EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

+38
Zagreb16
mirCo
SkubiŠa
AjLuci
Mara
Ighor
Duje
Vinky
Cvjećko
frozen
^.^ Swedish Hero
Steffan
mm1991sthr
Jasmin
milos55
SiXo
Belvedere
Velvet
StRes
asteroid
Tinchey
VasilijeM.
ESCbigFan
Misfit
>>Been<<
The Đole
KINGDOM_of_HEAVEN
Lady Lidia
Casper
Marijo
cr9
Kruno
Leo
Lunke
Bebi
HaYrOLa
Goxy
Pauly D
42 posters

Stranica 17 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Leo 06.05.12 8:52

Ja sam se najezio dok sam ovo gledao Prinčevi
Spot je I love you Dokaz da iako mu nisu dali pare za spot i sa ovako necim moze da pokaze vise nego neki koji su ulozili ko zna koliko u spotove.
Pobednik iz Ja imam talenat je najbolji deo Prinčevi
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Kruno 06.05.12 10:02

Svaka čast Željku!
Ne znam kakva "Euphoria" se stavlja na metu pobjednika kad će Željko dobit ovaj ESC!

Spot je jednostavan, ali toliko simboličan i dirljiv.
BRAVO Smile

Moram počet skupljat pare za Beograd 2013. Laughing
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 06.05.12 10:44

Pobedio on ili ne, bio prvi ili dvadeset prvi, ja sam neverovatno ponosan na ovo sto je do sad uradio. Ona letnja verzija sa 15 instrumenata, pevanje na razlicitim jezicima, pa sad i ovaj fantasticni spot! NEVEROVATNO!!!

Ubedjen sam da ce scensi nastup biti odradjen sa ukusom, bas kao sto je to radio uvek!

SVAKA CAST!!! Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by frozen 06.05.12 14:23

Kruno je napisao/la:Svaka čast Željku!
Ne znam kakva "Euphoria" se stavlja na metu pobjednika kad će Željko dobit ovaj ESC!

Spot je jednostavan, ali toliko simboličan i dirljiv.
BRAVO Smile

Moram počet skupljat pare za Beograd 2013. Laughing
BILO u švedskoj ili srbiji ja idem na eurosong! Smile))
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Bebi 06.05.12 14:51

Ako bude u BG-u, mada sumnjam, ja cu ugostiti ceo forum! Very Happy
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Zagreb16 06.05.12 14:52

Volim pjesmu,al spot mi se nesvida,a i neorginalan je(My valentine)...
Nina mi ima daleko daleko bolji spot....
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Guest 06.05.12 15:38

Bebi je napisao/la:Ako bude u BG-u, mada sumnjam, ja cu ugostiti ceo forum! Very Happy
Ja sam ti već najavljen, još od onih Noći muzeja na koje ne mogu da idem ( Sad ). Wink

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 06.05.12 17:36

Španjolska savršena I love you
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 07.05.12 0:04

Goxy je napisao/la:Španjolska savršena I love you

Omasio si drzavu!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Jasmin 07.05.12 0:16

Nemanja znaš da dolazim iduce godine na esc Razz ako neces ti biti domacin, idem kod Dive ( sam sam se pozvao ) Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 07.05.12 0:16

Lunke je napisao/la:

Omasio si drzavu!!!

Nisam. Mislim na španjolsu verziju Laughing
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 07.05.12 0:17

Jasmin je napisao/la:Nemanja znaš da dolazim iduce godine na esc Razz ako neces ti biti domacin, idem kod Dive ( sam sam se pozvao ) Smile

Jao Jasmine sta sad lupas Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Pauly D 12.05.12 14:39

Loše se čuje, ali prvi put uživo Smile



Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Mara 14.05.12 16:44

Kako prvi put Surprised
Mara
Mara

Broj postova : 2557

Kontinent Helia
Zemlja: Portanija
Obavijest: /

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Goxy 15.05.12 14:38

Očekujem i nadam se pobedi, to nisam krio od samog početka. Verujem da ću zajedno sa Ad Hok Orkestrom dostojanstveno predstaviti Srbiju u Bakuu, jednako kao što verujem da se pesma Nije ljubav stvar izdvaja kvalitetom kompozicije. Nedeljama unazad pripremamo nastup koji će biti jednostan, ali otmen, drugačiji od do sada viđenih. Mislim da će se dopasti svima
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by AjLuci 15.05.12 14:54

AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Davor22 23.05.12 8:04

Bravo Željko, super je pjesma Smile
posebno mi je super španjolska verzija, ja bi da on na španjolskom pjeva xD

neću komentirat o plagijatima, muka mi je, a koja pjesma nije slična nekoj drugoj pjesmi?
Davor22
Davor22

Broj postova : 7

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 25.05.12 2:20

Dobar je bio Zeljko, ali smatram da je kamera u drugom delu pesme bila veoma losa, pogotovo onaj deo za "idi samo samo idi tamo" ili okad kaze brodolooooooommmmm kamera odluta i snima ga na razdaljini 300 metara.

Inace ovako super, znalo se da ce on to lepo izneti. Ocekujem borbu za sam vrh, ali realno bice 4-5 po mojoj proceni, iza Babuski, Loren i Nine Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by frozen 25.05.12 2:26

žene s violinom su katastrofa obučene Very Happy Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 25.05.12 2:28

croato je napisao/la:žene s violinom su katastrofa obučene Very Happy Laughing

kao macke u dzaku hahhahhahaha Laughing Inace nasa delegacija proglasena za najbolje stilizovanu Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by frozen 25.05.12 2:44

Lunke je napisao/la:

kao macke u dzaku hahhahhahaha Laughing Inace nasa delegacija proglasena za najbolje stilizovanu Laughing Laughing Laughing
dzaku? svi su ok ali one su užas... sve ispod kukova užas Very Happy
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by alien 25.05.12 21:31

Ovo je bio stvarno očekivani prolaz
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 27.05.12 2:31

Vise srece treci put Laughing

Salu na stranu, odlicno trece mesto, pored furiozne Loren i simpaticnih Babuska nije se moglo bolje. Svaka cast na visokom 3. mestu i nakon 5 godina posta opet u top 3 Prinčevi

Sad ce uslediti susa koja ce bojim se trajati duze nego sto je bila ova Very Happy
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by >>Been<< 27.05.12 2:48

http://www.njuz.net/direktan-prenos-finala-pesme-evrovizije/

Molim vas da pročitate ovo... Ja sam se valjao po podu od smijeha.... Very Happy

Ovo za Jedwarde je urnebesno Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Lunke 27.05.12 2:57

>>Been<< je napisao/la:http://www.njuz.net/direktan-prenos-finala-pesme-evrovizije/

Molim vas da pročitate ovo... Ja sam se valjao po podu od smijeha.... Very Happy

Ovo za Jedwarde je urnebesno Very Happy


fantasticno je Prinčevi meni super za jedwarde i teroristicki napad kao i za grcki i vijagru ahhahaha Laughing


ili izjava zeljka: "jos 3-4 nastupa i pobedjujem sigurno" aahhahahahhaha Laughing Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar" - Page 17 Empty Re: Srbija 2012. | Željko Joksimović - "Nije ljubav stvar"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 18. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.