EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

+8
musique
Kruno
Misfit
^.^ Swedish Hero
Veronica
Ighor
Marijo
Duje
12 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Sviđaju li vam se RTL 2 i Doma TV?

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) I_vote_lcap53%Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) I_vote_rcap 53% 
[ 8 ]
Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) I_vote_lcap47%Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) I_vote_rcap 47% 
[ 7 ]
 
Ukupno glasova : 15
 
 

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Novi TV kanali KN, CMC i Sportska Televizija + HRT News i Family

Postaj by Duje 14.09.10 12:28

što vi mislite o ovim novim programima?

[Only mods are allowed to see this link]

ja ne kužim zašto ih vrijeđaju, ajoš nisu ni započeli s programima...


Zadnja promjena: Duje; 08.01.11 0:10; ukupno mijenjano 2 put/a.
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Marijo 14.09.10 12:32

vidjet cemo kad poceneju dali su dobri ili neeeee
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 12:32

evo i logoi:

[Only mods are allowed to see this image]

cheers RTL2 cheers
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Marijo 14.09.10 12:34

foraaaaaaa Very Happy ma kaj je i najbolje treba nam novih programa ovi su vec dosadili xD
jos samo da dobijemo HR Pink kak se pricalo
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 12:37

Marijo je napisao/la:vidjet cemo kad poceneju dali su dobri ili neeeee

da, ne treba ih odma napadat Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Marijo 14.09.10 12:39

bilo bi fora kada bi neka druga televizijska kuca odrzavala Doru jednu godinu da vidimo kako bi izgledalo mislim da bi bilo boljih pjesama nego sto ih je do sada bilo na HRT-u
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 12:41

Marijo je napisao/la:bilo bi fora kada bi neka druga televizijska kuca odrzavala Doru jednu godinu da vidimo kako bi izgledalo mislim da bi bilo boljih pjesama nego sto ih je do sada bilo na HRT-u

i toooo, supp bi bilo Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Ighor 14.09.10 16:29

Još prije je u jednim novinama pisalo da su neke televizije isto predložile probijanje na TV. OBN je, recimo, isto htio otvoriti kanal u Hrvatskoj.

Radujem se ovome, samo da na tom RTL2 ne budu Dadilja, Pod istim krovom, Puna kuća, itd., uglavnom, da ne budu sve one serije koje su bile i prije.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Veronica 14.09.10 16:32

i meni je drago kaj budu novi programi,inače nisam pričitala članak još pa ne znam jel HRT išta dobio oni su isto trazili dva tri programa jedan za sport i drugi za vijesti nešto kao CNN,nadam se da ce programi valjati,logo od RTL-a puuuuuno bolji Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by ^.^ Swedish Hero 14.09.10 17:02

Jedva čekam ovo, volio bih kad bi imali nešto kao FOX Life ili FOX Crime. [Only mods are allowed to see this image]
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Ighor 14.09.10 17:07

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Jedva čekam ovo, volio bih kad bi imali nešto kao FOX Life ili FOX Crime. [Only mods are allowed to see this image]


cheers cheers cheers
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by ^.^ Swedish Hero 14.09.10 17:07

Ighor je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Jedva čekam ovo, volio bih kad bi imali nešto kao FOX Life ili FOX Crime. [Only mods are allowed to see this image]


cheers cheers cheers

[Only mods are allowed to see this image]
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Misfit 14.09.10 17:11

Preloše, tu će samo rezprizirati stare emisije.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Kruno 14.09.10 17:38

Znam da će na novim programima biti više glazbe i serija i sporta.
To je super Smile

HRT je trebao dobiti treći program još u veljači(HRT3) i taj program bi trebao biti samo sportski.
Tako bi se mnogo više pratio sport u Hrvatskoj.
Žao mi je što ga još nemaa Surprised
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 21:29

Little Monster je napisao/la:Preloše, tu će samo rezprizirati stare emisije.

neće, našao sam negdje popis novih serija, na rtl-u 2 će se odmah početi emitirati nove 3 serije...
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 21:32

Ighor je napisao/la:Još prije je u jednim novinama pisalo da su neke televizije isto predložile probijanje na TV. OBN je, recimo, isto htio otvoriti kanal u Hrvatskoj.

Radujem se ovome, samo da na tom RTL2 ne budu Dadilja, Pod istim krovom, Puna kuća, itd., uglavnom, da ne budu sve one serije koje su bile i prije.

na zadnjem natjecanju su se natjecali RTL2, Doma TV, OBN i Kapital Network...

na televiziji (još uvijek) je kapital na eksperimentalnom, jer je eksperimentalnu koncesiju dobio na prošlom natjecanju gdje su se natjecale: RTL2 Zabava, RTL2 Serije, Doma TV, CMC, Kapital Network i Retronet Smile

a polako će opet još noviji dolazit... ovi će do božića (RTL2 i Doma TV)
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by ^.^ Swedish Hero 14.09.10 21:35

Ajde objavi spisak taj koje serije i filmovi će to biti na RTL 2. [Only mods are allowed to see this image]
Baš me zanima.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 21:37

e samo da ga nađem... Very Happy

nać ću i za domu
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 14.09.10 21:39

evo cijeli članak Very Happy

Od Božića će cijela Hrvatska moći gledati još dva TV programa. Stižu nam Doma TV i RTL 2!

Odlične serije i vlastita domaća produkcija - RTL 2 emitirat će ‘Dollhouse’ i ‘Privileged’, a Doma TV ‘Tudore’. Obje televizije pokreću vlastiti dnevni show

ZAGREB - Hrvatski gledatelji dobit će najkasnije do Božića još dva nova nacionalna televizijska programa.

Naime, na današnjoj sjednici Vijeće za elektroničke medije dodijelilo je koncesiju za specijalizirane TV kanale postojećim televizijskim kućama RTL-u i Novoj TV, koje će tako, baš poput HTV-a, dobiti svoj drugi program.

I RTL 2 i Doma TV, kako će se zvati program Nove TV, bit će kanali specijalizirani za zabavu. Procjenjuje se da je za pokretanje tih programa potrebno oko 15 milijuna kuna, dok će ih samo koncesija za emitiranje u sklopu digitalnog multipleksa B, koju plaćaju državi, stajati 450.000 kuna godišnje. Vijeće je koncesije dodijelilo na dugo razdoblje - 15 godina, za što su kandidati trebali pripremiti vrlo opsežne elaborate te ispuniti niz uvjeta, među kojima i onaj da čak 70 posto programa mora biti sadržajno vezano uz ono za što su se specijalizirali, a to je u njihovu slučaju zabava.

- RTL Hrvatska je predan tržištu i novim trendovima te vjerujemo da gledateljima možemo ponuditi raznolikost. Ova dugoročna investicija nudit će zabavu za cijelu obitelj, a dnevni talk show bio bi okosnica svakodnevnog programa. S emitiranjem programa počet ćemo što prije, a sukladno zakonskim odredbama - rekao je predsjednik Uprave RTL Televizije, Johannes Züll.

Prema sadašnjim planovima, RTL 2 trebao bi imati više od 70 posto zabavnih programskih sadržaja, među kojima i studijskih emisija, programa o putovanjima i prirodi, kulinarskih emisija, zabavnih emisija o djeci, automobilima i tehnologiji pa sve do humora, zabavnih serija i glazbe.

Na novom TV programu naći će se formati o stvarnim ljudima, prezentirani kroz dnevnu talk show emisiju magazinskog tipa s radnim nazivom “RTL Salon”, te razne lifestyle emisije.

Televizijske premijere
Na RTL-u 2 naći će se, naravno, i serije kao što su “The Ex-List”, “Dollhouse”, “Privileged” te filmovi, dokumentarci, glazba i edukativni kviz za djecu. Što se tiče Nove TV, iako su oni planirali svojevrsni ženski kanal, ipak su se odlučili orijentirati na malo širi segment publike.

- Doma TV donosit će samo najkvalitetniji program i televizijske premijere. Okosnicu programske sheme činit će zabavni program, vrhunski strani serijski naslovi, filmovi Warner Brosa te vlastiti projekti domaće produkcije, među kojima će biti i show u dnevnom terminu - istaknuo je predsjednik Uprave Nove TV, Dražen Mavrić.

Produkcijske kuće
Na kanalu Doma TV moći će se pratiti i iznimna serija “Tudori” te “Damages” s Glenn Close. Takve dvije velike investicije znače i nova radna mjesta, no samo desetak koliko planiraju u startu obje televizije.

Nove nacionalne televizije vrlo će se povoljno odraziti na nezavisne produkcijske kuće koje će dobiti priliku za više posla, s čime se slažu i na RTL-u i na Novoj TV. Uostalom, na to ih obavezuje i zakon koji je za sve isti. Što se tiče uloženog, TV nakladnici ne računaju kako će im se investicija odmah isplatiti, no vjeruju da će se to kad-tad ostvariti.

- Očekuje se da će udio oglašavanja na RTL-u 2 postupno rasti do deset posto dok će konačni i stvarni rezultati uvelike ovisiti o izmjenama medijskog zakonodavstva i fragmentaciji tržišta - smatraju na RTL-u.
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Misfit 14.09.10 22:16

Ovo su gluposti. Ove serije koje su naveli imaju 1 ili 2 sezonu i otkazane su. I njih će možda puštati jednom tjedno, što znači da ćemo preko dana gledati Tajnu čokolade i Sanja talk show. Bezveze, bolje da su poboljšalji dosadašnji program.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 15.09.10 13:43

Little Monster je napisao/la:Ovo su gluposti. Ove serije koje su naveli imaju 1 ili 2 sezonu i otkazane su. I njih će možda puštati jednom tjedno, što znači da ćemo preko dana gledati Tajnu čokolade i Sanja talk show. Bezveze, bolje da su poboljšalji dosadašnji program.

nemoj tako, još ne znamo cijeli program Sad možda bude sve novo (al sigurno neće), bar se nadajmo i budimo optimistični Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Misfit 15.09.10 17:23

DujeTrogir je napisao/la:
Little Monster je napisao/la:Ovo su gluposti. Ove serije koje su naveli imaju 1 ili 2 sezonu i otkazane su. I njih će možda puštati jednom tjedno, što znači da ćemo preko dana gledati Tajnu čokolade i Sanja talk show. Bezveze, bolje da su poboljšalji dosadašnji program.

nemoj tako, još ne znamo cijeli program Sad možda bude sve novo (al sigurno neće), bar se nadajmo i budimo optimistični Smile
Jesi ti vidio program RTL+-a?
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 15.09.10 21:25

on i je namijenjen za repriziranje starog programa RTL-a, čitao sam kad su ga otvorili, ne brini neće bit ka on Smile RTL+ je napravljen da bi ljudi koji imaju MAXTV mogli gledati "evergreenove" RTL-a, pa sviđalo se to njima ili ne... e da, i namijenjen je onima u americi i australiji da bi gledali taj program... tako da on nije ništa slično RTL-u 2
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by musique 20.09.10 0:18

meni je drago da će počet novi programi. čak i da ne budu predobri,ja sam za jer mi se znalo često dogodit da mi se ne svidi ništa šta se u tom trenutku prikaziva. Mislim da su 4 nacionalna programa premalo
musique
musique

Broj postova : 40

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Duje 22.09.10 23:05

musique je napisao/la:meni je drago da će počet novi programi. čak i da ne budu predobri,ja sam za jer mi se znalo često dogodit da mi se ne svidi ništa šta se u tom trenutku prikaziva. Mislim da su 4 nacionalna programa premalo

slažem se u potpunosti Very good!
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.) Empty Re: Novi digitalni TV kanali (još samo 2 HRT spec.)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.