EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

+8
Misfit
Ighor
frozen
Marijo
^.^ Swedish Hero
sandy
Leo
Veronica
12 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Kruno 21.09.10 22:28

Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Cool

ma ne boj se,ajde ajde,znam da kuhaš al nema veze,ajde ajde,samo ti širi svoju negativnu energiju negdje drugdje i sve pet,i ne moj igrati više igru ako ti se ne igra Very Happy il ajde na drugi forum gdje se forumaše ne maltretira Rolling Eyes ,gdje je atmosfera ugodnija Wink

ccc

Draga moja,da si ti danas imala 14 sati,tj. bila cijeli dan u školi Smile ko' drogiran sam xD
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Veronica 21.09.10 22:30

Kruno!! je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Cool

ma ne boj se,ajde ajde,znam da kuhaš al nema veze,ajde ajde,samo ti širi svoju negativnu energiju negdje drugdje i sve pet,i ne moj igrati više igru ako ti se ne igra Very Happy il ajde na drugi forum gdje se forumaše ne maltretira Rolling Eyes ,gdje je atmosfera ugodnija Wink

ccc

Draga moja,da si ti danas imala 14 sati,tj. bila cijeli dan u školi Smile ko' drogiran sam xD

ahhhh što ćeš,ja bila samo 6

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Kruno 21.09.10 22:33

Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Draga moja,da si ti danas imala 14 sati,tj. bila cijeli dan u školi Smile ko' drogiran sam xD

ahhhh što ćeš,ja bila samo 6


Danas sam 5 puta pio kavu,tako da mi se ne spava Very Happy
Ja sutra imam 7,no ima dana kad imam svega 4 Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Veronica 21.09.10 22:38

Kruno!! je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

Draga moja,da si ti danas imala 14 sati,tj. bila cijeli dan u školi Smile ko' drogiran sam xD

ahhhh što ćeš,ja bila samo 6


Danas sam 5 puta pio kavu,tako da mi se ne spava Very Happy
Ja sutra imam 7,no ima dana kad imam svega 4 Smile

vidim da si se oper prijavio na igru b ez budućnosti,šta to od kave ne znaš šta radiš ili?

pa ono pet kava,ima dana kad ja provedem na kavi od 7 ujutro do 2-3 popodne Laughing Laughing Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Kruno 21.09.10 22:39

Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:


Danas sam 5 puta pio kavu,tako da mi se ne spava Very Happy
Ja sutra imam 7,no ima dana kad imam svega 4 Smile

vidim da si se oper prijavio na igru b ez budućnosti,šta to od kave ne znaš šta radiš ili?

pa ono pet kava,ima dana kad ja provedem na kavi od 7 ujutro do 2-3 popodne Laughing Laughing Laughing

hehe Smile nezz,uglavnom imao sam buran dan i loše spavam u zadnje vrijeme imema jako loše snove No
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Veronica 21.09.10 22:44

Kruno!! je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:


Danas sam 5 puta pio kavu,tako da mi se ne spava Very Happy
Ja sutra imam 7,no ima dana kad imam svega 4 Smile

vidim da si se oper prijavio na igru b ez budućnosti,šta to od kave ne znaš šta radiš ili?

pa ono pet kava,ima dana kad ja provedem na kavi od 7 ujutro do 2-3 popodne Laughing Laughing Laughing

hehe Smile nezz,uglavnom imao sam buran dan i loše spavam u zadnje vrijeme imema jako loše snove No

ma škola je kriva za sve

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2 - Page 5 Empty Re: EFSC 01 |CROATIA - Zagreb | Final | Rezultati str. br. 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.