EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

+21
ESCbigFan
stipe985
Lucas
Leo
joan
Mr.bobo
Lunke
Duje
Kruno
Zagreb16
^.^ Swedish Hero
Pauly D
The Đole
sandy
HaYrOLa
Tinchey
Velvet
Cvjećko
>>Been<<
Veronica
Misfit
25 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Misfit 20.03.11 23:36

sandy je napisao/la:
Misfit je napisao/la:Eurosong kako kome, a zapravo kao i sam pojam i žanr opere, spada pod camp, a camp je treš Smile

što je camp?
http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_%28style%29

Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 20.03.11 23:45

Misfit je napisao/la:
sandy je napisao/la:
Misfit je napisao/la:Eurosong kako kome, a zapravo kao i sam pojam i žanr opere, spada pod camp, a camp je treš Smile

što je camp?
http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_%28style%29


ne vidim zašto bi baš opera spadala u ovo, klasika je klasika, a Amaury je tip pjevača kao Groban, to spada u modernu crossover klasiku, oni ne nastupaju baš u kazalištima, recimo, imaju koncerte kao i ostali Wink
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Cvjećko 10.04.11 22:28

Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ESCbigFan 11.04.11 19:16

Dobra je
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 14.04.11 23:32

Očekujem njegovu pobjedu, uživo je odličan. :-D
On mi je najsličniji Didriku, samo što je Didrik imao ogromnu tremu nažalost.. :-(
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Pauly D 15.04.11 0:02

On bi mogao proći kao i Didrik, dobro, ne tako loše, ali možda slično Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Lucas 15.04.11 0:03

Bruno je napisao/la:On bi mogao proći kao i Didrik, dobro, ne tako loše, ali možda slično Smile

Baš sam mislio reći...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 15.04.11 0:21

zašto ih uspoređujete, te dvije pjesme nemaju neke veze, a baš ni pjevači



he is perfect I love you
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Lucas 15.04.11 0:27

sandy je napisao/la:zašto ih uspoređujete, te dvije pjesme nemaju neke veze, a baš ni pjevači

ma ne znam, ali imam osjećaj da bi tako moglo biti... nisu neke slične pjesme, ali mislim da bi dojam na publiku mogao biti tu negdje s tim što će amaury sigurno bolje proći kod žirija... inače, meni je ok...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 15.04.11 0:30

Bruno je napisao/la:On bi mogao proći kao i Didrik, dobro, ne tako loše, ali možda slično FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 282426

Pjesme im nisu ni slične (možda malo), a Didrik je imao i na nacionalnom finalu ogromnu tremu, dok Amaury nije i uživo zvuči izvrsno.
Što se tiče pjesama ipak mislim da je My Heart Is Yours zahtjevnija od Sognu.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 15.04.11 0:47

pa ako pjesme nisu slične (a nisu Very Happy) zašto bi mogao ostaviti sličan dojam na publiku?
moj doživljaj Sognu je recimo skroz drugačiji od Didrikove pjesme koja mi nije mislim ni u top 15 prošle god. a recimo Milim mi je prvi
Pjesma je ili dobra i ima emociju, ili nema, nema veze što se radi o baladama, jednostavno su drugačije
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Lucas 15.04.11 0:52

ne znam... ja ih doživljavam na sličan način. na kraju krajeva, nije ni važno, to je samo moje mišljenje...
Lucas
Lucas

Broj postova : 3132

Kontinent Helia
Zemlja: Fairytale Quarantine
Obavijest: Shiverrrr :*

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ESCbigFan 15.04.11 11:58

Ja milim da My <3 is yours nema veze sa Sognu... I jeste ova je zahtjevnija od Sognu..
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Pauly D 15.04.11 12:35

Lucas je napisao/la:ne znam... ja ih doživljavam na sličan način. na kraju krajeva, nije ni važno, to je samo moje mišljenje...

Slažem se, iako nisu istog tipa balade, na mene ostavljaju sličan utisak, nije da su pjesme iste, ali takav dojam na mene ostavljaju. Osobno bolja mi je Francuska, ali i Didrik je bio u vrhu na kladionica, a rijetko tko je mislio da će biti izvan TOP 5 pa eto što se dogodilo Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ESCbigFan 15.04.11 12:48

Svasta moze biti i s pjesmom Sognu.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Goxy 15.04.11 13:06

vjerovatno plasman od 9. do 14. mjesta Wink

neće proći baš kao dirik ali ko harel definitivno hoće

kao što je velika mogučnost da Mađarska završi kao ŠVEDSKA prošle godine
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ESCbigFan 15.04.11 14:27

Slazem se.
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 15.04.11 19:49


Amaury Vassili (Eurovision) by Tele-Loisirs

intervju i dijelovi live snimke, bolje kvalitete
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Kruno 15.04.11 20:14

Pjesma mi je sve lošija :S

Mislim da će slabo proći kod publike...
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ESCbigFan 16.04.11 20:24

Da kod publike i ja msm da ce slabo proci.. Ali zato ce ga ziri nagraditi i te kako Smile
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 05.05.11 21:13



Vrhunski I love you I love you I love you my winner Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 05.05.11 21:21

sandy je napisao/la:
Vrhunski FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 69945 FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 69945 FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 69945 my winner FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 251435

SAVRŠENO !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Jasmin 14.05.11 16:36

Bas sam danas bio u kladionici, i slucajno sam vidio da su stavili i za eurosong, i najvise sanse upravo daju ovoj pjesmi... kvota je 2.5 Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by sandy 14.05.11 16:41

Uh, daj Bože..

sad sam pogledala nastup i ima ono nešto
Amaury you CAN! Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by >>Been<< 14.05.11 16:42

sandy je napisao/la:Uh, daj Bože..

sad sam pogledala nastup i imao ono nešto
Amaury you CAN! Very Happy

Very good! Very good!

Em je kulturan i skroman, em mu je pjesma vrhunska - ima sve što mu treba da Eurosong dovede u Francusku !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“ - Page 5 Empty Re: FRANCUSKA | Amaury Vassili — „Sognu“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.