EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

+22
AjLuci
Vinky
mm1991sthr
Jasmin
Bebi
strajker
Veronica
Leo
Misfit
Lunke
Duje
Goxy
Steffan
>>Been<<
Tinchey
^.^ Swedish Hero
Velvet
Belvedere
HaYrOLa
Cvjećko
ESCbigFan
Pauly D
26 posters

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 18.02.12 16:27

Tinchey za predsednika!!! Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Tinchey 18.02.12 16:29

Lunke je napisao/la:Tinchey za predsednika!!! Prinčevi

Mwa I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 18.02.12 16:34

Tinchey je napisao/la:

Koja umjetnička crta, objasni mi molim te. Smile

prvo moras znati da esc nije mtv produkcija i SanRemo ..obe te stvari obozavam...!

Na esc moras imati faktor pesmu ,moras biti originalan, moras imati wwoow nastup ...sve to ona ima..a sto se ticne umetnicke crte... upravo jako dobar aranzman ukloplen sa etno motivom je potpuno novi zvuk na escu , znaci plus inovativnost..nema sumnje da svako ima svoj ukus i treba da se bori da ga drugom objasni/nametne.. ili ne... samo pokusajte ne iz licne prizme da sagledate stvar subjektivno , nego OBJEKTIVNO posmatraj stvar onako kakva su ocekivanja na escu
Ova pesma ce iamti za nekolicinu pasioniranih mtv american dream pobornika napad od ove pesme , ali ogromna vecina pravih fanova, publike koja glasa uopste na escu prvi puta i gleda ovu pesmu tada prvi put i zirija dace veliku podrsku za ovu HIMNICNU UPTEMPO pesmu! koja je sama po sebi vrlo inovativna i prvi put se cuje ovako nesto na escu..ima pobednicki karakter, ne mora pobediti .ali sam vrh zagarantovan.
I to je to umece odabira pesma za esc koju neko ima ili nema! izabrali su najbolje
Maks je bio ok..ali ne treba i on sa boy bendom da uprilici kompletan PRAJD u Baku..njegova pesma bi se izgubila..ovo je sigurna karta za UKR dobice u finalu 9 dvanaestica od ex sssr samo! sta drugo reci!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Tinchey 18.02.12 16:40

Belvedere je napisao/la:

prvo moras znati da esc nije mtv produkcija i SanRemo ..obe te stvari obozavam...!

Na esc moras imati faktor pesmu ,moras biti originalan, moras imati wwoow nastup ...sve to ona ima..a sto se ticne umetnicke crte... upravo jako dobar aranzman ukloplen sa etno motivom je potpuno novi zvuk na escu , znaci plus inovativnost..nema sumnje da svako ima svoj ukus i treba da se bori da ga drugom objasni/nametne.. ili ne... samo pokusajte ne iz licne prizme da sagledate stvar subjektivno , nego OBJEKTIVNO posmatraj stvar onako kakva su ocekivanja na escu
Ova pesma ce iamti za nekolicinu pasioniranih mtv american dream pobornika napad od ove pesme , ali ogromna vecina pravih fanova, publike koja glasa uopste na escu prvi puta i gleda ovu pesmu tada prvi put i zirija dace veliku podrsku za ovu HIMNICNU UPTEMPO pesmu! koja je sama po sebi vrlo inovativna i prvi put se cuje ovako nesto na escu..ima pobednicki karakter, ne mora pobediti .ali sam vrh zagarantovan.
I to je to umece odabira pesma za esc koju neko ima ili nema! izabrali su najbolje
Maks je bio ok..ali ne treba i on sa boy bendom da uprilici kompletan PRAJD u Baku..njegova pesma bi se izgubila..ovo je sigurna karta za UKR dobice u finalu 9 dvanaestica od ex sssr samo! sta drugo reci!

Nije inovativno ni originalno, pomalo me podsjeća na Waka Waka jer zvuči naravno kao i svaka druga himna nekog natjecanja, onako puna duha... Ali kakve veze ima objektivnost sa umjetničkom crtom u pjesmi, koju ja i dalje ne mogu dokučiti. I malo mi je sva smušena, zbrčkana pjesma, stvarno se pogubim između deranja, refrena, ne znam šta je šta...nekako sumnjam da će dobit sve 12ice, al dobro. Ja samo govorim kako mi je pjesma očajna, baš je onako, ne znam kako bih ju opisao, već je viđena...na isti kalup rađena. Nije me se pretjerano dojmilo. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Goxy 18.02.12 16:41

nije nesto
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Duje 18.02.12 16:56

okej je pjesma Laughing
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by HaYrOLa 18.02.12 16:56

koja analiza... posvetiti analizi sebe bar 10% od ove Gaitanine pesme i ono... bice ti bolje dragi...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 18.02.12 17:08


Posto je meni bilo upuceno na nekom nemustom jeziku , predpostavljam! ..
onda cu i ja da odgovorim u istom maniru !
Kad nemas sta pametno za reci NEMOJ SPAMATI NA TEMU , jer jedino to i radis! Ovde postoji pp!
Bas bi voleo da cujem ikada od tebe ovde neku pametnu , bas pametnu ...ali necemo to cuti nikada... iako posvecen sebi , sumnjam da si na dobitku! nekako sa negativnim i nadri pametnom stavom koji je uvek nicim izazvan, sve to skupa lici na full gubitnicki stil Laughing

nije ni bitno to sve , sem kad neko ima potrebu sebe proglasiti divom , i to ovde,to je onda vrh, Laughing Laughing Laughing
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Pauly D 18.02.12 17:10

Tko sljedeći napiše nešto nevezano za pjesmu leti šok, pa nećete vi jedni drugima govoriti tko je pametan tko nije dok sam ja tu.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 18.02.12 17:21

Slazem se sa tobom potpuno!

zasto postoji inace pp! za takve tonove.. ! I uvek kreni od onog ko zapocne to , onak nicim izazvan!

ugodan dan i jos prijatnije vece zelim svima!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Pauly D 18.02.12 17:27

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Eqsd3q

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by >>Been<< 18.02.12 17:41

Belvedere je napisao/la:
ajde da se kladimo da nema ove godine zamene i skandala..mogu samo poboljsati pesmu jos kao i svi!

i kako mozes reci da je narodnjak ... pobogu .. ha haaaaaaaaa rekao si to zargonski .......... znam, ali pesma ima x faktor za esc....... i to je to!

Koji x factor ova pjesma ima ?

Ako može u dvije rečenice, a ne u elaboratu.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 18.02.12 20:09

Naravno da cu ti reci , samo pod jednim maleckim uslovom ..ako mi kazes zasto si protiv pesme ( ne ubrajam sad to u tvoj ukus, to je sve ok ) u svakom smislu .
S obzirom da je pesma za esc , daj mi objasni sta ne valja bas toliko , da je za tebe aut..da cujem to..onda ces dobiti odgovor bez problema! Dovoljno sam ja rekao , sto si vec citao ..al od tebe nista cuo nisam, sem da ti nepase (pazi sto je OK) i bas se radujem da od tebe nesto cujem onako kriticki sto valja , sto ne valja.... ( ne vidim da to iko ovde radi , a mogli bi nekad) al aj sad ...eminencijo vi ste na potezu ! Very Happy
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 18.02.12 20:14

Lepo od Bruna sto je stavio poredak tj rejting listu ...evo cak i to nesto govori !
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by ESCbigFan 18.02.12 20:34

Pjesma me iritiraaa o.O
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by strajker 19.02.12 1:54

Pesma je užasna.
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Bebi 19.02.12 4:00

Ova je kao neki silovatelj!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 4:02

I sad nek mi neko objasni kako ovo moze biti bolje od Italijanske pesme!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Bebi 19.02.12 4:03

Pa ko kaže da jeste?
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 4:06

Nemojte ljudi, ovo je kvalitetna pesma, ima to nesto, taj X factor za ESC, ona peva ko luda, razbija, aranzman je prekvalitetan, sve je prepre! Ovo pobedjuje u najgoru ruku bice TOP 2! buahahahahaahah
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 4:06

HaYrOLa je napisao/la:Nemojte ljudi, ovo je kvalitetna pesma, ima to nesto, taj X factor za ESC, ona peva ko luda, razbija, aranzman je prekvalitetan, sve je prepre! Ovo pobedjuje u najgoru ruku bice TOP 2! buahahahahaahah

ahhaahahhahahahahhahahahahhahahaha Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Tinchey 19.02.12 4:10

HaYrOLa je napisao/la:Nemojte ljudi, ovo je kvalitetna pesma, ima to nesto, taj X factor za ESC, ona peva ko luda, razbija, aranzman je prekvalitetan, sve je prepre! Ovo pobedjuje u najgoru ruku bice TOP 2! buahahahahaahah

Prinčevi Prinčevi Prinčevi Very Happy
Mislim da nema goreg od 1. mjesta za ovu pjesmu ima tu umjetničku crtu za žiri. Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 4:25

Tinchey je napisao/la:

Prinčevi Prinčevi Prinčevi Very Happy
Mislim da nema goreg od 1. mjesta za ovu pjesmu ima tu umjetničku crtu za žiri. Wink

mislis? ne, ovo je prekvalitetno i za Karnegi hol...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 4:26

pa bas ne znam ko ce bolje proci nina zili ili gaitana na ESCU ,
bu ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cisto da se podesetitie , da pratite izbore za ESC ! Laughing Laughing

ajde bas da vidimo !!!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 4:27

ESCbigFan je napisao/la:Pjesma me iritiraaa o.O

zar je moguce Laughing Laughing Laughing Laughing

kako me to ne cudi Very Happy Laughing
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 4 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.