EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♀ | MH 13 | Rasmus

+10
Jasmin
Leo
The Đole
Marijo
Cvjećko
^.^ Swedish Hero
Kruno
Veronica
Velvet
Fonsi
14 posters

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Leo 28.07.10 18:12

Djole94 je napisao/la:Samo da vas pitam nešto, da li su Danna Garcia i Barbara Mori bile na izboru?

Dana je bilaprva,a Barbara nije bila ja mislim.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Mara 28.07.10 18:12

Djole94 je napisao/la:Samo da vas pitam nešto, da li su Danna Garcia i Barbara Mori bile na izboru?
Danna Garcia je pobedila kao moja misica Smile za drugu ne znam
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Fonsi 28.07.10 18:12

Bruno je napisao/la:
esc4ever4me je napisao/la:

Oprosti Bruno što sam joj dao tu nagradu! Oprosti što ne radim sve savršeno poput tebe....

Ma nije to bili za ruganje, nego znan da ništa drugo osin toga ne mogu osvojit pa san zadovoljan i time. Krivo si me shvatio Wink

Aha, onda ti dugujem ispriku! Sorry, krivo sam shvatio Wink
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Pauly D 28.07.10 18:13

esc4ever4me je napisao/la:
Bruno je napisao/la:
esc4ever4me je napisao/la:

Oprosti Bruno što sam joj dao tu nagradu! Oprosti što ne radim sve savršeno poput tebe....

Ma nije to bili za ruganje, nego znan da ništa drugo osin toga ne mogu osvojit pa san zadovoljan i time. Krivo si me shvatio Wink

Aha, onda ti dugujem ispriku! Sorry, krivo sam shvatio Wink

Sve ok Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Jasmin 28.07.10 18:15

Prijave cu postavit danas kasnije ili sutra rano, ponovno hvala svima, ja evo sretan ko dijete neko, jos da dobijem danas na kladionici i super, i kad postavim prijave pozivam vas sve Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Kruno 28.07.10 18:24

Jasmin je napisao/la:Prijave cu postavit danas kasnije ili sutra rano, ponovno hvala svima, ja evo sretan ko dijete neko, jos da dobijem danas na kladionici i super, i kad postavim prijave pozivam vas sve Very Happy

na što se kladiš? Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Jasmin 28.07.10 18:27

Kruno!! je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:Prijave cu postavit danas kasnije ili sutra rano, ponovno hvala svima, ja evo sretan ko dijete neko, jos da dobijem danas na kladionici i super, i kad postavim prijave pozivam vas sve Very Happy

na što se kladiš? Smile

danas je liga prvaka 3. pretkolo pa sam odigrao par parova Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Kruno 28.07.10 18:28

Jasmin je napisao/la:
Kruno!! je napisao/la:

na što se kladiš? Smile

danas je liga prvaka 3. pretkolo pa sam odigrao par parova Very Happy

Ja sam za jučerašnje i na tenis sam se kladio ,ali me zaribao jedan par rukometa Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Jasmin 28.07.10 18:31

Kruno!! je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:

danas je liga prvaka 3. pretkolo pa sam odigrao par parova Very Happy

Ja sam za jučerašnje i na tenis sam se kladio ,ali me zaribao jedan par rukometa Very Happy

vise srece drugi put , ma sad mi to visse i nije toliko vazno , glavno da sam napokon ovdje pobjedio, idem smisljat organizaciju! cheers
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Veronica 28.07.10 22:54

Jasmin je napisao/la:
Veronica je napisao/la:
esc4ever4me je napisao/la:♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Fotoxn


pa ni moja nije poznata u svijetu

a veronikaaaaaaaaaaaaa ubijas me prestani se zalit, bravo Rasmus super ideja Very Happy

pa to je bila šala Rolling Eyes

ovdje na ovom forumu se sve shvaća preozbiljno,nema nikakvih šala,ništa....

drugo republic of dorde,bila je barbara mori ja sam ju slala,završila je kao sedma

i da da ja za kraj kažem


Rasmus ispričavam se ako ti smatraš da sam ja tebi uništila organizaciju,ali nisam,ja sam samo htjela da napokon svi progovore o onome što im smeta,mozda nije bilo vrijeme ni mjesto,ali eto...vecinu što sam rekla šalila sam se Laughing jesam pa šta sad,ja sam navikla na na jedan drugi forum gdje je ruganje svakodnevnica,dalje rekla sam vam razlog što sam rekla sve sada,htjela sam da napokon svi progovore,i ako mislite da je meni stalo do pobjede..nije Wink,kao da se meni sve to da organizirati,niti je lako,niti je lako sada nakon svih odličnih organizacija,organizirati nešto.

I eto za kraj se još jednom ispričavam Rasmusu,i svima ostalima koje je uvrijedila moja reakcija,ali nije to bilo ništa iz zlobe...


Čestitke na super organizaciji,i hvala svima koji su glasovali za moju Bipashu,sudjelovat cu i u Bacchusu Wink

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Kruno 28.07.10 22:56

Veronica je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:

a veronikaaaaaaaaaaaaa ubijas me prestani se zalit, bravo Rasmus super ideja Very Happy

pa to je bila šala Rolling Eyes

ovdje na ovom forumu se sve shvaća preozbiljno,nema nikakvih šala,ništa....

drugo republic of dorde,bila je barbara mori ja sam ju slala,završila je kao sedma

i da da ja za kraj kažem


Rasmus ispričavam se ako ti smatraš da sam ja tebi uništila organizaciju,ali nisam,ja sam samo htjela da napokon svi progovore o onome što im smeta,mozda nije bilo vrijeme ni mjesto,ali eto...vecinu što sam rekla šalila sam se Laughing jesam pa šta sad,ja sam navikla na na jedan drugi forum gdje je ruganje svakodnevnica,dalje rekla sam vam razlog što sam rekla sve sada,htjela sam da napokon svi progovore,i ako mislite da je meni stalo do pobjede..nije Wink,kao da se meni sve to da organizirati,niti je lako,niti je lako sada nakon svih odličnih organizacija,organizirati nešto.

I eto za kraj se još jednom ispričavam Rasmusu,i svima ostalima koje je uvrijedila moja reakcija,ali nije to bilo ništa iz zlobe...


Čestitke na super organizaciji,i hvala svima koji su glasovali za moju Bipashu,sudjelovat cu i u Bacchusu Wink


Ma i ja ti opraštam Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Misfit 29.07.10 0:35

Hvala svima na bodovima.

Osmo mjesto, ah, moglo je i bolje.

Odlična organizacija!
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Fonsi 29.07.10 1:12

Gleek je napisao/la:Hvala svima na bodovima.

Osmo mjesto, ah, moglo je i bolje.

Odlična organizacija!

Hvala!
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Pauly D 29.07.10 1:16

Oće sad mister za promjenu malo?

Više sve cure iskorištene, ja imam par muških u planu za slat (ne sebe Laughing )

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Fonsi 29.07.10 1:17

Veronica je napisao/la:
Jasmin je napisao/la:

a veronikaaaaaaaaaaaaa ubijas me prestani se zalit, bravo Rasmus super ideja Very Happy

pa to je bila šala Rolling Eyes

ovdje na ovom forumu se sve shvaća preozbiljno,nema nikakvih šala,ništa....

drugo republic of dorde,bila je barbara mori ja sam ju slala,završila je kao sedma

i da da ja za kraj kažem


Rasmus ispričavam se ako ti smatraš da sam ja tebi uništila organizaciju,ali nisam,ja sam samo htjela da napokon svi progovore o onome što im smeta,mozda nije bilo vrijeme ni mjesto,ali eto...vecinu što sam rekla šalila sam se Laughing jesam pa šta sad,ja sam navikla na na jedan drugi forum gdje je ruganje svakodnevnica,dalje rekla sam vam razlog što sam rekla sve sada,htjela sam da napokon svi progovore,i ako mislite da je meni stalo do pobjede..nije Wink,kao da se meni sve to da organizirati,niti je lako,niti je lako sada nakon svih odličnih organizacija,organizirati nešto.

I eto za kraj se još jednom ispričavam Rasmusu,i svima ostalima koje je uvrijedila moja reakcija,ali nije to bilo ništa iz zlobe...


Čestitke na super organizaciji,i hvala svima koji su glasovali za moju Bipashu,sudjelovat cu i u Bacchusu Wink

Ma gle, ok! Sve pet! Imaš pravo nije bilo ni vrijeme ni mjesto! Sad hladne glave (iako sam pijan ko majka) kažem da sve ovo neće utjecat na buduće glasove prema tebi jer, ponavljam, ja sam od onih koji gledaju pjesmu/misicu i onda prosuđuju a ne na temelju imena zemlje! Tako da, kažem, sve pet... Nastavljamo kao da se ništa nije desilo! Ja se nadam da će u Bacchusu biti isti broj prijavljenih, ako ne i više! Znam koliko je meni značilo organizirati ovako nešto, i smatram da bilo kome, kome je prvi put da ovako nešto organizira znači puno! Zato vas ja u ime Bacchusa pozivam da se prijavite u što većem broju! Živili(uopće ne vidim šta pišem...)
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Fonsi 29.07.10 1:18

Ja se nadam da će u Bacchusu biti isti broj prijavljenih, ako ne i više! Znam koliko je meni značilo organizirati ovako nešto, i smatram da bilo kome, kome je prvi put da ovako nešto organizira znači puno! Zato vas ja u ime Bacchusa pozivam da se prijavite u što većem broju! Živili(uopće ne vidim šta pišem...)
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Veronica 29.07.10 1:19

Laughing

zato ja kad pijana dodem na forum niš ne pišem Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Fonsi 29.07.10 1:21

Veronica je napisao/la:Laughing

zato ja kad pijana dodem na forum niš ne pišem Very Happy

Potpuno te razumijem Wink
Fonsi
Fonsi

Broj postova : 1196

Kontinent Helia
Zemlja: Rasmus
Obavijest: Kad procvatu behari :*

[Vrh] Go down

♀ | MH 13 | Rasmus - Page 11 Empty Re: ♀ | MH 13 | Rasmus

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.