EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2012. | I. Polufinale

+24
HaYrOLa
frozen
Bebi
Mr. Troll
Lunke
Bilby
Mr.bobo
asteroid
Veronica
Leo
Pantomimicar
>>Been<<
SkubiŠa
Zagreb16
Tinchey
alien
Velvet
Cvjećko
AjLuci
Kruno
Steffan
ESCbigFan
Goxy
Pauly D
28 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by frozen 23.05.12 18:32

s obzirom kakva sra... su pjevala u 1. polufinalu zadovoljan sam ninom...šteta što nije jučer pjevala..prošal bi 100%
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by mm1991sthr 23.05.12 19:06

22.05.2012.
Eurosong 2012. - Prvo Polufinale
01. Crna Gora
02. Island - 3. Izvuceni Finalist
03. Grcka - 8. Izvuceni Finalist
04. Latvija
05. Albanija - 6. Izvuceni Finalist
06. Rumunjska - 1. Izvuceni Finalist
07. Svicarska
08. Belgija
09. Finska
10. Izrael
11. San Marino
12. Cipar - 7. Izvuceni Finalist
13. Danska - 5. Izvuceni Finalist
14. Rusija - 9. Izvuceni Finalist
15. Madjarska - 4. Izvuceni Finalist
16. Austrija
17. Moldova - 2. Izvuceni Finalist
18. Irska - 10. Izvuceni Finalist
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by mm1991sthr 23.05.12 19:30

Albanija prosla, sigurno cu nekoliko puta glasati za njih u finalu.. Sa onom pismom i sa onim kostimom pari kao neka vanzemljka, a i Kejsi Tola imala nekog vanzemaljca pa tada prosli kao i sada.. Mozdja je opet zbog toga opet prosla Albanija! Ha, ha.. Albanija je prosle godine ispala ali ove godine je prosla, prosli put je bila sa nama u polufinalu i mislim da sam tada glasao za njih tri puta i nije mi je jasno kako su prosli put ispali.. Ne znam kako ove godine Austrija nije usla u finale, po mome je misljenju je trebala uci.. Tako su Irci 2008. poslali nesto ludo i otkaceno, pa na kraju ispali.. Nisam uopce gledao probe, ali sam gledao prvo polufinale.. Super je bilo! Neki su promijenili nasutupe i kostime, a neki bas ne.. Neki su imali bas dobre nastupe, a neki bas ne.. Drago mi je sto je prosla Albanija! Sretno i sve najbolje Albanija! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Ighor 23.05.12 23:45

Zadovoljan sam s polufinalom, super je sve bilo! Smile

Albanija najbolja, Island me razočarao, a ne znam zašto za Rumunjsku svi govore da je izvedba bila loša, vidjelo se da joj nešto sa slušalicom nije radilo. Bit će bolji u subotu. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 24.05.12 11:16

Pantomimicar je napisao/la:
Očigledno je da imaš nekih ozbiljnih problema.

...alergičan sam na trolove popit tebe koji pišu post za postom... a svaki je trol... Puke Puke Puke

Pantomimicar je napisao/la:Kao prvo, početno slovo kod zemalja se piše velikim slovom, znači nije island nego Island, ali ajde, zanemariću ti to.


Joj kak volim kad se trolovi prave pametni... Prinčevi Prinčevi Prinčevi
...nisam znao da je ovo forum hrvatske gramatike... Rolling Eyes



Pantomimicar je napisao/la:To što ti ne znaš da je Latvia isto što i Letonija, to je onda tvoje neznanje i tvoje smaranje i spamovanje ovde.

...koliko je tebi godina? 10 i pol? ... ne volim naziv Letonia... koristim Latvia... zato jer je intenacionalan naziv...
...ako misliš pisati na nekom stranom forumu i koristiti naziv Letonia... dobit ćeš odgovor... a who?
...no dobro ovo nije strani forum... pa sam ja onaj koji je ovdje grešku napravio...


Pantomimicar je napisao/la:A što se tiče Ivi i Ramba, ako smatraš da se u Rambovoj pesmi zahteva pevanje, onda nemamo o čemu više da pričamo, onda mi je sve jasno...

...da, sve si rekao... zašto bi netko pjevao u pjesmi koja predstavlja tu zemlju na song contestu kao što je Eurosong...
...kao da nitko drugi ne pjeva... LOL daj se slušaj malo... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
...ja smatram da pjesma treba biti dobra... ne neki smijeh kojeg nitko neće doživit... a još brže zaboraviti...
...neznam koliko je toga tebi jasno... no način na koji pišeš postove... kao što rekoh... 10 i pol...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by >>Been<< 24.05.12 13:08

Lijepo boga mi Smile

Ovo - "g*** si", "pametan si", "troll si", "koliko ti je godina" i sl. neće ići. Barem ne javno.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 24.05.12 15:00

Tako je to kad svaka spodoba ovde može da piše i ima pravo glasa.

Gospodine bobo, moja stvar je koliko ću postova za redom napisati, uostalom, tu su moderatori da ih ukolne ako smetaju, a to što ti imaš alergiju, najbolje rešenje je da popiješ neku tabletu, ili da se ne dolaziš u kontakt sa alergenom, pa mi se u buduće ne obraćaj, jer alergijske reakcije mogu da se zakomplikuju.

To što ti kao svetski čovek (tj. nismo utvrdili koji si oblik života) koristiš internacionalne nazive na hrvatskom forumu, to je tvoj trip. Svakako da naš naziv Letonija ovde je svima jasan, a ti glumi ludilo negde drugde.

A to što ti ne razlikuješ rečitativ od običnog pevanja, to je opet tvoje neznjanje.
Pošto te ispravljaju deca od 10 i pol godina, treba da se pokriješ ušima i da ćutiš, a ne da se praviš pametan, kad si sve samo to ne.


Zadnja promjena: Pantomimicar; 24.05.12 15:13; ukupno mijenjano 1 put.
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by ballbreaker 24.05.12 15:12

neke pjesme su bile pre ocite da ce proc jer su bile super dok su neke (ne sve) bile losije ali sve u svemu I. polufinale je bilo ok Very Happy Very good! Very good!
ballbreaker
ballbreaker

Broj postova : 60

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Mr.bobo 24.05.12 18:57

Pantomimicar je napisao/la: bla bla bla

...ne raspravljam s trolovima...
...i btw offtopic si... da, oldika trola... Puke Puke

Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Marijo 24.05.12 19:07

Mr.bobo je napisao/la:

...ne raspravljam s trolovima...
...i btw offtopic si... da, oldika trola... Puke Puke

dobro koji je tebi k**** šta napadas ljude bezveze Rolling Eyes
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Tinchey 24.05.12 19:08

Marijo je napisao/la:
dobro koji je tebi k**** šta napadas ljude bezveze Rolling Eyes

Samo je rekao da je offtopic, što je istina, chill.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Pantomimicar 24.05.12 19:23

Mr.bobo je napisao/la:

...ne raspravljam s trolovima...
...i btw offtopic si... da, oldika trola... Puke Puke


Ja sam se samo nadovezao na tvoj post, koji je bio gomila praznih reči, btw takođe offtopic...
A što se tiče rasprave, ni ne može da je bude, jer su ti usta zapušena.
Tvoja odlika je izuzetno nizak nivo inteligencije... Bye!
Pantomimicar
Pantomimicar

Broj postova : 710

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Tinchey 27.05.12 1:44

Albaniji falilo 6 bodova do prvog mjesta u polufinalu! Surprised
RAMBO NIJE BIO ZADNJI! VALENTINA 14.! Surprised I love you

http://www.eurovision.tv/page/baku-2012/about/shows/first-semi-final
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Tinchey 27.05.12 2:04

Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Tinchey 27.05.12 2:05

Albanci općenito ludi I love you
12 Crna Gora
10 San Marino ahahhah
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Goxy 27.05.12 2:06

Hahahahhaahahahahahahahahhaahahahha
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by asteroid 27.05.12 2:24

Albanka jedina u svom polufinalu dobila do sviju bodove cheers, a Party babama jedino Albanija nije dala bodove Very Happy
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2012. | I. Polufinale - Page 5 Empty Re: Eurosong 2012. | I. Polufinale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.