EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The X Factor

+18
Tinchey
Lunke
Misfit
Veronica
Goxy
>>Been<<
^.^ Swedish Hero
Mara
Duje
Casper
kodi
Leo
Marijo
Bebi
HaYrOLa
Jasmin
Pauly D
Kruno
22 posters

Stranica 30 / 30. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by kodi 03.05.12 22:41

Jedna završna:
Čestitke na samoj ideji showa bilo mi je lijepo sudjelovati.Fino sam se zabavio istina da smo imali ovakvih i onakvih problemA al nema veze,sad je to iza nas.Čestitam Kruni on je pobjedu zaslužio stvarno.Ali lagao bih kad bi rekao da sam svojim rezultatom zadovoljan jel nisam.Hvala Verki na mentorstvu u prve dvije emisije.Kratko ali slatko,
Mislim da tjedan dana neću pratiti vijesti koliko sam ovdje vidio politike.Pusa i hvala svima što ste me slušali ovih mjeseci Smile
kodi
kodi

Broj postova : 2493

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Guest 03.05.12 22:42

Ah, žao mi je što sam zaboravio glasati, uprkos Goxyjevom podsjetniku, ali nema veze, izglda da ništa ne bi promijenio. Bravo Goxy za tablice, odlične su, i čestitke Kruno. Zaslužena pobjeda. Nadam se da neće biti drugog izdanja, jer me i ovo smorilo. Hah. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Marijo 03.05.12 22:51

+Čestitam pobjedniku prijave za drugu sezonu pocinju veceras
u novoj temi Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Kruno 03.05.12 23:00

Hvala svima na bodovima! Smile
Istina je da je moj finalni nastupao mogao biti bolji, ali nekad je situacija komplicirana itd. Smile
Bilo je zabavno i zanimljivo sudjelovati u ovakvom tipu showa, a razbila se i sama monotonost foruma! Smile

Veliko hvala mojem mentoru Beenu koji je jedan veliki učitelj i znalac i velikim je dijleom zaslužan za ovu pobjedu.

Želim puno uspjeha i domaćinu slijedećg factora Smile

Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Jasmin 03.05.12 23:01

cestitke Kruno, al Kodi mi je bio malo bolji, Bebi moj tebi bravo Smile
goxy fino si zavrsio ovaj show Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Goxy 03.05.12 23:11

Hvala vam svima I love you
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Tinchey 03.05.12 23:53

Super tablice, super pobjednik, super finalisti, konačno završilo! Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by HaYrOLa 04.05.12 2:19

Mislim da je Bebana moralna pobednica ovog show-a, zaista je bila svaki put , mozda ne najbolja pevacica, ali zaisigurno najbolja zabavljacica!

Velvet i Marijo najskandal mejkeri ovog show-a takodje zasuluzuju da se pomenu Smile

Ocekujem mnogo bolje i zanimljivije kandidate i mentore u narednom show-u Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Mara 04.05.12 12:17

Cestitke Kruno... Nisam poslusala poslednje sto si otpevao ali si pri kraju bio moj favorit Smile
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Lunke 04.05.12 23:56

Sobzirom da me poslednjih 10-ak dana nije bas bilo puno na forumu, nisam stigao ispratiti samu zavrsnicu x faktora, iako sam redovno davao svoj sud u svim ranijim rundama. Pobedio je moj favorit od samog pocetka. Mozda nije bio najbolji u svakoj rundi ali nije imao neke vece pehove i za mene je on definitivno bio najbolji ovde. Sve cestitke Krunoslave kao i ostalim kandidatima koji su pokazali sasvim zadovoljavajuce pevanje (bar neki ahhaha) Uostalom sve je ovo zamisljeno kao zabava i mogu reci da je show presao moja ocekivanja. Prinčevi


Sve pohvale i Bruni koji je sjajno zapoceo show, medjutim u jednom trenutku faktor nam je malo izgubio kompas, verovatno prouzrokovan manjkom vremena Brune, ali ga je Goran sasvim dobro zavrsio....sve cestitke i vama Prinčevi


Nova sezona vec obecava, Croato, Diva, Jasmin, Tinchey... ahhahahahhahahahhahahahhaha umiranje i pre nego sto se cuju njihove izvedbe. Verujem da ce Marijo biti na zadatku i da ce sve lepo spakovati u novu sezonu helijskog x faktora, uz dobar odabir mentora. Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

The X Factor - Page 30 Empty Re: The X Factor

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 30. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.