EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

+9
>>Been<<
Goxy
Barney
StRes92
Tinchey
Marijo
alien
Vanila_Atlantis
asteroid
13 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Guest 08.12.12 0:11

Evo nam i prve pjesme... Smile
Aljona Lanskaja, i Rythm Of Life. Šta ja znam... meh.
No, promijeniće oni to još dvadeset puta. Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by asteroid 08.12.12 0:18

nije loše, navijo sam za Dariju i Catch me again Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Vanila_Atlantis 08.12.12 2:23

Odlicna pesma, siguran nastup i siguran plasman u finale...i to onako lagano , bez mnogo razmisljanja !
A u finalu ,vrlo moguce i top 10 !
Pesma sama po sebi je hit i ima sve sto treba za jednu evrovizijsku pesmu , te najveci broj glasaca sirom Evrope!
Vec je mnogo pohvaljena od vecine fanove na stranim forumima!
Mislim da ce im 2013 godina biti vrlo uspesna , kao i ona kad ih je zastupao Dima !
Bas nimalo ne sumnjam u jos bolju koreografiju i scenskui nastup u Malmeu!
Srecno!

Izuzev ako neko ne zezne stvar debelo i promeni aranzman ili tako nesto... pesmu ne verujem da ce menjati ovog puta Laughing

Vanila_Atlantis

Broj postova : 7

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by alien 08.12.12 3:07

Super pjesma, samo da se sad ne glupiraju i ne mijenjaju i ne prave Škandale Aha!
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Marijo 16.12.12 2:59

Odlična pjesma, ovako mi zvoni mobitel Very Happy I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Tinchey 16.12.12 21:19

Super pjesma, zasad mi je favorit! Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by StRes92 05.01.13 4:01

Stvarno sam razocaran sto su rekli da ce najverovatnije promeniti pesmu, jer su pozvali autore da im salju mocnu pesmu za Alyonu, bilo baladu, bilo zivu... Sad
Ova mi se bas dopada, a ko zna sta ce naknadno izabrati...
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Barney 18.01.13 22:57

Pjesma nije po mom ukusu, previše je kič i čisto sumnjam da će popraviti ugled Eurosonga. Naprotiv... Ali opet, znali su Bjelorusi poslati i nešto gore.

Najljepša njihova pjesma mi je definitivno ona iz 2004. godine, sjajna melodija i zvuk Smile Najbolji nastup - 2007. i zasluženo 6. mjesto.
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Barney 20.01.13 14:28

Prema nacionalnoj televiziji Bjelorusije, britanski je kompozitor Simon Bass (koji je član Alyoninog teama) objavio kako je moguća promjena pjesme za Švedsku.

http://eurosong.hr/bjelorusi-nastavljaju-s-tradicijom-moguca-promjena-pjesme/
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Tinchey 20.01.13 14:58

Ko lektorira ove članke? Nadam se da nije Juki, jer ona to ne bi tako napisala...
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by alien 20.01.13 15:01

Pa zašto bi mijenjali? Trš -.-'
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by alien 08.02.13 17:31

BTRC, bjeloruska nacionalna televizija, dala je do znanja kako je moguća izmjena bjeloruske pjesme za Eurosong, a Alyona je to danas i potvrdila. Naime, na svojoj Facebookovoj stranici pozvala je sve fanove da prate najnovija događanja iz Londona te doznaju koja će pjesma predstavljati Bjelorusiju na Eurosongu 2013. Ovogodišnja bjeloruska predstavnica na Eurosongu trenutno boravi u Londonu, u poznatom Abbey Road studiju. Tamo se našla s muzičarom Kimom Chandlerom, a zajedno rade na snimanju novih pjesama.

Podsjećamo, Alyona je pobijedila na bjeloruskom izboru za Eurosong 2012. Nedugo nakon održanog izbora nacionalna televizija je objavila kako mijenja predstavnika ne dajući nikakve konkretne i pouzdane informacije o razlogu takve izmjene. Alyona pobjeđuje i na posljednjem bjeloruskom izboru, a za sada joj nije oduzeta titula pobjednice. Vidjet ćemo hoće li sve ostati na izmjeni pjesme, ili će BTRC do sredine ožujka, do kada se prijavljuju natjecatelji i pjesme za Eurosong, ponovo promijeniti mišljenje.
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by alien 05.03.13 13:29

Bolja je nova, iznenadili su me Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Goxy 05.03.13 16:34

Super. Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by >>Been<< 05.03.13 17:08

Wtf. je Solayoh ?!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Tinchey 05.03.13 19:34

Dobra, al bolja je stara. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by ESCbigFan 05.03.13 21:32

Ova je mnogo bolja od prošle Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by madagaskar40 06.03.13 3:09

...ok ali nista bas da me potakne da ju slušam , ukratko moje mišljenje kompletno o izabranim pjesmama imam samo 5 pjesama koje stvarno mogu da slušam , mislim da je ovo najgori Eurosong koji se održavao u poslijednjih 12 godina , bruka ama baš za sve zemlje šta šalju koda se takmiču u izboru za najgoru pjesmu EUROSONGA ! Strašno ! Strašno ! Strašno ! 🤢 🤢 🤢

Idem se napit BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh 1629652650
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by ESCbigFan 11.03.13 0:41



Live nastup:D
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Marijo 11.03.13 1:01

Super je ona uživo Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by alien 18.03.13 16:01

Zašto ona izabacuje onako oči? hahahaa
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Cvjećko 18.03.13 17:29

Oni_dolaze je napisao/la:Zašto ona izabacuje onako oči? hahahaa
Kopira Anmary. #creepy

Pjesma odlična, jedna od favorita. cheers
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by StRes92 19.03.13 1:16

Imao sam prilike da cujem pesmu pre nego sto je predstavljena javnosti...
Jedino dvoje ljudi koji su zadvoljni njome su Alyona i Marc Paelinck... Very Happy
Rhythm of love je mnoooooogo bolja...
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Marijo 19.03.13 1:29

StRes92 je napisao/la:Imao sam prilike da cujem pesmu pre nego sto je predstavljena javnosti...
Jedino dvoje ljudi koji su zadvoljni njome su Alyona i Marc Paelinck... Very Happy
Rhythm of love je mnoooooogo bolja...
Meni je ovo bolje od Rhythm of love Very Happy
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh Empty Re: BJELORUSIJA (Белару́сь) | Alyona Lanskaya — Solayoh

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.