EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

+2
Bilby
mm1991sthr
6 posters

Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by mm1991sthr 24.07.12 23:44

Forumasi sa Eurosong.HR-a koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Kod mene je naslusanija od ovogodisnjeg Eurosonga je pisma "Love Unlimited" od Sofi Marinove koja je predstavlja Bugarsku, vec sam je puno puta cuo i bas je sada slusam.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Bilby 24.07.12 23:45

mm1991sthr je napisao/la:Forumasi sa Eurosong.HR-a koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Kod mene je naslusanija od ovogodisnjeg Eurosonga je pisma "Love Unlimited" od Sofi Marinove koja je predstavlja Bugarsku, vec sam je puno puta cuo i bas je sada slusam.. Smile

Po cijeli dan slusam pjesme sa eurosonga,a od 2012. najvise slusam You And Me od Nizozemske! Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Gost 25.07.12 0:04

"Standing Still", naravno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by ^.^ Swedish Hero 25.07.12 0:06

Euphoria (jedno 1 000 000 puta)
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Bilby 25.07.12 0:06

^.^ Swedish Hero je napisao/la:Euphoria (jedno 1 000 000 puta)

Haha i ja slusam Euphoriu puno Very Happy
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Guest 25.07.12 0:16

Najslušanije kod mene su Never forget (u verziji na islandskom), Suus, Kuula, L'Amore e' Femina i Zaleilah. Very Happy

Inače najslušanija mi je Sono solo parole. Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Goxy 25.07.12 8:40

Suus i Standing Still Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by ESCbigFan 26.07.12 20:05

Kod mene najslušanije Aphrodisiac,Zaleilah,Standing Still,Kuula,Quedate Conmigo...
Mada ne slušam baš često:)
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by asteroid 26.07.12 21:04

Suus, Zaleilah, Euphoria i Crno i belo Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?! Empty Re: Koju ste pismu najvise poslusali sa Eurosonga 2012.?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.