EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

+16
KINGDOM_of_HEAVEN
Casper
Steffan
Kruno
Cvjećko
Tinchey
VasilijeM.
Leo
asteroid
Bebi
mm1991sthr
HaYrOLa
Marijo
Lunke
Goxy
Pauly D
20 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 0:48

WE HAVE THE WINNERSSS!!!! Hahahahha jedni od mojih favorita Sinplus!!!! Hahahah... <333

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Lunke 11.12.11 0:49

Uz Katerin bili su najbolji veceras Aha!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 0:51

Evo slušam sad, super su! Chiara mi je bila naj, al i oni su super! Very Happy Uđu u uho! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 0:52

Pauly D je napisao/la:Evo slušam sad, super su! Chiara mi je bila naj, al i oni su super! :D Uđu u uho! :D
Da izvineš , nemoj da ti sad uđu u uho, jer će ti dosaditi do maja, juna kad već.... :-P

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by mm1991sthr 11.12.11 0:52

Pobjednici Ovogodisnjeg Svicarskog Nacionalnog Finala Je: Sinplus – Unbreakable (RSI)
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 0:52

rändajad je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:Evo slušam sad, super su! Chiara mi je bila naj, al i oni su super! Very Happy Uđu u uho! Very Happy
Da izvineš , nemoj da ti sad uđu u uho, jer će ti dosaditi do maja, juna kad već.... :-P

Samo ju jedanput slušam Very Happy I onda dalje samo Chiaru <3 Do maja ih nikako neću više poslušat, super su! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 0:54

mm1991sthr je napisao/la:Pobjednici Ovogodisnjeg Svicarskog Nacionalnog Finala Je: Sinplus – Unbreakable (RSI)
https://www.youtube.com/v/QotIrLma_do
Oh mein Gott, ja ,wir wissen... na kom hoćeš jeziku de se smiri više!!!

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 0:54

Ajme kako mi je žao Chiare, baš mislim da je mogla odlično proć Sad

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Lunke 11.12.11 0:56

Ja sto sam ih cuo cuo sam isto mi nema do maja slusanja...

Inace Svajcarski izbor nisam imao nameru gledati, ali jednostavno sam se uzeleo izbora tako da sam morao ahhahahahah

Od ostalih gledacu samo Melodifestivalen, Sanremo naravno bez obzira da li Italija ucestvuje ili ne i nacionalna finala bivse Juge Prinčevi Mozda se tu ubaci jos neko NF ali uglavnom to je to sto cu ove godine pratiti.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Bebi 11.12.11 0:56

Zadovoljan sam Svajcarskim izborom, veoma dobra pesma! Smile
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by mm1991sthr 11.12.11 0:58

Na prvo meni to stvarno nije lose - onako, mozdja cak ispadnu na ovogidisnjem Eurosongu ako bude jos jaca konkurecija.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by VasilijeM. 11.12.11 1:02

mm1991sthr je napisao/la:Na prvo meni to stvarno nije lose - onako, mozdja cak ispadnu na ovogidisnjem Eurosongu ako bude jos jaca konkurecija.. Smile
+1 za novo pismo! Very Happy
VasilijeM.
VasilijeM.

Broj postova : 1039

Kontinent Helia
Zemlja: Friday Republic (ex. Denmark of Peace)
Obavijest: BOW DOWN BITCHES!

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by asteroid 11.12.11 1:05

u odnosu na prošlu godinu, nije loše, a opet ništa posebno Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 1:06



Ova pjesma bila 2. ili 3., moj favorit Very Happy A pobjednici bi trebali proći kao Danska ove godine Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 1:07

Lunke je napisao/la:Ja sto sam ih cuo cuo sam isto mi nema do maja slusanja...

Inace Svajcarski izbor nisam imao nameru gledati, ali jednostavno sam se uzeleo izbora tako da sam morao ahhahahahah

Od ostalih gledacu samo Melodifestivalen, Sanremo naravno bez obzira da li Italija ucestvuje ili ne i nacionalna finala bivse Juge Prinčevi Mozda se tu ubaci jos neko NF ali uglavnom to je to sto cu ove godine pratiti.
'oću da pratiš sa mnom Eesti Laul, jer imaš zanimljive komentare... :-D
i ti Brunoo isto... :-P

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 1:07

rändajad je napisao/la:
Lunke je napisao/la:Ja sto sam ih cuo cuo sam isto mi nema do maja slusanja...

Inace Svajcarski izbor nisam imao nameru gledati, ali jednostavno sam se uzeleo izbora tako da sam morao ahhahahahah

Od ostalih gledacu samo Melodifestivalen, Sanremo naravno bez obzira da li Italija ucestvuje ili ne i nacionalna finala bivse Juge Prinčevi Mozda se tu ubaci jos neko NF ali uglavnom to je to sto cu ove godine pratiti.
'oću da pratiš sa mnom Eesti Laul, jer imaš zanimljive komentare... :-D
i ti Brunoo isto... :-P

Može Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 1:09

Pauly D je napisao/la:

Može Smile
<3

4 pjesme sa ovoga izbora idu na moj player...

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Lunke 11.12.11 1:09

rändajad je napisao/la:'oću da pratiš sa mnom Eesti Laul, jer imaš zanimljive komentare... :-D
i ti Brunoo isto... :-P

Aj vazi, eto i eseti ubacujem u moj spisak i zakljucujem raspored Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Guest 11.12.11 1:10

Lunke je napisao/la:

Aj vazi, eto i eseti ubacujem u moj spisak i zakljucujem raspored :lol: :lol: :lol:
Cool. Evo i tebi <3. :lol:

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Lunke 11.12.11 1:11

Pauly D je napisao/la:
Ova pjesma bila 2. ili 3., moj favorit Very Happy A pobjednici bi trebali proći kao Danska ove godine Smile

Naravno da se ne moze porediti sa fantasticnim Dancima od prosle godine Mad Mad Mad

Danska je prosle godine bila najbolja...ovo nije lose ali daleko od toga da ce biti strava Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 1:35

Ja slušam Chirau stalno i stalno bez prestanka Music

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Pauly D 11.12.11 1:35

Kompletni rezultati:

Sinplus – Unbreakable – 17.87%
Ivo – Peace And Freedom – 16.02%
Chiara Dubey – Anima Nuova – 13.82%
I Quattro – Fragile – 10.56%
Katherine St-Laurent – Wrong To Let You Go – 9.91%
Patrick Scott feat. Fabienne Louves – Real Love – 9.81%
Raphael Jeger – The Song In My Head – 5.96%
Lys Assia – C’était ma vie – 5.46%
Macy – Shining – 3.49%
Atomic Angels – Black Symphony – 2.36%
Emel – She – 1.30%
Guillermo Sorya – Baby Baby Baby – 1.19%
Ze Flying Zezettes Orchestra – L’autre – 1.17%
Sosofluo – Quand je ferme les yeux – 1.08%

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by asteroid 11.12.11 1:39

ha menopauza ni u TOP 5 Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Marijo 11.12.11 1:48

rändajad je napisao/la:A zamislite vi da smo večeras gledali Marija sa ovima... :-D
ahahahahaha
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Goxy 11.12.11 2:01

Lys Assia Sad(
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable" - Page 6 Empty Re: Švicarska 2012. | Sinplus – "Unbreakable"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.