EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

+9
Misfit
Adriana_xD
sandy
>>Been<<
Cvjećko
^.^ Swedish Hero
Matej1996
Kruno
Pauly D
13 posters

Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Gost 04.04.10 22:05



Izvođač: Eva Rivas
Naziv pjesme: Apricot Stone
Glazba: Armen Martirosyan
Tekst: Karen Kavaleryan
Polufinale i redni broj: Drugo polufinale; 2.


Armenija na Eurosongu

Armenci na Eurosongu debitiraju 2006. godine s pjesmom “Without Your Love“ s kojom osvajaju 8. mjesto u finalu. Od tada pa do danas, Armenija je svake godine ostvarila TOP 10 plasman, a najniže su se plasirani prošle godine osvojivši 10. mjesto s pjesmom “Jan Jan“. Najbolji plasman ova kavkaska zemlja ostvaruje u Beogradu, 2008. godine, kada Sirusho s pjesmom “Qele, qele“ osvaja 199 bodova i četvrto mjesto.

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ A2588z

Armenija u finalu Eurosonga (2006-2009): 100% (4/4)


Armenija svog ovogodišnjeg predstavnika na Eurosongu bira putem nacionalnog izbora. Nacionalno finale je održano 14. veljače, a deset natjecatelja se borilo za kartu za Oslo. Nakon napetog glasovanja i zbroja bodova žirija i glasova televotinga, pobjedu odnosi Eva Rivas. Eva će tako biti peti po redu predstavnik Armenije na Eurosongu i pokušati donijeti prvu pobjedu svojoj zemlji. Veliku podršku je dobila od svih prethodnih predstavnika Armenije, koji su ujedno bili gosti nacionalnog finala.

Menq makhtum enq Hayastanin hajoghutyun ev lav (bardzr) horizonakan Osloyum!


Armenci su ove godine nastavili tradiciju odabira mladih i lijepih pripadnica ljepšeg i nježnijeg spola na Eurosongu. Nakon Sirusho i Inge & Anush, boje Armenije brani Eva Rias. Eva Rivas je rođena prije 23 godine u gradu Rosotov Don. Iako se odlučila za studij socijalnog prava, potajno je sanjala nastupe na velikim glazbenim festivalima i karijeru poznate pjevačke zvijezde. Prve korake u ostvarenju tog sna napravila je u etno sastavu „Arvik“ u kojem je imala ulogu glavne solistice. Nakon što se sastav razišao, Eva mikrofon zamjenjuje modnom pistom pa se aktivno počinje baviti manekenstvom. Ipak, ljubav prema glazbi je pobijedila i Eva je sve svoje napore usmjerila ka pjevačkim uspjesima. Trenutno radi na albumu prvijencu na čijoj realizaciju sudjeluje veliki broj ruskih i armenskih producentskih stručnjaka. Ovogodišnja predstavnica Armenije se opisuje kao samosvjesna djevojka koja nikad ne odustaje od zacrtanih ciljeva u životu. (Faruk Ajdinović)


Što kažu kladionice i koje šanse daju Armeniji?

bet365 – 14
Paddy Power – 12
Boylesports – 14
888sport – 12

Apricot stone,
Hidden in my hand
Given back to me
From the motherland
Apricot stone,
I will drop it down
In the frozen ground
I’ll just let it make its round

May God bless and keep my cherished fruit
Grow my tree up to the sky,
Once I waved my home goodbye
I just wanna go back to my roots



Moje mišljenje

Drugo polufinale je po kvaliteti pjesama puno bolje od prvog. Taj dio “kvalitetnih” pjesama drugog polufinala uglavnom čine balade, a Armenija bi iz toga mogla izvući bolji kraj. “Apricot Stone“ je slušljiva pjesma s etno prizvukom, pjesma koja “osvaja” na prvu i kao takva, siguran sam, dobit će veliki broj glasova televotinga, a ni žiri ne bi trebao biti škrt. Eva Rivas odlično izgleda na sceni te uz dobru koreografiju i bolju vokalnu izvedbu od one s nacionalnog finala, mislim da Armenija može daleko dogurati ove godine.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Pauly D 07.04.10 10:14

Prva verzija pjesme mi je bila odlična i tada mi je Armenija bila najbolja. Sada već lagano pada, izgubljena je jačina refrena, ali ipak se nadam da će Armenija biti u vrhu jer to zaslužuje. Nadam se da onaj div (Eva) Very Happy neće samo stajat ko Drvena Marija na pozornici Laughing

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Kruno 07.04.10 11:45

Ja bih Armeniju stavio kao jednog od glavnih favorita za pobjedu,pjesma je dobra,a tu je i blokovsko glasanje,pa ima šanse Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Guest 07.04.10 20:32

<3

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Matej1996 09.04.10 22:03

Njihova pjesma mi je predobra Very Happy

Matej1996

Broj postova : 11

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.05.10 1:04

Malo mi je dosadna.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Cvjećko 24.05.10 15:13

Nisam ljubitelj pjesma sa Kavkaza, osim ''Always'' koja je extra! Wink
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Kruno 24.05.10 15:14

Meni je to OK pjesma,ona od prošle godine "Jan Jan" je bila katastrofa! :O
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by >>Been<< 24.05.10 15:37

slatko ! "Partiote, rodna gruda, aj pomagaj, kruške, jabuke i ti fazoni... Sviđa mi se Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Gost 12.09.10 1:57

Hrvatska verzija: ("Sjeme badema", badem verovatno da bi se uklopio u Hrvatsku)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by sandy 12.09.10 8:17

hahaahaha, umrla sam od smjeha, tekst je koma, Apricot stone mi je jedna od najbezveznijih pjesama s ovog esc-a Laughing
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Adriana_xD 12.09.10 15:04

pjesma mi je dobra al niss posebno.. Surprised
Adriana_xD
Adriana_xD

Broj postova : 61

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Misfit 12.09.10 23:06

Hahahaha ovo je preloše.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Veronica 12.09.10 23:08

Gleek je napisao/la:Hahahaha ovo je preloše.

doslovno gugl trenslejt


inače ona je očito neka hrvatska njemica...iz njemačke je i vidim pjevala je sa škorom itd Very Happy

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Goxy 22.08.12 12:05

I nakon 2 godine ne kužin kako je ovo moglo bit jedan od favorita i osvojit 7. mjesto. Pjesma je tako bezveze.
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Leo 22.08.12 12:12

Meni bila medju 10 Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by ESCbigFan 25.08.12 20:26

Leo je napisao/la:Meni bila medju 10 Very Happy

I meni:SS
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Goxy 25.08.12 20:30

Mwni u bottom 10 Laughing
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Kruno 25.08.12 20:44

Nit smrdi, nit miriše.
Nastup je bio užasan! Embarassed
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“ Empty Re: Armenija 2010. | Eva Rivas — “Apricot Stone“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.