EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

+4
frozen
mm1991sthr
Leo
HaYrOLa
8 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:13

Ovo ti je žiri. Rekoh da će biti nepredvidljivo.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Goxy 02.03.14 0:16

Jel ima još šanse za pobjedu?
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:18

Teško. Ne znam ima li još članova žirija da glasa, ali za sada ovo kad se pretvori u 50-50 glasove ovo je 2 poena. Čak i da dobije 10 od publike teško će da ide u superfinale.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:20

KORSIKUD SAMO TRI POENA OD PUBLIKE?!

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:21

Sandra dobila 8 poena od publike i ne ide dalje. Sad

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:23

U superfinale idu Tanja i Super Hot Cosmos Blues Band. Pobjednik je sad očigledan.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Goxy 02.03.14 0:23

Neutral 
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:31

Onda... biram Tanju. Smile
Žao mi je Sandre, stvarno je imala fantastičan nastup. Ipak, mislim da Eesti neće u finale ove godine, osim ukoliko se ispostavi da su pjesme ostalih država iste ili slične već odabranima.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Goxy 02.03.14 0:35

Također Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:37

TANJA JE POBIJEDILA OSVOJIVŠI 53% GLASOVA. Čestitke. Da mi je neko rekao da će Tanja predstavljati Estoniju kad su predstavljali pjesme rekao bih im da su smiješni. Eesti laul kao i uvijek pun iznenađenja, lijep show, odlična muzika. Srećno.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 0:42

Ima li ova Tanja ikad tremu? Pjeva podjednako kao i studijsku verziju uz svo ovo skakanje i uzbuđenje što je pobijedila. Ipak znači ima šanse za finale i ove godine.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Tinchey 02.03.14 0:47

Jel ovo ozbiljno Euphoria 2.0 pobjedila? :'D Jao, baš kad pomisliš da su Estonci originalni. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Tinchey 02.03.14 0:59

Mislim da je ovo dosada uvrjerljivo najgora pjesma. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by asteroid 02.03.14 12:17

Pjesma po sebi uredu Smile
naravno, viđeno već otprije pa i ne oduševljava ono Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 14:01

Meni ovo zapravo opšte nije loše. Ne vidim sličnost sa Euforijom u pjesmi, a i koreografija više podsjeća (kao što već rekoh) na koreografiju za pjesmu Try od Pink.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by HaYrOLa 02.03.14 16:27

Ne...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by HaYrOLa 02.03.14 23:03

zelim da mi se objasni ko je bio taj ziri ko je njoj dao 2 poena i koliko je dobila od publike ja sam sokiran
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Tinchey 02.03.14 23:05

HaYrOLa je napisao/la:zelim da mi se objasni ko je bio taj ziri ko je njoj dao 2 poena i koliko je dobila od publike ja sam sokiran

http://en.wikipedia.org/wiki/Estonia_in_the_Eurovision_Song_Contest_2014#Final
top 2 u televotingu su ionako superfinalisti. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 02.03.14 23:10

Tek sutra će biti objavljeni kiompletni rezultati i za polufinala i finale.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by HaYrOLa 03.03.14 1:06

ja ne mogu da verujem i dalje, ovo mi je najveci shok vezan za Eurosong u poslednjih nekoliko godina...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by HaYrOLa 03.03.14 1:09

sad sam pogledao nastup od Sandre... ja tek sada ne mogu da verujem!!! To je neka greska
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by frozen 03.03.14 1:52

wtf. sada sam poslušao pobjedničku. pa to je mješavina euphorije i još koječega. skinula pink skroz za koreografiju. dizs pa ova sandra je miljama bolja od ove tanje -.- katastrofa
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Guest 03.03.14 11:28


Nastup iz fnala. A moglo je biti Tallinn 2015. Sad

Whatever, Tanja je sasvim ok - zna da pjeva, ima odličnu koreografiju. Pjesma je, za mene, loša, ali kada se sve to fino upakuje to veoma fino izgleda i zvuči. 8/10

Guest
Gost


[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by asteroid 03.03.14 15:04

Nznam, ova pjesma od Sandre meni i nije nešto, al bolje da je i ona pobjedila, nego onaj mix Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by HaYrOLa 03.03.14 17:20

Koliko je lepa, koliko je sve lepo, kako je predivna atmosfera , jao Boze ja ne mogu da verujem i dalje :/
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

 Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing - Page 5 Empty Re: Estonija | Tanja Mihhailova — Amazing

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.