EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

+4
Lunke
Ighor
>>Been<<
Pauly D
8 posters

Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Pauly D 12.07.10 0:06

Nisam zadovoljan, Njemačka, a pogotovo Nizozemska su bili moji favoriti, i po meni su bolje igrali za nijansu Nizozemci.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by >>Been<< 12.07.10 0:09

Slažem se Bruno... Reprezentacija koja u 7 utakmica uspije dati 7 golova apsolutno ne zaslužuje tu titulu... Ako gledamo atraktivnost fudbala Nizozemci, Urugvajci, a posebno Njemci daleko su ispred Španije... Ne znam šta je razlog ovog silnog uzdizanja ove generacije u nebo kad je jasno da su, nakon odlaska Italije, ovake reprezentacije svojom neučinkovitošću nagrađene epitetom grobari modernog nogometa !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Pauly D 12.07.10 0:14

>>Been<< je napisao/la:Slažem se Bruno... Reprezentacija koja u 7 utakmica uspije dati 7 golova apsolutno ne zaslužuje tu titulu... Ako gledamo atraktivnost fudbala Nizozemci, Urugvajci, a posebno Njemci daleko su ispred Španije... Ne znam šta je razlog ovog silnog uzdizanja ove generacije u nebo kad je jasno da su, nakon odlaska Italije, ovake reprezentacije svojom neučinkovitošću nagrađene epitetom grobari modernog nogometa !

Igrali su tako bezveze, nije bilo niti žara niti želje u igri. Ne znam jel do mene, ali po meni su Nizozemci više izgledali kao da žele tu pobjedu, puno su borbeniji bili. A to što su u 7 utakmnica 7 golova zabili dokazuje činjenicu da ne zaslužuju pobjedit jer je to tragično.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Ighor 12.07.10 0:16

Ja sam bio za Nizozemsku, kako su oni Španjolci mogli pobijediti??? Sad
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Lunke 12.07.10 0:23

Pricajte sta hocete........Crvena furija je izbacila Portugal,Nemacku a evo sad i Holandiju....evropski i svetski sampioni.......MOMCI IGRAJU NAJLEPSI FUDBAL!!!!!!!!

VILLA,PIQE,TORES,CASILJAS,INIESTA,PUYOL i kompanija su zasluzeno na vrhu sveta....SAMPIONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Velvet 12.07.10 0:26

Lunke je napisao/la:Pricajte sta hocete........Crvena furija je izbacila Portugal,Nemacku a evo sad i Holandiju....evropski i svetski sampioni.......MOMCI IGRAJU NAJLEPSI FUDBAL!!!!!!!!

VILLA,PIQE,TORES,CASILJAS,INIESTA,PUYOL i kompanija su zasluzeno na vrhu sveta....SAMPIONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

samo ti glasuj Lunke Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Lunke 12.07.10 0:27

I jos nesto da dodam....fudbal se ne sastoji samo u napadu....jeste da je manje atraktivniji defanzivni fudbal,ali svakako treba umece sacuvati mrezu pored toliko izvrsnih napadaca....igraju dovoljno dobro da doguraju ovde gde jesu!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Cvjećko 12.07.10 1:15

Spain I love you

Ja sam navijao za njih, i pobjedili su! Very Happy Poprilično nezanimljivo finale, bilo je par onih stopostotnih šansi, no eto... A i onaj gol je stvarno sreća! Smile

Bravo Španjolska, Bravo Šampioni!!! Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Gost 12.07.10 11:33

Totalno nezasluženo, kao i protiv Paragvajaca i Nemaca... sve na ćoravost sudije...

Razočarao sam se, i nadam se da FIFA uvodi video suđenje sledećom prilikom. OBAVEZNO!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by >>Been<< 12.07.10 13:48

Jooj što sam se ismijao statusu na FB komentatora HTV-a, Željka Vele, za utakmicu kad je Rossetti vidio da je pomoćni pogriješio, pa nije poništio odluku..

"Rossetti je imao priliku postati čovjek koji će preokrenuti tijek nogometa...Doduše uništio bi sebi karijeru, ali bi postao heroj. Ovako je tu priliku bacio u božju mater i ostao klaun".
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Cvjećko 12.07.10 13:49

Haha Laughing Laughing Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Gost 12.07.10 13:51

>>Been<< je napisao/la:Jooj što sam se ismijao statusu na FB komentatora HTV-a, Željka Vele, za utakmicu kad je Rossetti vidio da je pomoćni pogriješio, pa nije poništio odluku..

"Rossetti je imao priliku postati čovjek koji će preokrenuti tijek nogometa...Doduše uništio bi sebi karijeru, ali bi postao heroj. Ovako je tu priliku bacio u božju mater i ostao klaun".

Pa u pravu je... Svaka čast.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Veronica 12.07.10 14:08

lako li ti je zabiti golove kad imaš lak ždrijeb,pa koga su nizozmeci do finala imali? samo brazil,tako da vamos espana <3


Zadnja promjena: Veronica; 12.07.10 14:37; ukupno mijenjano 1 put.

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Cvjećko 12.07.10 14:10

Veronica je napisao/la:lako li ti je zabiti golove kad imaš lak ždrijeb,pa koga su nizozmeci do finala imali? samo brazil,tako da vamos espana <3

Tako je! :drunken:
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Kerber 26.07.10 11:46

eVO I MENE NATRAG,,NAKON EURA 2008 SADA I SVJETSKO,BRAVO Z6A ŠPANJOLCE MOJI FAVORITI NA SVAKOM VELIKOM NATJECANJU
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva Empty Re: Španjolska pobjednik Svjetskog prvenstva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.