EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

+9
Duje
Leo
Misfit
sandy
Cvjećko
Kruno
The Đole
^.^ Swedish Hero
Velvet
13 posters

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by ^.^ Swedish Hero 21.11.10 0:20

Rusija 2. ?????????????????? [Only mods are allowed to see this image]
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Leo 21.11.10 0:21

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Rusija 2. ?????????????????? [Only mods are allowed to see this image]
Bez komentara. Sad
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Duje 21.11.10 0:22

armenia cheers I love you cheers
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by ^.^ Swedish Hero 21.11.10 1:26

Sramota, ovo mi je bio zadnji puta da gledam JESC, Švedska da je 11; nije moguće, ovo je Istočni Dječiji Eurosong. [Only mods are allowed to see this image]
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by The Đole 21.11.10 1:52

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Sramota, ovo mi je bio zadnji puta da gledam JESC, Švedska da je 11; nije moguće, ovo je Istočni Dječiji Eurosong. [Only mods are allowed to see this image]

definitivno, ne znam kako je Srbija uspjela da završi na 3. mjestu pored toliko istočnih zemalja Razz ja prezadovoljan na kraju ;D
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Cvjećko 21.11.10 2:29

♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Rusija 2. ?????????????????? [Only mods are allowed to see this image]

U potpunosti zasluženo cheers
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Ighor 21.11.10 3:18

Waka_Waka je napisao/la:
♥️ Swedish Hero ♥️ je napisao/la:Rusija 2. ?????????????????? [Only mods are allowed to see this image]

U potpunosti zasluženo cheers


Da, pa baš je super pjesma, ne znam kako vam se ne sviđa.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Velvet 21.11.10 11:34

Ighor je napisao/la:Da, pa baš je super pjesma, ne znam kako vam se ne sviđa.

ok je pjesma, al za drugo mjesto DEF NIJE! :!: :!: Rolling Eyes Rolling Eyes
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Kruno 21.11.10 12:04

Srbija je vokalno bila dalekoo najbolja od svih.
Pobjednik nije loš,žao mi je Makedonije i Latvije no vokalno su bili slabi.
Gruzija mi je bila baš cool,a Rusija bzvz.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by The Đole 21.11.10 13:02

Rusija me očarala nastupom, APSOLUTNO zasluženo drugo mjesto!

A Srbija je realno bila naj, al protiv Istoka se ne može.
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Misfit 21.11.10 15:42

Ma ovo treba ukinut.
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Cvjećko 21.11.10 21:01

Little Monster je napisao/la:Ma ovo treba ukinut.

Vjerovatno i hoće, za to je jako snižen interes, kao i za EDC.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Kruno 21.11.10 21:08

Waka_Waka je napisao/la:
Little Monster je napisao/la:Ma ovo treba ukinut.

Vjerovatno i hoće, za to je jako snižen interes, kao i za EDC.

Ako Švedska bude domaćin JESC-a 2011. mogle bi se vratiti Norveška i Danska Smile a i Srbija se bori za domaćinstvo pa se možda i mi vratimo jer jučer je bilo predobro gledati Dinu na stageu ipak mi imamo 2 medalje sa ovog natjecanja Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Misfit 21.11.10 21:22

Ma mi nemamo novaca ni za radnike, a kamoli da na ovom sudjelujemo.

HRT je otpustio 300 radnika neki dan :shock:
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by The Đole 21.11.10 21:31

Kruno!! je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:
Little Monster je napisao/la:Ma ovo treba ukinut.

Vjerovatno i hoće, za to je jako snižen interes, kao i za EDC.

Ako Švedska bude domaćin JESC-a 2011. mogle bi se vratiti Norveška i Danska Smile a i Srbija se bori za domaćinstvo pa se možda i mi vratimo jer jučer je bilo predobro gledati Dinu na stageu ipak mi imamo 2 medalje sa ovog natjecanja Wink

Iskreno se nadam da će Srbija biti domaćin sledećeg JESC-a Smile Jednom peti, 2x treći... super uspjeh, još ako se uzme u obzir organizacija ESC-a prije 2 godine... Bilo bi super i kad bi se Hrvatska vratila Smile
The Đole
The Đole

Broj postova : 5600

Kontinent Helia
Zemlja: Republic of Djordje
Obavijest: Suck my cockiness.

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by ^.^ Swedish Hero 21.11.10 22:32

Daj bože da Švedska organizira, to će biti SPEKTAKL !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Veronica 21.11.10 23:44

Mene ova glupost ni najmanje ne zanima,nisam se potrudila niti poslušati pobjednika/pobjednicu/pobjednike..sad sam blokirala i ne znam ni koja je zemlja dobila Laughing

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Ighor 22.11.10 3:31

Ova švedska pjesma nije u rangu s ovim ostalima, ovo je predobro! Preozbiljna je pjesma za Dječji Eurosong. Bilo bi savršeno da je ovo išlo na pravi Eurosong. Uz malu doradu riječi, super!
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by ^.^ Swedish Hero 22.11.10 16:33

Ighor je napisao/la:Ova švedska pjesma nije u rangu s ovim ostalima, ovo je predobro! Preozbiljna je pjesma za Dječji Eurosong. Bilo bi savršeno da je ovo išlo na pravi Eurosong. Uz malu doradu riječi, super!

Slažem se. [Only mods are allowed to see this image]
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by sandy 22.11.10 21:28

pa i pjesma Marie Isabel je bolja od svake koju je Španjolska slala na ESC, npr.
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Cvjećko 22.11.10 22:31

sandy je napisao/la:pa i pjesma Marie Isabel je bolja od svake koju je Španjolska slala na ESC, npr.

Ne slažem se! Soraya je imala ODLIČNU pjesmu, samo ju je blokovsko glasanje stavilo onako nisko [još jedan dokaz da Europa prosto 'ne zna'], 'nači, pjesma užasno dobra, odličan ritam, i tekst, savšrena! cheers Isto tako i D'Nash! Oni su preeeeeeedobri bili, moji favorite te godine. Pa ajd sad recite da pjesma Soraye i D'Nasha ne valja!? Općenito, jaaako volim španjolski kao jezik, i Španjolsku kao zemlju, otkad aktivno pratim ESC, svaka njihova pjesma mi je legla, i uvijek mi se svidjela! cheers
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by sandy 22.11.10 22:46

Waka_Waka je napisao/la:
sandy je napisao/la:pa i pjesma Marie Isabel je bolja od svake koju je Španjolska slala na ESC, npr.

Ne slažem se! Soraya je imala ODLIČNU pjesmu, samo ju je blokovsko glasanje stavilo onako nisko [još jedan dokaz da Europa prosto 'ne zna'], 'nači, pjesma užasno dobra, odličan ritam, i tekst, savšrena! cheers Isto tako i D'Nash! Oni su preeeeeeedobri bili, moji favorite te godine. Pa ajd sad recite da pjesma Soraye i D'Nasha ne valja!? Općenito, jaaako volim španjolski kao jezik, i Španjolsku kao zemlju, otkad aktivno pratim ESC, svaka njihova pjesma mi je legla, i uvijek mi se svidjela! cheers

trash, za mene je pojam španj. muzike David Bisbal a ove koje si ti spomenuo mu nisu ni sjena , ni malaaaa : )
ali nećemo o tome dalje jer nije tema...
sandy
sandy

Broj postova : 3303

Kontinent Helia
Zemlja: Vennezia
Obavijest: ...

[Vrh] Go down

Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision - Page 4 Empty Re: Junior Eurovision Song Contest 2010 | Our Decision

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.