EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale

+12
Leo
esc_ROSS
Jasmin
Goxy
madagaskar40
alien
HaYrOLa
Veronica
asteroid
>>Been<<
frozen
Tinchey
16 posters

Stranica 7 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by madagaskar40 11.05.14 2:21

Kako su ispušili moji favoriti Izrael ispao odmah u polufinalu, a u top 10 su NIZOZEMSKA , ŠPANJOLSKA , AUSTRIJA I DANSKA !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Tinchey 11.05.14 2:21

Goxy je napisao/la:jao POR samo bod falio

:'D:'D:'D
Al zato u SF2 svi prošli bez pol frke. Surprised
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by alien 11.05.14 2:25

Gdje ima link od rezultata? Hvala
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Tinchey 11.05.14 2:30

alien je napisao/la:Gdje ima link od rezultata? Hvala

eurovision.tv dakako. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by >>Been<< 11.05.14 2:36

Nažalost, prepostavlja se da će uslijediti kiša otkaza učestvovanja, u prvom redu zemalja poput Izraela, Portugala, Makedonije, a i Rusi bi mogli otići u znak neslagnja sa domaćinom. Ako tome pridodamo izostanak ExYu zemalja, Kipra, Turske itd., moglo bi se reći da se ispunjava želja određenih grupa, da Eurosong postane private party za njih i njihove šarolike prijatelje.

Show vizuelne provokacije dovodi nas u stanje da ćete sutra morati dijete sklonjati u drugu sobu, jer se od čudovišta, ovakvih ili onakvih, koji pobjeđuju jer "plijene pojavom", neće moći gledati takmičenje.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by alien 11.05.14 2:42

Been koji si ti car hahhaha  Laughing Laughing 
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Tinchey 11.05.14 2:43

Been, ne dramatiziraj. :'D
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Goxy 11.05.14 2:43

ma dogodine ce opet cijeli ex-yu sudjelovat
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Tinchey 11.05.14 2:52

Goxy je napisao/la:ma dogodine ce opet cijeli ex-yu sudjelovat

+ Slovačka i Češka. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by esc_ROSS 11.05.14 5:00

Been je potpuno u pravu .
Nemam šta dodati ..

ONO je pobedilo ! Laughing .. EU AGENDA: Treći pol!  

NEMA CIRKUSA BEZ ŽENE SA BRADOM.... I TO SE ZNA! Laughing 

Kao prvo..Teški fijasko za esc kao festival...ima da flopne još više , biće još manje zemalja .. inače ako otkaže Rusija, otkazaće i BLS i Jermenija istog momenta, za UKR je pitanje da li će i kom obliku postojati dogodine i da li će joj biti do esca tj pod čijom komandom će biti, a sami svoji biti neće .. ..i to je sve realnost.. ..,

a drugo

EU tj Brisel je propagirala novji zakon koji se odnosi na " TEĆI POL" ... to je u sklopu njihove nakazne agende ...a sve je zavijeno u celofan " o ljudskim pravima" ...niti to ima veze sa pravima ljudi niti je sve skupa normalno. Ujedno reklama TRAVESTIJE !

Treće
unapred je sve izrežirano i namešteno .Da Beč nije poslao Končitu, bio bi neko drugi iz neke druge zemlje da posluži za promociju novog zakona o trećem polu ...prema tome ONO je moralo da pobedi  Laughing 

Kakav Evropa danas, takav i esc...

kontinent je jedan...ali Bogu hvala ,dve su Evrope u njemu! Nakze i normalni ! A esc je postao doslovno marginalna i nebitna stvar ..
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by esc_ROSS 11.05.14 5:11

Drago mi je što je Rusija na visokom 7 mestu ! U inat i facu svi njenim hejterima i "borcima" za tzv ljudska parava, na način kako ih oni shvataju..
esc_ROSS
esc_ROSS

Broj postova : 55

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 5:19

znači savršen show završio savršeno! u inat svim hejterima podigla se kao phoenix i odnijela superiornu pobjedu!

po organizaciji najbolji eurosong ikada!

bravo bravo bravo! očekujem otkaz izraela, ne i portugala... a ako će ovo značiti otkaz rusije? who cares... ionako kome ne paše ne mora se natjecati.. i da HR se vraća sljedeće godine! potvrđeno!

i da super je kada rusi pošalju stare babe na eurosong i pjevaju dječju pjesmicu i završe 2.? super je što finci pošalju namaskirane ljude? ali nije okey da transvestit pobijedi? hahaha ... pliz.. uostalom, da nije dobro otpjevala ne bi pobjedila... odradila je pjesmu izvanredno... potvrdilo se moje mišljenje da je austrija bila 1. u pf. i to uvjerljivo same ocjene 8-12 najviše.. bravo!

svi ostali su copy paste prijašnjih godina osim nizozemske.. ali nizozemska nije imala onaj završni touch...

rezultati odlični osim što mi je šokantno da je izrael imao sam 19 bodova. ne razumijem. pjesma je stvarno ali stvarno dobra kao i nastup..

uglavnom idemo u beč!! idemooooo Smile

p.s. večeras bili vani kasnije i piše - novo piće u disku - NO RUSSIA COCKTAIL... ahahahah predobro...
p.s.2. drago mi da je ukrajina bila ispred rusije iako svima je jasno zašto ... nije pjesma zaslužila toliko visoko mjesto... kako je ranđo rekao... zviždanje razumljivo, ali nepotrebno... no okey... :)wohoo Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Guest 11.05.14 10:45

Pored toliko boljih PJESAMA...

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by asteroid 11.05.14 11:21

sad će žene počet puštat bradu i za kućne ljubimce kupovat fenikse Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by madagaskar40 11.05.14 12:08

croato je napisao/la:znači savršen show završio savršeno! u inat svim hejterima podigla se kao phoenix i odnijela superiornu pobjedu!

po organizaciji najbolji eurosong ikada!

bravo bravo bravo! očekujem otkaz izraela, ne i portugala... a ako će ovo značiti otkaz rusije? who cares... ionako kome ne paše ne mora se natjecati.. i da HR se vraća sljedeće godine! potvrđeno!

i da super je kada rusi pošalju stare babe na eurosong i pjevaju dječju pjesmicu i završe 2.? super je što finci pošalju namaskirane ljude? ali nije okey da transvestit pobijedi? hahaha ... pliz.. uostalom, da nije dobro otpjevala ne bi pobjedila... odradila je pjesmu izvanredno... potvrdilo se moje mišljenje da je austrija bila 1. u pf. i to uvjerljivo same ocjene 8-12 najviše.. bravo!

svi ostali su copy paste prijašnjih godina osim nizozemske.. ali nizozemska nije imala onaj završni touch...

rezultati odlični osim što mi je šokantno da je izrael imao sam 19 bodova. ne razumijem. pjesma je stvarno ali stvarno dobra kao i nastup..

uglavnom idemo u beč!! idemooooo Smile

p.s. večeras bili vani kasnije i piše - novo piće u disku - NO RUSSIA COCKTAIL... ahahahah predobro...
p.s.2. drago mi da je ukrajina bila ispred rusije iako svima je jasno zašto ... nije pjesma zaslužila toliko visoko mjesto... kako je ranđo rekao... zviždanje razumljivo, ali nepotrebno... no okey... :)wohoo Smile

CROATO pjesma je dobra to nitko ne osporava , ali moraš razumijeti da je imala dobar marketing upakiran , bilo je puno , puno boljih pjesama NIZOZEMSKA koje je ove godine zasluzila pobjedu veću nego Austrija , da je KONČITA došla otpjevala pjesmu bez BRADE , mislim 90 posto da ne bi pobjedila ! ! ! Pa posjetimo se svih TRANSVESTITA koje su zemlej slale , pa kako su prošle NIKAKO ! Jedino DANA , koja je pobjedila u V.B , a osteli su jako loše prošli ! ! !Znači brada je tu odnjela pobjedu i njezin marketing !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 12:37

pa okey i? neka drugi isto rade marketing? ne vidim problem...

prijašnjih godina je isto bilo frikova i gayeva i svega.. i nisu uspjevali. znači treba se potrefiti dobar scenski nastup + dobra pjesma... mislim da je austriji i pomoglo što je rusija negodovala itd. što se mene tiče pobjednik sasvim okey.

a što se tiče pjesme - iskreno nije da bih joj osobno dao 12 od svih pjesama u finalu ali bi bila oko 6,7 bodova ... i to je to.. pa recimo meni nije azerbajdžan bio najbolji one godine pa je uzeo pobjedu kao ni lordi kad su pobjedili.. jbg.. ne slaže se uvijek ukus... ja sam recimo one godine kad su lordi pobjedili mislio u polufinalu da ti nemaju šanse proći.. pa su prošli pa sam reko wtf što je ovo.. pa rekoh bit će zadnji. na kraju su pobjedili... svake godine gledamo jedno te isto.. žvakanje svega ičega i naravno da ono što je drugačije + ako je i dobro otpjevano = pobjeda.. ili bar vrh
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Guest 11.05.14 12:40

Geografski odlična pobjeda, finansijski još bolja, ako me razumijete.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 12:51

citirat ću komentar jednog forumaša..

Predobro finale, ubedljivo najbolji šou od kada ja pratim Evroviziju. Ono predstavljanje učesnika kroz defile na početku mi je bilo vrhunsko. Svaka čast Danci.

Holandija moj ubedljivi favorit završi na drugom mestu, što je odlično. Žao mi je samo što nisu napravili i taj jedan korak napred. Mađarska fantastična, Jermenija takođe. Sana razvalila.

Čestitke pobednicima. Ja mislim da je zasluženo. Što reče jutros jedan čovek, Evrovizija je estrada i tu ako želiš tron moraš da se izdvojiš iz mase. Končita se izdvojila prevashodno svojim izgledom u momentu kada nije bilo jasnog favorita i pobedila. Pevanje je bilo vrhunsko, scena odlična, pesma slabašna i to je to. To je Evrovizija.

A gde i naći bolje mesto od Beča za jubilarni 60 ESC, u samom srcu Evrope.




Mislim da su se njoj prosto poklopile kockice... Nije imala preveliku konkurenciju, pesma je kvalitetna, lepo otpevana,.. imala je upecatljic 'izgled' poput nase Marije, Lordija, Ruslane... Veliku podrsku LGBT zajednice, a ocigledno i mnogih koji nisu deo te populacije ali su prepoznali kvalitet ili podrzali njenu poruku... Drago mi je sto je pobedila zahvaljujuci dobrim poenima sa raznih strana Evrope..
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by madagaskar40 11.05.14 12:53

rändajad je napisao/la:Geografski odlična pobjeda, finansijski još bolja, ako me razumijete.
Razumijemo!!!
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 13:04

POBJEDNICA (ili pobjednik) sinoćnjeg Eurosonga, Conchita Wurst, osoba je o kojoj se u ovom trenutku najviše priča.

Sudeći po reakcijama velikog djela svjetske javnost, Eurosong je ovaj put uistinu bio festival tolerancije. Twitter je još uvijek prepun pozitivnih reakcija na ovu pobjedu koja je bila očekivana, ali ipak sa zrncem sumnje. "Pobjeda Conchite Wurst također je pobjeda tolerancije i poštovanja u Europi", rekao je austrijski ministar kulture Josef Ostermayer.

Iako su ruski politički konzervativci prije natjecanja napali Conchitu, izgleda da se ona ipak svidjela ruskoj javnosti. Naime, organizator Eurosonga objavio je kako je u SMS glasovanju ruskih gledatelja ona zauzela čak treće mjesto.

"80 posto molbi za autogram dobivam od Rusa i ljudi iz istočne Europe, a to mi je jako važno", rekla je Conchita na press konferenciji u Kopenhagenu.

I američki mediji raspisali su se o Conchiti, ovaj put bez svog tipičnog izrugivanja Eurosongu i s naglaskom na kontroverzne ispade Rusa.

New York Post napominje kako je ovo glazbeno natjecanje poznato po pomicanju granica rodnog identiteta. "Wurst, koja je doživjela ozbiljne negativne reakcije od konzervativnih političara diljem Europe, sve je oduševila svojom veličanstvenom izvedbom", piše Slate. BuzzFeed je Conchiti posvetio listu i detaljno opisao kako je "ukrala srca".

"Ako nikome ne činiš zlo, onda sa svojim životom možeš raditi što god želiš. Stvorila sam ovu bradatu ženu kako bih svijetu pokazala da možete sve što poželite. Mogu vam samo reći - hvala na pažnji", rekla je Conchita.

Svi već znaju kako je ona zapravo "on", 25-godišnji pjevač Tom Neuwirth. On je prve trenutke slave doživio kada se 2006. godine pojavio u talent emisiji "Starmania", nakon čega se pridružio boy bendu.

Njegov alter ego "Conchita" prvi put se pojavila 2011. godine u reality showu "Die Große Chance". Osvojila je drugo mjesto i odmah postala nacionalna ikona. 2012. godine prvi put je pokušala postati austrijska predstavnica na Eurosongu s pjesmom "That's What I Am". Nije uspjela, ali to ju nije pokolebalo u namjeri da jednom dođe na natjecanje koje je toliko priželjkivala.

U međuvremenu je postala svojevrsna modna ikona u Austriji i televizijska zvijezda. Nikada nije rekla "ne" novom televizijskom izazovu, pa se tako našla u emisiji "Najteži posao u Austriji". Za potrebe emisije radila je u tvornici ribe.

Ubrzo ju je" prisvojila" i Njemačka koja ju je pozvala u show "Wild Girls". S njima je otputovala u Afriku i živjela u pustinji s domorodačkim plemenima. Naravno, uređena od glave do pete, ponosno i u štiklama.

Sve je ovo radila u službi nečeg važnijeg. Kroz svoje javno djelovanje ona želi poslati poruku o važnosti tolerancije i jednakosti. Pobjednička pjesma "Rise Like A Phoenix" postala je himna za sve koji su drugačiji, koji se bore s pronalaskom svog identiteta i koji su žrtve diskriminacije.

Većina europskih nacija Eurosong doživljava kao mjesto slobode izražavanja i to je jedan od razloga zašto je Conchita baš ovo natjecanje odabrala kako bi prenijela svoju poruku. "Uzdigla se iznad situacije i postala ultimativna ikona ovog natjecanja i prije finala", piše Metro.

Usput je ostvarila svoj životni san i dokazala da u ljudima ipak ima tolerancije, čak i za bradatu ženu.
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 13:11

u rusiji je conchita bila na 3.mjestu po televotingu.. toliko Smile
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by frozen 11.05.14 13:19

jedan od komentara

Dvadeset prvi vek je odavno počeo, i ljudi prosto moraju na to da se naviknu... „Zemlja nije ravna ploča“ i stvari polako dolaze na svoje mesto...
Končita jednim delom može da zahvali upravo hejterima koji su zgražavali nad njenom rodnom orijentacijom, i svim tim odvratnim komentarima... Toliki naslovi po novinama, pljuvanje i vređanje, kao da je kriminalac koji je ubio 10 ljudi.... Kada ljudi shvate da svako MORA da ima slobodu da bude ono što jeste i kada ljude budu cenili prema tome kakav je ko čovek, prijatelj, koliko zna i koliko je dobrog doneo drugima, a ne da li ima bradu i sa kim spava, tada se više neće dizati bespotrebna prašina... LGBT populacija u Evropi očigledno više ne dozvoljava da bude šikanirana i spremna je da se bori sa homofobijom (koja se poslednjih godina, nažalost čak i propagira u pojedinim zemljama)..

Da je u pitanju loša pesma i neko ko nema blage veze sa pevanjem, prvi bih osudio ovakav rezultat, ali pesma je dobra, tekst je fantastičan i svako može na neki način da se pronađe u toj priči, a Končita je to više nego odlično izvela vokalno i scenski... Bila mi je među 5 najboljih u finalu, uz Jermeniju, Švajcarsku, Crnu Goru... Beč nam nije daleko, pa se nadam da će Srbija sledeće godine poslati predstavnika,...

Danskoj SVAKA ČAST na izuzetnoj organizaciji... Najbolja scena, dobri voditelji, lepe razglednice.. Sve je bilo perfektno i klasu iznad švedske i azerbejžanske organizacije...
Utisak nakon ove Evrovizije je - promocija LjUDSKIH PRAVA (nikada nije bilo toliko duginih zastava u publici) i protivljenje Putinovom režimu.. Nažalost, izviždane su, ni krive ni dužne, dve mlade pevačice, koje jednostavno nisu zaslužile takav tretman jer nisu ni na koji način krive za politiku svoje zemlje...
Imam utisak da je Big 5 ozbiljno shvatio ESC, i poslednjih godina šalje sjajne pesme, i zapadne zemlje su se konačno probudile iz sna, nakon skoro decenije slanja slabašnih pesama i pobeda istočnih zemalja 2001-2008..
Jugoslovenski blok je razbijen potpuno... Sad Tri ex Yu zemlje ne učestvuju zbog "para" (voleo bih samo da mi neko objasni kako Albanija, Moldavija, Makedonija.. imaju novac da pošalju svoje predstavnike, a Srbija ne.. Grade se kule i mostovi po Beogradu, raspisuju izbori svako malo, a država ne može ili neće da odvoji svoticu novca i pošalje predstavnika... Šteta što smo propustili ovako divno organizovan festival u Kopenhagenu...
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by >>Been<< 11.05.14 14:03

Čisto da ne bude da su baš svi oduševljeni. Evo nekih komentara sa klix.ba:

"Ovakve u nas selu bacaju u bunar"
"Civilizacija je jako daleko dogurala. Srećom, pa ne učestvujemo u njoj".
"Kakva manifestacija, takav i pobjednik"
"Po koji put, što si veći degenerik, veće šanse imaš."
"sljedece godine trebamo poslati Deena .. Ove godine je musko sa bradom pobjedilo a sljedece ce nasa djevojcica bez brade"
"Sva sreća pa smo bojkotirali ovo leglo "parade"."

i meni omiljeni:

"Simpatičan mladić"

Šta hoću reći, svi koji su gledali Eurosong, a nisu u uskim vezama sa LGBT populacijom, sa gnušanjem su gledali kako seksualna orjentacija pobjeđuje muziku, odnosno kako Austrija pobjeđuje Holandiju. Evo iskreno, recite vi, čemu ono reklamiranje ? U polufinalu imamo Conchitu u backstageu, Conchitu dok čeka rezultate, Conchitu dok izigrava epileptični napad. u finalu imamo, Conchitu na defileu, Conchitu kako pjeva sa Emelie, Conchita daje izjavu, Conchitu jedino vidimo i kad ne dobija 12, a voditelji stalno trkeljaju o : "Queen of Austria"...

Ali je bilo predivno vidjeti puno 12-ica (čak osam, čini mi se), za Holandiju što govori da ima nade. I 12 iz Armenije za Crnu Goru.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by madagaskar40 11.05.14 15:39

>>Been<< je napisao/la:Čisto da ne bude da su baš svi oduševljeni. Evo nekih komentara sa klix.ba:

"Ovakve u nas selu bacaju u bunar"
"Civilizacija je jako daleko dogurala. Srećom, pa ne učestvujemo u njoj".
"Kakva manifestacija, takav i pobjednik"
"Po koji put, što si veći degenerik, veće šanse imaš."
"sljedece godine trebamo poslati Deena .. Ove godine je musko sa bradom pobjedilo a sljedece ce nasa djevojcica bez brade"
"Sva sreća pa smo bojkotirali ovo leglo "parade"."

i meni omiljeni:

"Simpatičan mladić"

Šta hoću reći, svi koji su gledali Eurosong, a nisu u uskim vezama sa LGBT populacijom, sa gnušanjem su gledali kako seksualna orjentacija pobjeđuje muziku, odnosno kako Austrija pobjeđuje Holandiju. Evo iskreno, recite vi, čemu ono reklamiranje ? U polufinalu imamo Conchitu u backstageu, Conchitu dok čeka rezultate, Conchitu dok izigrava epileptični napad. u finalu imamo, Conchitu na defileu, Conchitu kako pjeva sa Emelie, Conchita daje izjavu, Conchitu jedino vidimo i kad ne dobija 12, a voditelji stalno trkeljaju o : "Queen of Austria"...

Ali je bilo predivno vidjeti puno 12-ica (čak osam, čini mi se), za Holandiju što govori da ima nade. I 12 iz Armenije za Crnu Goru.


ARMENIJA me je potpuno iznenadila sa glasovanjem pogotovo 12 !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Tinchey 11.05.14 15:42

Nemam šta dodati na sve ove komentare osim...  Finale - Page 7 423226743 
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Finale - Page 7 Empty Re: Finale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.