EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

+28
Kuert.W
asteroid
Ighor
Steffan
HaYrOLa
Duje
Jasmin
Mara
Velvet
Lucas
Zagreb16
Leo
Misfit
Goxy
Mr.bobo
Tinchey
Marijo
The Đole
Cvjećko
Fonsi
ESCbigFan
Veronica
>>Been<<
Kruno
^.^ Swedish Hero
sandy
Lunke
Pauly D
32 posters

Stranica 20 / 21. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Misfit 16.05.11 16:32

Ahahah da, baš me zanima.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 05.06.11 16:29

Eurosong je mogao biti u Zagrebu sljedeće godine da smo ovo poslali Sad




Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Goxy 05.06.11 16:34

Bruno je napisao/la:Eurosong je mogao biti u Zagrebu sljedeće godine da smo ovo poslali Sad




totalnooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ali onaj je+eni žiri Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Puke Puke Puke Puke Puke Puke Puke Puke
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 16:36

Bruno ti si uvijek nešto bio protiv Jaquesa, kao i dosta njih čini mi se..
Uglavnom ja se nadam da će se na Hrt-u pojaviti neko kome je stalo do Hrvatske i Eurosonga, pa da mi HR bude među favoritima napokon

A razmislite i o tome da Hrt možda nema novaca za Eurosong
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Goxy 05.06.11 16:40

sandy je napisao/la:Bruno ti si uvijek nešto bio protiv Jaquesa, kao i dosta njih čini mi se..
Uglavnom ja se nadam da će se na Hrt-u pojaviti neko kome je stalo do Hrvatske i Eurosonga, pa da mi HR bude među favoritima napokon

A razmislite i o tome da Hrt možda nema novaca za Eurosong

teško No
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 16:52

Valjda će onaj Kostadinov otići Rolling Eyes

Možda nekome padne napamet interno odabrati izvođača
Baš me zanima kako će Dora izgledati nakon još jednog faila, na koga će se sad ugledati kad im je njemački model propao Laughing

Sad mi palo napamet da bi mi mogli lako odustati
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Goxy 05.06.11 16:56

sandy je napisao/la:Valjda će onaj Kostadinov otići Rolling Eyes

Možda nekome padne napamet interno odabrati izvođača
Baš me zanima kako će Dora izgledati nakon još jednog faila, na koga će se sad ugledati kad im je njemački model propao Laughing

Sad mi palo napamet da bi mi mogli lako odustati

zašto jednostavno ne pozovu strane austore, kao zemlje koje su stalno U VRHU!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Tinchey 05.06.11 16:56

Ja da sam na njihovom mjestu bih odustao. Ali onda opet, mi smo uz Švedsku država koja nije nijedan put odustala, mi imamo tradiciju od 1993. i zašto bismo sad odustajali.
Sumnjam da će Kostadinov odustajat, ali mislim da svi znamo da je HRT u dugovima do grla pa će cijela ta situacija biti neizvjesna.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Goxy 05.06.11 16:59

Tinchey je napisao/la:Ja da sam na njihovom mjestu bih odustao. Ali onda opet, mi smo uz Švedsku država koja nije nijedan put odustala, mi imamo tradiciju od 1993. i zašto bismo sad odustajali.
Sumnjam da će Kostadinov odustajat, ali mislim da svi znamo da je HRT u dugovima do grla pa će cijela ta situacija biti neizvjesna.

:////////////////////////////////
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 17:03

Goxy je napisao/la:

zašto jednostavno ne pozovu strane austore, kao zemlje koje su stalno U VRHU!

treba novaca Very Happy
ma iskreno ne zelim da nam Šveđani pišu pop pjesmice, i ne želim da budemo Azerbajdžan (a ni nećemo Very Happy)

ima i u nas autora koji mogu napisati odličnu pjesmu, što se mog ukusa tiče nisam sigurna da bi ostvarili visok rezultat jer ja želim klapu
Very Happy
ali možda baš i bi Smile
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Marijo 05.06.11 17:11

ali HR je nadrapala ako se vrati stari format dore ja planiram onda poslat svoju pjesmu ahahahahahahaa
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Duje 05.06.11 17:12

ja bih internet glasanje i onda tih nekoliko u dva plufinala (samo televoting) i onda finale Very Happy
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Veronica 05.06.11 17:47

nekidan sam čitala na drugom forumu da ostaje isti format i Kostadinov i dalje na čelu Dore

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Vinky 05.06.11 18:06

sandy je napisao/la:

treba novaca Very Happy
ma iskreno ne zelim da nam Šveđani pišu pop pjesmice, i ne želim da budemo Azerbajdžan (a ni nećemo Very Happy)

ima i u nas autora koji mogu napisati odličnu pjesmu, što se mog ukusa tiče nisam sigurna da bi ostvarili visok rezultat jer ja želim klapu
Very Happy
ali možda baš i bi Smile

Sandy,zašto ne ???
Bolje da nam pišu oni pop pjesmice kako kažeš nego da se blamiramo sa glupostima.Koliko jadosti bude na dori nekad pošaljemo i nešto šta liči na nešto...toliko o starom formatu doru..Ni novi format ne valja jer opet naši autori pišu pjesme pa onda dođe do bezveznih gluposti koje bi prosječna osoba mogla napisat.
Naravno najbolja solucija je izabrat nekoga,mislim da bi u ovom trenu to bila od svega ponuđenog na našoj estradi Franka i dat šveđanima neka napišu nešto moderno,plesno i onda angazirat neko ko zna svoj posao za koreografiju na samom esc-u.
Uostalom kad pogledamo ja za dvije godine odlazi u Beč na studij (marketing al planiram upisat nakon srednje glazbene tamo i muzičku akademiju,odsjek pop glazba) ,od 20-22 bi volio otići na eurosong i to nedvojbeno al kada bi to napravio sigurno da ne bih čekao da mi hrvati napišu pjesmu,NE!!!
Vjerovatno će tako i biti za koji 4-5 godina kad im donesem gotovu pjesmu i predložim da branim boje svoje trenutne države na ESC-u
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Ighor 05.06.11 18:16

Da bar mene stave na čelo Dore, pa ja bi odmah priskrbio top10. Smile

Al ne stvarno, Dora druge godine kao i prije, tako je bolje, ali dopustit i stranim autorima s našim pjevačima, pa dva polufinala, finale s glasanjem iz nekoliko gradova. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 05.06.11 18:38

Ja sam uvjeren da će format ostat isti, ali ako e ove godine bio fail ne znači da će i sljedeće. Smile Budite optimistični Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 18:51

Vinky je napisao/la:

Sandy,zašto ne ???
Bolje da nam pišu oni pop pjesmice kako kažeš nego da se blamiramo sa glupostima.Koliko jadosti bude na dori nekad pošaljemo i nešto šta liči na nešto...toliko o starom formatu doru..Ni novi format ne valja jer opet naši autori pišu pjesme pa onda dođe do bezveznih gluposti koje bi prosječna osoba mogla napisat.
Naravno najbolja solucija je izabrat nekoga,mislim da bi u ovom trenu to bila od svega ponuđenog na našoj estradi Franka i dat šveđanima neka napišu nešto moderno,plesno i onda angazirat neko ko zna svoj posao za koreografiju na samom esc-u.
Uostalom kad pogledamo ja za dvije godine odlazi u Beč na studij (marketing al planiram upisat nakon srednje glazbene tamo i muzičku akademiju,odsjek pop glazba) ,od 20-22 bi volio otići na eurosong i to nedvojbeno al kada bi to napravio sigurno da ne bih čekao da mi hrvati napišu pjesmu,NE!!!
Vjerovatno će tako i biti za koji 4-5 godina kad im donesem gotovu pjesmu i predložim da branim boje svoje trenutne države na ESC-u

No to Sweden! mislim da su previše amerikanizirani
Ne bih imala ništa protiv da nam Talijan ili Francuz piše pjesmu, nešto što bi se moglo reći da pripada našem kulturnom krugu
Želim da pjesma koju šaljemo ima nešto od našeg identiteta, ili u svakom slučaju kvalitetna..Da je HR pobjedila sa Running Scared bilo bi mi isto kao i da je zadnja, ja to ne želim

Nadam se da Hrt više nema obraza da failuje -.-
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Vinky 05.06.11 19:02

Znam al to nije bit eurosong..Mene ne zanima neki naš entno štih koji je karakterističan za nas..Bitno je napravit komercijalu i to poslat..Jer jedino ti to donosi rezultat...
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 19:33

Vidi Grčku Very Happy



sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 05.06.11 19:35

sandy je napisao/la:Vidi Grčku Very Happy




Da, taj njihov je instrument karakterističan za cijelu Grčku, šta mi imamo? Dalmatinke klape i tamburice iz Slavonije, nemamo instrument po kojim bi čovjek rekao to je Hrvatska, kao što Grčku možeš prepoznat u sred noći Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 19:41

Bruno je napisao/la:

Da, taj njihov je instrument karakterističan za cijelu Grčku, šta mi imamo? Dalmatinke klape i tamburice iz Slavonije, nemamo instrument po kojim bi čovjek rekao to je Hrvatska, kao što Grčku možeš prepoznat u sred noći Smile

Ne treba nama jedan instrument, imamo ih više nego oni, i mislim da smo glazbeno bogatija zemlja, samo ih ne znamo brendirati
A klape bi bilo sramota ne pokazati Europi
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Vinky 05.06.11 20:06

Sve je točno,al ja sam bar mišljenja da ponudit nešto svoje nije uvijek najbolje...Mislim ja sam odlučan šta se tiče mog plana oko školovanju ,mogućem prijavljivanju na doru za koje 4-5 godina,,jel ipak tek mi 16..I oko toga da im donesem gotovu pop-dance na engleskom i to je to Smile
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 05.06.11 21:38

sandy je napisao/la:

Ne treba nama jedan instrument, imamo ih više nego oni, i mislim da smo glazbeno bogatija zemlja, samo ih ne znamo brendirati
A klape bi bilo sramota ne pokazati Europi

No klapa.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by sandy 05.06.11 22:20

^.^ Swedish Hero je napisao/la:

No klapa.

No pop. Very Happy oni mogu napraviti pjesmu sličnu Sognu, ako je jedan među njima tenor koji bi npr. imao acapella dionice, neka lijepa dalm. balada bi bila divan izbor
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Pauly D 05.06.11 22:49

sandy je napisao/la:
^.^ Swedish Hero je napisao/la:

No klapa.

No pop. Very Happy oni mogu napraviti pjesmu sličnu Sognu, ako je jedan među njima tenor koji bi npr. imao acapella dionice, neka lijepa dalm. balada bi bila divan izbor

Da i prošlo bi dva puta gore nego Sognu Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

HRVATSKA | Daria — „Celebrate“ - Page 20 Empty Re: HRVATSKA | Daria — „Celebrate“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 21. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.