EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SPORT

+19
HaYrOLa
The Đole
Jasmin
Goxy
Pauly D
Mara
Vinky
Lunke
Misfit
>>Been<<
podravac
Velvet
Tinchey
Leo
Veronica
Marijo
Duje
frozen
Kruno
23 posters

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 27.09.11 21:06

hmmmmm bice vam dosta zajebano, Lion je uvek na svom terenu izuzetno neugodan protivnik, ali nikad se ne zna. Svi su mislili da cete ubedljivo izgubiti od Reala pa se dokazalo suprotno.


Definitivno utakmica kola je Bajern-Mancester Siti. ocekujem spektakl na Alianz areni Prinčevi

Inace iako u Engleskoj navijam za Mancester ali United, Siti sve vise dobija moje simpatije iako su najveci rival crvenim djavolima. prvenstveno zbog Kolarova, Aguera i Dzeka Very Happy

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 27.09.11 21:11

Inace ovaj inter nije normalan. Nakon sramote u prvom kolu i poraza na svom terenu od Trabzonspora, danas su jedva izvukli zivu glavu u Moskvi protiv Dinama. pobedili su sa 3-2. Stvarno su ocajnoj formi i ukoliko se ne probude na vreme gadno ce bogami proci Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 27.09.11 22:34

auuuu ovaj Bayern rastura ove sezone...ocekujem ih jako daleko ove godine u ligi sampiona...igre u bundesligi i u ligi sampiona su perfektne, a tim im je manje vise slican kao prosle godine, a po igri su savsvim nova ekipa Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by >>Been<< 27.09.11 22:42

Ne znam baš... Odbrana Citya nikako da pokupi ovo što Hart odbije.. Sad će "mudri" Manchini izvršiti izmjenu Zabaleta - Silva, ili Džeko - Tevez, pa će dobiti još dva komada Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by >>Been<< 27.09.11 23:39

Šteta za Basel... Mogli su kazniti nonšalanciju u igri Manchestera. Očekivan poraz Dinama protiv Lyona. Nije Dinamo ekipa za Ligu prvaka i najbolje se pomiriti s tim. Kako se i očekivalo, Manchini ( trener Citya ) je izvršio tri "genijalne" izmjene i pokopao i onako mrtvog konja kojeg su jedva jahali pokretni igrači Citya... "As iz rukava" mu je Colo Ture, inače godinu dana pauzirao zbog drogiranja. Joj, joj ! Very Happy Bayern očitao bukvicu !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 27.09.11 23:43

Kazem ja lepo, Bayern je uz Barsu i Real najozbiljniji kandidat za titulu prvaka evrope. naravno tu je i United koji bez obzira na ovo opustanje igra fantasticno.

Bayernu je ovo 10 pobeda za redom u svim takmicenjima, ago nisu primili preko 900 minuta.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Jasmin 28.09.11 0:10

Lunke je napisao/la:Kazem ja lepo, Bayern je uz Barsu i Real najozbiljniji kandidat za titulu prvaka evrope. naravno tu je i United koji bez obzira na ovo opustanje igra fantasticno.

Bayernu je ovo 10 pobeda za redom u svim takmicenjima, ago nisu primili preko 900 minuta.

Chelsea, brate, Chelsea Razz
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Kruno 28.09.11 14:55

>>Been<< je napisao/la:Očekivan poraz Dinama protiv Lyona. Nije Dinamo ekipa za Ligu prvaka i najbolje se pomiriti s tim.

Rolling Eyes
Pa,UEFA je novim sistemom LP-a dala šansu klubovima koji nisu među top 15 liga u europi da zaigraju u najjačem svjetskom klupskom natjecanju Wink

Dinamo se ne može uspoređivat za klubom koji igra 12 sezona zaredom u LP.
Svaka utakmica u Europi je jedan veliki korak naprijed za hrv. klubpski nogomet Wink

Lošija igra Dinama, glupe pogreške koje je protivnik znao iskoristiti.
Ajax je izgubio 3-0 u gostima kod Reala i sad je Dinamu prilika da pokuša "zagristi" 3. poziciju Smile

Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 29.09.11 1:37

Pitanje za mog dragog Jasmina

Šta je Čelzi uradio večeras na mestalji??? aahhahahahhah Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 01.10.11 1:06

Ovi iz evropske rukometne federacije nisu normalni...članak o evriopskom prvenstvu u Srbiji, a okačili Hrvatsku zastavu!!!

Ni zastave ne znaju razlikovati ahhahahahahha Laughing toliko su profesionalni Prinčevi

[Only mods are allowed to see this image]
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by HaYrOLa 01.10.11 1:07

stalno to rade...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Jasmin 01.10.11 1:10

Lunke je napisao/la:Pitanje za mog dragog Jasmina

Šta je Čelzi uradio večeras na mestalji??? aahhahahahhah Laughing

ahaahahhaha tek sam sad vidio ovo, pa dobro bolje x nego poraz, kak je Juve prosao u Ligi prvaka, a da cekaj njih nema Very Happy
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 01.10.11 1:12

Jasmin je napisao/la:

ahaahahhaha tek sam sad vidio ovo, pa dobro bolje x nego poraz, kak je Juve prosao u Ligi prvaka, a da cekaj njih nema Very Happy

Videćeš ti kad se moj Juventus vrati na velika vrata Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by >>Been<< 01.10.11 1:13

Kad pričate s ljudima iz nekih većih i razvijenijih zemalja za njih su sportaši iz ovih naših zemalja obično podvedeni pod Balkan ili Jugoslavija. Za njih je to sve isto..

Znam da su na jednoj britanskoj stranici ( mislim da se radi o The Sun) u tekstu kako je Džeko zapravo jedini igrač u povijesti Citya koji je postigao četiri gola na jednoj utakmici, stavili da je "Yugosloven". Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 01.10.11 1:16

>>Been<< je napisao/la:Kad pričate s ljudima iz nekih većih i razvijenijih zemalja za njih su sportaši iz ovih naših zemalja obično podvedeni pod Balkan ili Jugoslavija. Za njih je to sve isto..

Znam da su na jednoj britanskoj stranici ( mislim da se radi o The Sun) u tekstu kako je Džeko zapravo jedini igrač u povijesti Citya koji je postigao četiri gola na jednoj utakmici, stavili da je "Yugosloven". Very Happy

pa da, realno je tako

Kad je ljudima isto kinez i japanac, zašto ne bi i cela bivša jugoslavija bila isto.

A da ne pričam što mešaju Litvaniju i Letonijui Laughing Laughing Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Lunke 01.10.11 1:18

A kad su Novaku za prvi osvojeni masters u Kanadi rekli "I titulu novog šampiona uzima hrvat Novak Djokoviććććććć!!!"

hahahahahahhahahah

Možda je neko tako lupio da je Tesla hrvat pa je Croato pomislio stvarno hahahahhahaha Laughing

-------

[Only mods are allowed to see this link]


Zadnja promjena: Lunke; 01.10.11 1:19; ukupno mijenjano 1 put.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

SPORT - Page 40 Empty Re: SPORT

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics
» Sport

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.