EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♂ | MH 02 | Fairyland

+10
Marijo
Pauly D
Kruno
Jasmin
sandy
Cvjećko
Veronica
Lunke
Misfit
Leo
14 posters

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Vinky 19.08.10 16:07

pa onda jel organiziran ili ne ...
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Lunke 19.08.10 17:20

Vinky je napisao/la:pa onda jel organiziran ili ne ...

Ma organizuj.....nema vise vremena za gubljenje!!!! ♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 664884
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Jasmin 19.08.10 17:25

Lunke je napisao/la:
Vinky je napisao/la:pa onda jel organiziran ili ne ...

Ma organizuj.....nema vise vremena za gubljenje!!!! ♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 664884

Slazem se! Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Cvjećko 19.08.10 17:38

Ajme, je*i ga! Kako sam tako glup?! Haha Smile pa sam sam sebe ukopao... Ahhhhh ! Razz a tako mi je malo falilo... 2 boda! Jebiga! Ovo mi se sad vraca,jer sam na HSC-u pobjedio jednom za 1 bod, a jednom za 2 boda... E stvarno! Nema ovo smisla xD ma salim se Smile cestitam pobjedniku, na kojeg sam sad uzasno ljubomoran haha... Hvala onim 12-kama, Sverigeland, Alexandria i ja mislim da je Rasmus bio. Hvala dvjema zemljama koje su glasale u pocetku, 10-ke, mislim da su Wonderland i Evilland. Eto, hvala i svima ostali... Ajme, kako sam smotan hahaha !
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Leo 19.08.10 17:39

Waka_Waka je napisao/la:Ajme, je*i ga! Kako sam tako glup?! Haha Smile pa sam sam sebe ukopao... Ahhhhh ! Razz a tako mi je malo falilo... 2 boda! Jebiga! Ovo mi se sad vraca,jer sam na HSC-u pobjedio jednom za 1 bod, a jednom za 2 boda... E stvarno! Nema ovo smisla xD ma salim se Smile cestitam pobjedniku, na kojeg sam sad uzasno ljubomoran haha... Hvala onim 12-kama, Sverigeland, Alexandria i ja mislim da je Rasmus bio. Hvala dvjema zemljama koje su glasale u pocetku, 10-ke, mislim da su Wonderland i Evilland. Eto, hvala i svima ostali... Ajme, kako sam smotan hahaha !

Da si mi dao 7 a ne 10 pobedio bi cheers cheers cheers
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by ^.^ Swedish Hero 19.08.10 17:40

Waka_Waka je napisao/la:Ajme, je*i ga! Kako sam tako glup?! Haha Smile pa sam sam sebe ukopao... Ahhhhh ! Razz a tako mi je malo falilo... 2 boda! Jebiga! Ovo mi se sad vraca,jer sam na HSC-u pobjedio jednom za 1 bod, a jednom za 2 boda... E stvarno! Nema ovo smisla xD ma salim se Smile cestitam pobjedniku, na kojeg sam sad uzasno ljubomoran haha... Hvala onim 12-kama, Sverigeland, Alexandria i ja mislim da je Rasmus bio. Hvala dvjema zemljama koje su glasale u pocetku, 10-ke, mislim da su Wonderland i Evilland. Eto, hvala i svima ostali... Ajme, kako sam smotan hahaha !

Haha ♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 303944
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

♂ | MH 02 | Fairyland - Page 10 Empty Re: ♂ | MH 02 | Fairyland

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.