EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

5 posters

Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Gost 03.04.10 17:48



Izvođač: Peter Nalitch & Friends
Naziv pjesme: Lost And Forgotten
Glazba: Peter Nalitch
Tekst: Peter Nalitch
Polufinale i redni broj: Prvo polufinale; 2.


Rusija na Eurosongu

Rusija se Eurosong porodici pridružuje 1994. kada s pjesmom “Vyechniy stranik“ osvaja sasvim dobro 9. mjesto. Od tada pa do danas, Rusija bilježi čak pet TOP 3 rezultata od kojih i jednu pobjedu. Dima Bilan je zaslužan za prvu organizaciju Eurosonga u Rusiji zahvaljujući trijumfu u Beogradu s pjesmom “Believe“.

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ 29zx8rd

Rusija u finalu Eurosonga (2004-2009): 100% (6/6)


U nedjelju, 7. ožujka, održano je nacionalno finale Rusije. Ukupno 25 natjecatelja je predstavilo svoje pjesme, a mix glasova žirija i televotinga odlučio je da u Oslo putuju Peter Nalitch & Friends, koji s 20,9 bodova ubjedljivo pobjeđuju s pjesmom “Lost And Forgotten“.

Желаем России успехов и хороших результатов в Осло.

Po površini najveća europska zemlja odlučila je da put Osla ide Peter Andreevich Nalitch koji je rođen 1981. godine u Moskvi. Peter je glazbeni dar naslijedio od svog djeda koji je iz Bosne i Hercegovine, a u Beogradu se bavio izvođenjem opere. Nalitch je završio jednu od najprestižnijih glazbenih škola u Rusiji, „Studio Orfei“, što mu je uveliko pomoglo u njegovom daljnjem napredovanju kroz nemirne glazbene vode. Inače, pored toga što pjeva, Peter i sklada pjesme za poznate i manje poznate ruske pjevače, a iza sebe ima 40-tak vrlo uspješnih pjesama. Danas nastupa u sastavu „Peter Nalitch & Friends“ kojeg, pored Petera, čini još pet akademskih glazbenika. Oni svoj glazbeni izričaj opisuju kao harmoničan spoj tradicije i romantike. Peter za sebe kaže da mu je jedina inspiracija za sve što radi samo ljubav kao nepresušni izvor svega dobroga oko nas. (Faruk Ajdinović)


Što kažu kladionice i koje šanse daju Rusiji?

bet365 – 100
Paddy Power – 100
Boylesports – 100
888sport – 100

Here am I, lost and forgotten
For this cruel-cruel time when I’m first time in love
Now that is why I say Lord of mercy
And i hope now that you here me
Oh yeah…

- what are you doing man?
- I’m looking at her fotos, what should I do with them
- drop them into the fire
- oh yeah, I gonna burn ‘em now
Cause I have to forget you now
As all, as all those kisses and sweet embrases



Moje mišljenje

“Lost And Forgotten“ je, po meni, jedna od najlošijih, a ako ne i najlošija pjesma prvog polufinala. Pjesma mi se ne čini posebnom ni po čemu, vokal pjevača je u nekim dijelovima toliko iritirajući da izgubim volju poslušati pjesmu dalje i do kraja, te bih stoga defintivno izbacio Rusiju iz liste deset finalista. Mogu doći do 11. ili 12. mjesta (i to samo zbog toga što su “Rusija”), ali dalje ne mogu i ako kojim slučajem to uspiju (!) to će biti sve osim nepravde. Znala je Rusija puno, puno bolje…

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Guest 03.04.10 17:50

Užassssssssssss

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Cvjećko 03.04.10 18:03

Grozno! Užasno! Katastrofalno! Sramotno!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Fichko 03.04.10 19:12

Najodvratnija pesma ove godine, ali 1000% ce proci u finale NAZALOST! Sad
Fichko
Fichko

Broj postova : 57

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Gost 03.04.10 19:26

Najgora pesma ove godine. Mrzim je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Kruno 03.04.10 19:28

Ova pjesma je stvarno loša!
Mislim da će proći u finale,ipak je to Rusija.
38./39. na mojoj ljestvici! Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Pauly D 07.04.10 10:12

Užas. Ovaj glas ovog dvospolca je katastrofa. Uši me bole od toga. :silent:

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Cvjećko 24.05.10 14:05

Petre, Petre, ja ne znam da li si ti žensko, koje se pretvara da je muško, ili nisi prošao mutiranje u pubertetu...

FUJ!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by >>Been<< 24.05.10 15:12

ovu pjesmu je lako mrziti !!! Sad
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Kruno 24.05.10 15:20

Meni je ova pjesma dosta loša pogotovo onaj dio u refrenu kad pjeva "Here am I,lost and forgoten,jeeeee(taj jeeee-mrzim!) Surprised
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“ Empty Re: Rusija 2010. | Peter Nalitch & Friends — “Lost And Forgotten“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.