EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

+26
Belvedere
VasilijeM.
Jasmin
Duje
mm1991sthr
Bebi
westham
>>Been<<
Cvjećko
HaYrOLa
strajker
Veronica
StRes
frozen
Tinchey
Goxy
Marijo
Lunke
Leo
Velvet
ESCbigFan
Steffan
Misfit
The Đole
^.^ Swedish Hero
Pauly D
30 posters

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by mm1991sthr 12.02.12 14:55

Super su odabrali pismu, bas su odabrali oni najbolju.. Svi si mi favoriti jucera dobili, samo mi nije dobila Magni za Island! Ne mogu vjerovati da sam i ovu pismu pogodio, kao i za madjarsku.. Nije niti cudno one pisme koje su pobjedile na njihovim izborima, zato jer su bile najbolje na njihovim izborima! Samo mi je zaj sto nije dobila Magni za Island i ona je stvarno je trebala da dobije.. Zaista sam se ugodno iznenadio i bas mi je drago sto te pisme pobijedili na njhovom izboru za Eurosong! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Duje 12.02.12 15:58

meni se jako sviđa Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by ESCbigFan 12.02.12 17:03

Wtf,koja zarazaaa Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Jasmin 12.02.12 19:04

pjesma nije losa, ali brate kopiranje onoga sta uspije protekle godine ocito se nastavlja! i plese previse pickasto!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Pauly D 12.02.12 20:51

Meni je pjsma predobra, samo kad nebi gledao iz koje je zemlje rekao bi da je iz Turske Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by VasilijeM. 12.02.12 22:23

Mešavina Eric-a i Sakis-a! Lame! Rolling Eyes
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Belvedere 12.02.12 22:53

Todzi nema sanse da ponovi uspeh ni priblizno od proslogodisnjeg erikovog!
Pesma je ispod svakog nivoa kvaliteta i inovativnosti..........Vrcavi tresh i to je to!
Zreb im je los ,ako prodje u finale , zlatna sredina!

ziri ce ga odrati bez sumnje, deo publike samo , nagraditi !

Bojim se da ne slomi ili iscasi koji kuk na glavnoj probi koliko vrti ! c c c Laughing

Haba Haba! Bye!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by ESCbigFan 13.02.12 0:05

Meni on i Eric uopšte ne liče,a on ga uopšte ne kopira Razz
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Lunke 13.02.12 0:06

Belvedere je napisao/la:Todzi nema sanse da ponovi uspeh ni priblizno od proslogodisnjeg erikovog!
Pesma je ispod svakog nivoa kvaliteta i inovativnosti..........Vrcavi tresh i to je to!
Zreb im je los ,ako prodje u finale , zlatna sredina!

ziri ce ga odrati bez sumnje, deo publike samo , nagraditi !

Bojim se da ne slomi ili iscasi koji kuk na glavnoj probi koliko vrti ! c c c Laughing

Haba Haba! Bye!

Sva sreca pa je Popular suprotna od navedenog ahhahahahhahaha

ovo je ipak manje sranje nego popular
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by StRes 13.02.12 0:53

Razdrmace on Cristal Hall Arenu, ne sumnjam...
Top 10 sigurno u finalu... Wink
StRes
StRes

Broj postova : 32

http://www.jjbbstres.blogspot.com

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by >>Been<< 13.02.12 2:05

Ma kakve su to idiotarije - "TOP 10 u finalu" , "TOP 3 u finalu", a samo je pet-šest zemalja izabralo pjesme. Ako je Eurosong takmičenje u kojem ovakvi vrtiguzi, na osnovu toga što su crni, šatro latino zavodnici sa pjesmama na nivou mentalne retardacije, mogu u startu imati zagarantovan visok plasman, onda ga treba ukinuti, a iste spaliti na lomači !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by frozen 13.02.12 3:21

VasilijeM. je napisao/la:Mešavina Eric-a i Sakis-a! Lame! Rolling Eyes
proći će dobro ne zato jer je kvalitetan pjevač ili što već jer europska publika to puši Smile to prolazi na eurosongu. kao što je moj frend bio u beogradu brijem kada je pjevala ženska secret combination i rekao mi da uživo ženska zvuči groznooooo.. a i načulo se na tvu da je loša (bar sam ja čuo) ali je žena bila top 5 što zbog južne europe, što zbog gay ekipice koja svršava na takve kvazi pjesmice... ali što se tiče toojia ja priznajem da nije neko glazbeno ostvarenje ali sam se navuko na mjuzu Smile)) pogotovo to miksiranje s turskim melosom i dance/pop/rnb/whatever beatom Smile)) jaooo što će to biti hit među gejevima... totalnoooo očekujem to u petak vani! Smile Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Goxy 13.02.12 10:06

nemojte ništa govoriti kako će proci....jer ce te se zeznut kao prosle godine, opcenito govorim Cool
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Misfit 13.02.12 19:16

>>Been<< je napisao/la:Ma kakve su to idiotarije - "TOP 10 u finalu" , "TOP 3 u finalu", a samo je pet-šest zemalja izabralo pjesme. Ako je Eurosong takmičenje u kojem ovakvi vrtiguzi, na osnovu toga što su crni, šatro latino zavodnici sa pjesmama na nivou mentalne retardacije, mogu u startu imati zagarantovan visok plasman, onda ga treba ukinuti, a iste spaliti na lomači !
Daj se jebeno spusti na zemlju i prestani sudit koga treba palit na lomači jer bi ti sam sebe onda prvi trebao zapaliti. Ideš svima na živce sa svojim pseudointelektualnim stavom.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Cvjećko 13.02.12 19:35

Činjenica je da pjesma ne treba biti 'kvalitetna' kako bi dobro prošla, što je vama? Ako je "Running Scared" bila kvalitetna, onda stvarno... Rolling Eyes
Također, činjenica je da 90% pjesama na Eurosngu nije 'kvalitetno', i što sad?! Sve je stvar ukusa, te 'kvalitetne' pjesme su uglavnom smor žešći, i treba nešto poput "Stay" da prodrma.

Odlična je pjesma, pravo sam se naložio.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Goxy 13.02.12 19:40

Cvjećko je napisao/la:Činjenica je da pjesma ne treba biti 'kvalitetna' kako bi dobro prošla, što je vama? Ako je "Running Scared" bila kvalitetna, onda stvarno... Rolling Eyes
Također, činjenica je da 90% pjesama na Eurosngu nije 'kvalitetno', i što sad?! Sve je stvar ukusa, te 'kvalitetne' pjesme su uglavnom smor žešći, i treba nešto poput "Stay" da prodrma.

Odlična je pjesma, pravo sam se naložio.

UPRAVO TAKO
Ja kad se sjetim nekih "kvaliteta" dode mi mrak na oci.

Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by >>Been<< 13.02.12 19:40

Misfit je napisao/la:
Daj se jebeno spusti na zemlju i prestani sudit koga treba palit na lomači jer bi ti sam sebe onda prvi trebao zapaliti. Ideš svima na živce sa svojim pseudointelektualnim stavom.

Jako smo pristojni danas. Dakako, ništa manje i ništa više nego inače.

Previše ispod mog nivoa. Čak previše ispod nivoa i mentalne retardacije. Kiss Bye!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Misfit 13.02.12 19:48

Slobodno si daj šok ili dva Bye!
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Misfit 13.02.12 19:51

I to što bi ti palio na lomači sve koji ne ulaze u vidokrug tvoga ukusa samo potvrđuje tvoje komplekse.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Belvedere 13.02.12 21:39

I ju sta je reakcija! Laughing

Todzi nekima uzima uzdahe...neko se kaze i nalozio ( citaj navl_zio) Laughing

Pesma jednostvano ako prodje u finale, (tesko da ce i SWE i NOR ici dalje ...5 ex yu + 6 ex sovjeti...teze malo! )...Al ako prodje , ni prineti Eriku tj SWE , ne zbog onog ko vise voli Erica a ko Todzija, obe pesmu se tresh ,nego sve sto se ponovi sa slicnim stilom u istom maniru , reciklaza i to vec sledece godine, prosto je osudjeno na znatno manji uspeh! mozda i neuspeh!
Evo to ce se pokazati i ovog puta!

Haba Haba Very Happy Bye!

Been malo ostar, ali veceim delom upravu.....izabrano par pesama , oni o pricaju o top mestima! Laughing a kad budu objavljeni rezultati po pf i u finalu nigde ih nece biti! Aha!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by ESCbigFan 13.02.12 22:54

xD Lupate Very Happy Pjesma e odlična,a danas kvalitetne pjesme i ne prolaze u finale Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Belvedere 13.02.12 23:34

@ ESCbigFan

Pozdravio te Todzi , kaze pobedice samo zbog tebe!
Ne bi bilo fer da ne pobedi , nista nije vredno tvojih suza posle!
sto je sigurno sigurno je Laughing Very Happy Laughing
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by ESCbigFan 13.02.12 23:40

Hahaha,pozdravi ga u moje ime molim tee Very Happy Haha Shiny Laughing
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by >>Been<< 14.02.12 0:07

Belvedere je napisao/la:@ ESCbigFan

Pozdravio te Todzi , kaze pobedice samo zbog tebe!
Ne bi bilo fer da ne pobedi , nista nije vredno tvojih suza posle!
sto je sigurno sigurno je Laughing Very Happy Laughing

Ukloni animaciju iz potpisa Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by ESCbigFan 14.02.12 0:35

Nema animacije Razz
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Norveška 2012. | Tooji - "Stay" - Page 11 Empty Re: Norveška 2012. | Tooji - "Stay"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.