. Milana Misic – Sydämeni kaksi maata
5. Father McKenzie – Good enough

Livestream: http://areena.yle.fi/live
Preslušajte pjesme: http://satumaa.yle.fi/euroviisut/euroviisut-2011-suomen-karsinta-2-alkukarsinta

Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 21.01.11 13:51

Jimi FTW! Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Velvet 21.01.11 17:45

Jimi najbolji Very Happy Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Velvet 21.01.11 22:19

Jimi je bio preesuper! Very Happy
Malo mu nije trebalo ono skidanje, al ajd xD
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 21.01.11 22:19

Isuse. Ovo je bilo grozno. :X
Uništio je pesmu do kraja tim šugavim nastupom, GEEZ! :X Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Misfit 21.01.11 22:41

Dajte nam video da vidimo Very Happy
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 21.01.11 22:42

^ Ma sad će to na YouTube, gledao sam na streamu. Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 21.01.11 22:49

Ispali su Jimi i Soma. Very Happy

Prošli su Father McKenzie ♥️, Milana i Paradise Oscar. Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Fonsi 22.01.11 15:20

Jimi - koma nastup, upropaštena pjesma!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Leo 22.01.11 15:27

Fonsi je napisao/la:Jimi - koma nastup, upropaštena pjesma!

Very good!
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Pauly D 22.01.11 15:41

S nama su u polufinalu, a nijednu pjesmu dobru za Eurosong nemaju cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 23.01.11 0:54

^ Tu se varaš. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Pauly D 23.01.11 0:58

^^ Nadam se da nisam Very Happy I da će odabrat najgore od najgoreg Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Velvet 23.01.11 0:59

Bruno je napisao/la:^^ Nadam se da nisam Very Happy I da će odabrat najgore od najgoreg Smile

Ipak su s nama u PFu, ne treba nam konkurencija Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Lunke 23.01.11 1:00

Velvet je napisao/la:
Bruno je napisao/la:^^ Nadam se da nisam Very Happy I da će odabrat najgore od najgoreg Smile

Ipak su s nama u PFu, ne treba nam konkurencija Very Happy

Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 23.01.11 1:00

Kako ste grozni. Razz

Zadatak je da VI odaberete DOBRU pesmu, a ne ostali neku lošu. Smile

Evo ja se nadam da će Hrvatska ili Srbija konačno biti među mojim favoritima posle par godina, ali ako pošaljete Jacquesa... geez. Very Happy


Zadnja promjena: Vladan; 23.01.11 1:01; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Velvet 23.01.11 1:01

Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Pauly D 23.01.11 1:02

Lunke je napisao/la:
Velvet je napisao/la:
Bruno je napisao/la:^^ Nadam se da nisam Very Happy I da će odabrat najgore od najgoreg Smile

Ipak su s nama u PFu, ne treba nam konkurencija Very Happy

Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

Pa da, hahahhaa, i da mi jednom pobjedimo! Very Happy Pa mi se nadamo odličnoj pjesmi Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Lunke 23.01.11 1:03

Velvet je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?

Pa ja nista ni ne pricam za nas...Meni je bolje da svi odaberu savrsene pesme da bi mogao uzivati u ECS-u,a ne da na svakoj drugoj pesmi idem u wc od dosade...

Ako Srbija nema dobru pesmu,ne treba ni da ode u finale...bitnije mi je da mi se pesme svidjaju i da uzivam u ESC-u.
Ajmo sad svi poslati najgore sto imamo da bi ti bio srecan i da bi ti Hrvatska prosla....mislim stvarno haossssssssssss
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Gost 23.01.11 1:04

Velvet je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?

Naravno da ne bi! Smile Meni je čak i drago kada ne prođemo, a pošaljemo neki šljam. Smile Tipa 2009., a i 2010. Very Happy Samo što smo tada prošli, nažalost. Bilo je mesta i za bolje pesme. Razz

Tako ste se i prošle godine uzdizali u nebesa jer ste mislili da imate najbolju pesmu, pa su "limunada od Cipra", "otopljena Gruzija" i "predosadna Irska" prošli u finale. Smile No offense, moj stav. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Pauly D 23.01.11 1:04

Lunke je napisao/la:
Velvet je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?

Pa ja nista ni ne pricam za nas...Meni je bolje da svi odaberu savrsene pesme da bi mogao uzivati u ECS-u,a ne da na svakoj drugoj pesmi idem u wc od dosade...

Ako Srbija nema dobru pesmu,ne treba ni da ode u finale...bitnije mi je da mi se pesme svidjaju i da uzivam u ESC-u.
Ajmo sad svi poslati najgore sto imamo da bi ti bio srecan i da bi ti Hrvatska prosla....mislim stvarno haossssssssssss



I love you I love you I love you I love you I love you cheers cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Veronica 23.01.11 1:05

Vladan je napisao/la:
Velvet je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?

Naravno da ne bi! Smile Meni je čak i drago kada ne prođemo, a pošaljemo neki šljam. Smile Tipa 2009., a i 2010. Very Happy Samo što smo tada prošli, nažalost. Bilo je mesta i za bolje pesme. Razz

Tako ste se i prošle godine uzdizali u nebesa jer ste mislili da imate najbolju pesmu, pa su "limunada od Cipra", "otopljena Gruzija" i "predosadna Irska" prošli u finale. Smile No offense, moj stav. Very Happy



realno pjesma je bila kvalitetna i za top10 to šta scenski nastup nije bio na nivou jbg

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by >>Been<< 23.01.11 1:07

Veronica je napisao/la:
Vladan je napisao/la:
Velvet je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ali nam treba dobar ECS....vi bi izgleda bili najsrecniji kada bi svi imali lose pesme....a ko vama garantuje da ce Hrvatska imati odlicnu pesmu????

vi ne bi?

Naravno da ne bi! Smile Meni je čak i drago kada ne prođemo, a pošaljemo neki šljam. Smile Tipa 2009., a i 2010. Very Happy Samo što smo tada prošli, nažalost. Bilo je mesta i za bolje pesme. Razz

Tako ste se i prošle godine uzdizali u nebesa jer ste mislili da imate najbolju pesmu, pa su "limunada od Cipra", "otopljena Gruzija" i "predosadna Irska" prošli u finale. Smile No offense, moj stav. Very Happy



realno pjesma je bila kvalitetna i za top10 to šta scenski nastup nije bio na nivou jbg

+ loša vokalna izvedba, + problem s matricom, + malčice prenapadna kampanja prije ESC-a
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“ - Page 2 Empty Re: FINSKA | Paradise Oskar — „Da Da Dam“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.