EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

+15
misterdoublem
Tinchey
Velvet
Leo
asteroid
Lunke
>>Been<<
Misfit
Duje
strajker
Goxy
Pauly D
Kruno
^.^ Swedish Hero
sandy
19 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by >>Been<< 12.12.10 1:02

Užasna je !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Pauly D 12.12.10 1:03

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 24v2xecŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 2wlsioi

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 2whfhbdŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Ris1g9

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Vymkv9ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Au9q41

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Ok680oŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 1hftsl

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Lunke 12.12.10 1:10

Nisu valjda vec krenula nacionalna finala???? Pa pobogu,mogli su barem sacekati da se zavrsi ova godina..... affraid
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 12.12.10 1:11

Baš mi je dobra pjesma, super, na neki način me podsjeća na Lenu i Annu Bergendahl. Very Happy
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Pauly D 12.12.10 1:46


Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by asteroid 12.12.10 2:22

dont like
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Leo 12.12.10 9:17

Ni dobro ni lose.Zlatna sredina.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Kruno 12.12.10 10:35

Dobra pjesmica Smile
Anna ima jako lijep glas i mislim da će se ova pjesma svidjeti i publici i žiriju Smile pošto je kvalitetna Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Pauly D 12.12.10 14:34

Sve u svemu vrlo dobra pjesma Wink

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Velvet 12.12.10 15:27

meni se svida! profinjeno i jednostavno! mozda ce nakon cetiri NEprolaza
u finale konacno proci! Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by sandy 14.12.10 0:26

non mi piace, monotono...
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by ^.^ Swedish Hero 14.12.10 1:12

Pjesma je superr ! ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 229388
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by sandy 10.01.11 19:09

WOW, imaju novu verziju, ne primjećujem razliku, jednako su dosadne, da ne znam da je ovo svicarska pjesama za eurosong 2011, rekla bih da je iz 1901. Laughing Very Happy
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Tinchey 10.01.11 21:23

dosadna pjesma, šteta Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Pauly D 10.01.11 21:24

Meni je super Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by asteroid 10.01.11 22:06

dosadno No
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Lunke 10.01.11 22:11

Ja i dalje nisam cuo niti jednu od 3 odabrane pesme...ne znam kako ali uopste mi se ne trazi da ih cujem ahahhahaha,nadam se da cu izdrzati da ne cujem pesme do samog kraja,ali citam vase komentare i onda stvaram neke slike o pesmi Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Pauly D 05.02.11 14:51

Meni je ovo i dalje najbolja pjesma do sada! Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Gost 05.02.11 15:04

Bruno je napisao/la:Meni je ovo i dalje najbolja pjesma do sada! Smile

Takođe, pogotova ova druga verzija. ♥️

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by misterdoublem 06.02.11 22:52

Meni je dosada najbolja ovogodisnja albanska pjesma "Kenga Ime", meni je bas super..
Pa, ta mi definitivno najbolja od svih onih pjesama koje su izabrane za ovogodisnji Eurosong.. Nadam se da ce i ove godine Albanija uci u finale, tako da glasam ako budu u nasoj grupi pa tako takodjer i u finalu.. Izabrana svicarska pjema mi je sasvim solidna i mogu kazati da su imali jos malo boljih pjesama od ove.. Meni je najbolja pjesma Just Me i jos neke.. No, ne vidim da ce ta pjesma dobro proci.. Po meni je ona ne neki nacin svicarska Lena, tak' da je svasta moguce! No, to cemo jos vidjeti.. He, he, he.. Smile

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by misterdoublem 07.02.11 16:47


Bok! Ovo Vam je recap svih 12 pjesama u finalu Svicarske, tako da se malo posjetimo! Smile

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by misterdoublem 07.02.11 16:53

Meni su bile najbolje pjesme pod rednim brojem: 5, 8 i 11.. Just Me, je bila najbolja! Smile

misterdoublem

Broj postova : 135

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Gost 13.02.11 15:32

Nova verzija je preslatka. Embarassed ♥️

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Velvet 04.03.11 15:03

Obozavam ovu pjesmu I love you
Spot je bas fiin Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“ - Page 2 Empty Re: ŠVICARSKA | Anna Rossinelli — „In Love For A While“

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.