EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

+11
Marijo
Lanica
frozen
Tinchey
alien
asteroid
Bebi
Leo
>>Been<<
HaYrOLa
Manki
15 posters

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Marijo 23.01.14 0:02

HaYrOLa je napisao/la:

ovo je mene danas obradovalo!
 I love you 
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 0:13

HRV pobjeda
FRA poraz

Very Happy
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 1:19

OUJEAAAA :)ali realno izgubit ćemo od danaca  Sad
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 1:31

da, vjerovatno će dvorana biti puna do kraja, i suci bi mogli pokleknuti pod pritiskom,

ali opet se nadam prolazu...

a šta kažeš na Špa - Fra?
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 12:53

MrMonkey je napisao/la:da, vjerovatno će dvorana biti puna do kraja, i suci bi mogli pokleknuti pod pritiskom,

ali opet se nadam prolazu...

a šta kažeš na Špa - Fra?
francuzi prolaze a mi španjolce dobivamo za 3.mjesto
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 13:12

francuzi će proći ako će karabatić imati ispravnu bolju podgaća hahahah, jesi vidio kako ga je delegat zajebavao neki dan?
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 18:04

MrMonkey je napisao/la:francuzi će proći ako će karabatić imati ispravnu bolju podgaća hahahah, jesi vidio kako ga je delegat zajebavao neki dan?
yap. a danci su prebahati.nadam se da će spušiti iako ne vjeurjem u to ali volio bih da spuše pa neka se onda bahate Shiny 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 18:38

vidjet ćemo što će biti na terenu, bitno da naši izdrže pritisak, i da suci ne budu skroz "šugavi", sve je moguće...
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 18:40

MrMonkey je napisao/la:vidjet ćemo što će biti na terenu, bitno da naši izdrže pritisak, i da suci ne budu skroz "šugavi", sve je moguće...
OČEKUJEM suđenje za dance kao i ne tako savršenu našu igru jer u svim utakmicama su bili li la.. ali francuzi su znali to naplatiti drugi su ipak malo slabiji pa nisu. protiv danaca igra će morati biti perfektna od prve do zadnje sekunde. uz to imat će 14000 ljudi protiv sebe. nisu u beogradu to uspjeli nadam se će ovdje..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 18:45

samo da se naši ne raspadnu, iako, kad se sve zbroji, danci su ipak blagi favoriti...

ali, kao što kažu u nogometu: lopta je ipak okrugla...
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 23.01.14 18:52

Ne bi me cudilo da prodju Spanci i Danci  Very good! 
Navijam za komsije Hrvate  Very good! 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by HaYrOLa 23.01.14 18:53

GO CROATIA!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 19:10

hvala na podršci, lijepo od vas...  Very good! 
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 20:05

Very good! Very good! Very good! Very good! I love you 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by >>Been<< 23.01.14 20:32

>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 23:39

-vijest o uhićenju stanovite iritantne teen zvijezde me je jako usrećila, e kad bi bar malo duže ostao u zatvoru, pa da ga tamo malo poduče skromnosti  cheers 

-moj kućni ljubimac, mačak "Nevolja", taj mali sebični gad me uvijek usreći

-navodno sutra dolazi par metara snijega i slično brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 23:40

mene je uveselilo što se bliži kraj radnog tjedna Smile skomiralo me što sam pobrao upalu grla -.-
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 23:44

negdje sam čitao da osobe s upalom grla ne smiju visit po forumima, nego samo klasika: krevet, čaj, antibiotik i slično Laughing
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Leo 23.01.14 23:48

MrMonkey je napisao/la:negdje sam čitao da osobe s upalom grla ne smiju visit po forumima, nego samo klasika: krevet, čaj, antibiotik i slično Laughing

Sa profesionalne strane potvrdjujem  Very good!  Laughing 

Inace i mene svaki dan obraduju moja maca Dzidza i njena dva maceta   Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 23:52

ja priznajem da sam postao rob svog mačka, čini mi se da se više brinem za njega nego za sebe... potrošio sam više para kod veterinara, nego što dajem kod svog doktora Laughing
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 23:55

ja kad si kupim svoj stan isto ću imati mačku Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 23.01.14 23:58

croato je napisao/la:ja kad si kupim svoj stan isto ću imati mačku Very Happy

a jooooj, jadni hrčak Laughing
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 23.01.14 23:59

zašto hrčak? lol
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Manki 24.01.14 0:04

pa naveo si hrčka kao ljubimca, lol, ili je preselio na vječna lovišta?
Manki
Manki

Broj postova : 1176

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by frozen 24.01.14 0:06

MrMonkey je napisao/la:pa naveo si hrčka kao ljubimca, lol, ili je preselio na vječna lovišta?
ahah odavno je on krepao  Sad 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Što vas je danas urećilo, a što rastužilo? - Page 4 Empty Re: Što vas je danas urećilo, a što rastužilo?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.