EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

5 posters

Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Gost 03.04.10 10:23



Izvođač: InCulto
Naziv pjesme: East European Funk
Glazba: InCulto
Tekst: InCulto
Polufinale i redni broj: Drugo polufinale; 1.


Litva na Eurosongu

Svoj prvi nastup Litva je na Eurosongu imala 1994. godine. Osvojivši 25., a ujedno i posljednje mjesto, bez ijednog osvojenog boda, Litva odlučuje pauzirati i ponovno se vraća na Eurosong tek 1999. godine. Od tada pa do danas, Litva nije ostvarila zavidne rezultate, uspjevši samo jedanput doći u TOP 10. Naravno, svi se sjećamo pjesme “We are the Winners“.

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Iw6wwn

Litva u finalu Eurosonga (2004-2009): 50% (3/6)


Litva je svog ovogodišnjeg predstavnika odabrala putem nacionalnog izbora koji se pored finala sastojao od još tri polufinalne večeri. Polufinala su održana 12., 22. i 27. veljače, a od 11 natjecatelja iz svakog, televoting je po njih troje slao u finale. Nacionalno finale gledamo 4. ožujka kada žiri i televoting najviše glasova daju grupi InCulto i njihovoj veseloj izvedbi pjesme “East European Funk“.


InCulto je litavska grupa sastavljena od pet članova. Jurgis Didžiulis je glavni vokal, a zajedno s njim u grupi su i Aurelijus Morlencas, Sergej Makidon, Jievaras Jasinskis i Laurynas Lapė. Momci su do sada izdali ukupno dva albuma s kojima prave uspjeh u Litvi. U 2006. su bili nominirani za “MTV Europe Best Baltic Act “.


Što kažu kladionice i koje šanse daju Litvi?

bet365 – 100
Paddy Power – 100
Boylesports – 100
888sport – 80

You’ve seen it all before
We ain’t got no taste we’re all a bore
But you should give us chance
Cause we’re just victims of circumstance
We’ve had it pretty tough
But that’s ok, we like it rough
We’ll settle the score
Survived the reds and 2 world wars
Get up and dance to our Eastern European kinda funk!



Mislim da je bilo “sretnijih” izbora pri ždrijebu za državu koja će otvoriti natjecateljski dio drugog polufinala, ali što je, tu je. Litavska pjesma mi se ne sviđa, ne volim pjesme ovakvog tipa na Eurosongu. Sa šaljivim i “otkačenim” nastupom mislim da Litva može dobiti puno bodova od strane televotinga, no, žiri će donekle spasiti situaciju, ali ne toliko da bi Litvu mogao lišiti finala. Stoga prognoziram ulazak Litve u finale s 9. ili 10. mjestom u drugoj polufinalnoj večeri, iako, ponavljam, pjesma mi se nimalo ne sviđa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Kruno 03.04.10 11:24

Stvarno ovo je glupost,ovakve pjesme uništavaju pravu vrijednost eurosonga! :suspect:
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Gost 03.04.10 11:52

Meni je prvobitna verzija bila bolja i baš je bila dobra! ;-) Stvarno je za 'drmanje'. :-)
Ova nova je nekako dosadnjikava, no, videćemo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by >>Been<< 03.04.10 11:59

Kruno je napisao/la:Stvarno ovo je glupost,ovakve pjesme uništavaju pravu vrijednost eurosonga! :suspect:

ako je prava vrijednost eurosonga par golih djevojaka sa kavkaza koje u minicama drmaju do kliničke smrti i neki gay obrijanih prsa koji mrda na neke idiotske stihove, onda ova pjesma stvarno uništava te "vrijednosti"...

Pjesma je zanimljiva i dobra, po meni ! Very Happy Very Happy Cool
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Cvjećko 03.04.10 12:00

Ništa posebno! :_P ... Znaju i boLje! Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Velvet 03.04.10 12:01

a sad... ne mogu svi u finale....
iz drugog polufinala idu:

- danska
- armenija
- azerbajdzan
- turska
- izrael
- hrvatska
- rumunjska
- svedska
- ukrajina
- irska

iako mi je zao svicarske, bugarske i cipra.....
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Gost 03.04.10 12:02

>>Been<< je napisao/la:
Kruno je napisao/la:Stvarno ovo je glupost,ovakve pjesme uništavaju pravu vrijednost eurosonga! :suspect:

ako je prava vrijednost eurosonga par golih djevojaka sa kavkaza koje u minicama drmaju do kliničke smrti i neki gay obrijanih prsa koji mrda na neke idiotske stihove, onda ova pjesma stvarno uništava te "vrijednosti"...

Pjesma je zanimljiva i dobra, po meni ! Very Happy Very Happy Cool

Slažem se. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Kruno 03.04.10 12:10

>>Been<< je napisao/la:
Kruno je napisao/la:Stvarno ovo je glupost,ovakve pjesme uništavaju pravu vrijednost eurosonga! :suspect:

ako je prava vrijednost eurosonga par golih djevojaka sa kavkaza koje u minicama drmaju do kliničke smrti i neki gay obrijanih prsa koji mrda na neke idiotske stihove, onda ova pjesma stvarno uništava te "vrijednosti"...

Pjesma je zanimljiva i dobra, po meni ! Very Happy Very Happy Cool

Vrijednost je ono što smo vidjeli devedesetih primjerice Danijela-Neka mi ne svane,Charlotte Nilsen-Take me to your heaven,itd Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Guest 03.04.10 13:54

Dobra pjesma. Onako za chillanje.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Pauly D 03.04.10 14:15

Meni je odlična pjesma, izdvojit će se. Kad bi samo gledatelji glasovali, ovo bi u finale prošlo vrlo lako, sa žirijem upitno je, pogotovo jer je u vrlo jakom polufinalu.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Cvjećko 24.05.10 14:04

Skroz mi je bezveze, 38# mjeso na mojoj listi. 39-to je Rusija, u Litvi makar pjevači imaju muški glas, a u Rusije...

U svakom slučaju, nisam ni očekivao ništa dobro od ove zemlje... Surprised
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“ Empty Re: Litva 2010. | InCulto — “East European Funk“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.