EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje jezike govorite?

+17
asteroid
The Đole
sandy
Duje
musique
Misfit
Vinky
pRp@
Nymeria
HaYrOLa
Kruno
Kerber
>>Been<<
Leo
Zagreb15
Cvjećko
Velvet
21 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by >>Been<< 03.06.10 19:35

HaYrOLa je napisao/la:
Zagreb15 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Ruski (nazalost) - ucio ga 12 godina
Engleski
Turski
__________________________________________
To znam bez razmisljanja Smile

Ni jedan me vise ne fascinira da znam, a mogao bih i ruski da zaboravim, zato sto je to najtezi jezik koji postoji, i zato sam ga verovatno zamrzeo. Mozda je teze ,tj jedino je teze znakovna pisma Kine i gramatika Turskog jezika,tj. sklapanje recenice!!! Smile


nekužim kako netko može bit očaran Turskim jezikom,njihovim pjesmama i kulturom...meni je to odvratna zemlja....i odvratno mi je sve što je vezano za njih
ovo je samo moje mišljenje

Hvala ti , videlo se to odmah da me ne volis, obzirom da sam i poreklom iz Turske, tj tata mi je odatle Smile al svako ima pravo na svoje misljenje... sto se tice jezika, to je najmelodicniji jezik na svetu, jer u svom alfabetu ima 10 samoglasnika. Poredbe radi, srpski ima samo 5 Smile

Iskren da budem, nisam neki fan Turske kao zemlje, ali činjenica je da se radi o jednoj od najšarolikijih i kulturno najzanimljivijih država svijeta.. Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Zagreb15 03.06.10 19:39

>>Been<< je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:
Zagreb15 je napisao/la:
HaYrOLa je napisao/la:Ruski (nazalost) - ucio ga 12 godina
Engleski
Turski
__________________________________________
To znam bez razmisljanja Smile

Ni jedan me vise ne fascinira da znam, a mogao bih i ruski da zaboravim, zato sto je to najtezi jezik koji postoji, i zato sam ga verovatno zamrzeo. Mozda je teze ,tj jedino je teze znakovna pisma Kine i gramatika Turskog jezika,tj. sklapanje recenice!!! Smile


nekužim kako netko može bit očaran Turskim jezikom,njihovim pjesmama i kulturom...meni je to odvratna zemlja....i odvratno mi je sve što je vezano za njih
ovo je samo moje mišljenje

Hvala ti , videlo se to odmah da me ne volis, obzirom da sam i poreklom iz Turske, tj tata mi je odatle Smile al svako ima pravo na svoje misljenje... sto se tice jezika, to je najmelodicniji jezik na svetu, jer u svom alfabetu ima 10 samoglasnika. Poredbe radi, srpski ima samo 5 Smile

Iskren da budem, nisam neki fan Turske kao zemlje, ali činjenica je da se radi o jednoj od najšarolikijih i kulturno najzanimljivijih država svijeta.. Smile


ajde molim te što to oni imaju raznoliko?
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by HaYrOLa 03.06.10 19:40

>>Been<< je napisao/la: Iskren da budem, nisam neki fan Turske kao zemlje, ali činjenica je da se radi o jednoj od najšarolikijih i kulturno najzanimljivijih država svijeta.. Smile

Necu sada braniti Tursku na forumu, jer je nepotrebno, ko ode i dozivi je, sam ce je odbraniti Smile Istambul je najlepsi grad na svetu, jedini grad na dva kontinenta, ima stanovnika koliko Srbija i Hrvatska zajedno, istoriju kojom samo moze da se ponosi i na kojoj drugi mogu da im samo zavide. Iskren da budem, kada sam prvi put trebao poci tamo, bio sam bas mali, i nisam bio sretan. Ali od tada ne propustam Istambul i Tursku Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by HaYrOLa 03.06.10 19:42

Zagreb15, ne razumem zasto toliko mrznje ima u tebi?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Zagreb15 03.06.10 19:45

HaYrOLa je napisao/la:Zagreb15, ne razumem zasto toliko mrznje ima u tebi?

ja nemam mržnju u sebi...obožavam Španjolsku,Portugal,Austriju,Italiju,Francusku itd.
al Turska je preodbojna zemlja....
a Istanbul je samo formalno jedini grad na 2 kontinenta,al imaš u u Rusiji na Uralu gradove koji su na oba kontinenta
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by >>Been<< 05.06.10 1:14

Zagreb15 je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

Iskren da budem, nisam neki fan Turske kao zemlje, ali činjenica je da se radi o jednoj od najšarolikijih i kulturno najzanimljivijih država svijeta.. Smile


ajde molim te što to oni imaju raznoliko?

Hmm.... Imaju preko 50 nariječja kojim govore... Zemlju podijeljenu na 10-tak geografskih regija... Preko 100 naroda i narodnih zajednica... O kulturi da ne govorim... Ponekad moraš otići negdje da bi to mjesto i upoznao...

KAd smo već kod jezika, moj vam je savjet da učite ESPERANTO ! To je univerzalni jezik svih naroda svijeta kojim trenutno u svijetu govori preko pola milijarde ljudi... Iako se na početku čini kao nešto teško, na kraju shvatite da je to kombinacija engleskoh i španjolskog i da je vrlo zanimljivo...

Ja sam došao do pasiva i ne ide mi... Mad Laughing
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Zagreb15 05.06.10 1:17

>>Been<< je napisao/la:
Zagreb15 je napisao/la:


ajde molim te što to oni imaju raznoliko?

Hmm.... Imaju preko 50 nariječja kojim govore... Zemlju podijeljenu na 10-tak geografskih regija... Preko 100 naroda i narodnih zajednica... O kulturi da ne govorim... Ponekad moraš otići negdje da bi to mjesto i upoznao...

KAd smo već kod jezika, moj vam je savjet da učite ESPERANTO ! To je univerzalni jezik svih naroda svijeta kojim trenutno u svijetu govori preko pola milijarde ljudi... Iako se na početku čini kao nešto teško, na kraju shvatite da je to kombinacija engleskoh i španjolskog i da je vrlo zanimljivo...

Ja sam došao do pasiva i ne ide mi... Mad Laughing

i dalje mi je Tusrka odvratna...to što si ti nabrojao je ništa specijalno...mnogo zemalja se može pohvaliti puno atraktivnijim stvarima...al nije bitno

zainteresirao si me s Esprerantom...prvi put čujem za to?
to nekakav imaginarni jezik ili postoji kao i službeni negdje? Very Happy
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by >>Been<< 05.06.10 1:20

Zagreb15 je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

Hmm.... Imaju preko 50 nariječja kojim govore... Zemlju podijeljenu na 10-tak geografskih regija... Preko 100 naroda i narodnih zajednica... O kulturi da ne govorim... Ponekad moraš otići negdje da bi to mjesto i upoznao...

KAd smo već kod jezika, moj vam je savjet da učite ESPERANTO ! To je univerzalni jezik svih naroda svijeta kojim trenutno u svijetu govori preko pola milijarde ljudi... Iako se na početku čini kao nešto teško, na kraju shvatite da je to kombinacija engleskoh i španjolskog i da je vrlo zanimljivo...

Ja sam došao do pasiva i ne ide mi... Mad Laughing

i dalje mi je Tusrka odvratna...to što si ti nabrojao je ništa specijalno...mnogo zemalja se može pohvaliti puno atraktivnijim stvarima...al nije bitno

zainteresirao si me s Esprerantom...prvi put čujem za to?
to nekakav imaginarni jezik ili postoji kao i službeni negdje? Very Happy

skroz imaginaran... to je pokušaj jednog naučnika da cijeli svijet govori jednim jezikom.... najveći broj ljudi ga govori na Kubi Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Zagreb15 05.06.10 1:23

>>Been<< je napisao/la:
Zagreb15 je napisao/la:

i dalje mi je Tusrka odvratna...to što si ti nabrojao je ništa specijalno...mnogo zemalja se može pohvaliti puno atraktivnijim stvarima...al nije bitno

zainteresirao si me s Esprerantom...prvi put čujem za to?
to nekakav imaginarni jezik ili postoji kao i službeni negdje? Very Happy

skroz imaginaran... to je pokušaj jednog naučnika da cijeli svijet govori jednim jezikom.... najveći broj ljudi ga govori na Kubi Smile

super...prvi put to čujem , i čini mi se jako dobrim....al tu je samo konekcija engleskog i španjolskog...a kaj s ostalim jezicima? xd
tim bi se jezikom mogli služit samo zemlje obje Amerike,Španjolske,Australije,UK,Portugala itd.što s Kinezima,Švabama,Arapima,Slavenima Very Happy
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by >>Been<< 05.06.10 1:31

Zagreb15 je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:

skroz imaginaran... to je pokušaj jednog naučnika da cijeli svijet govori jednim jezikom.... najveći broj ljudi ga govori na Kubi Smile

super...prvi put to čujem , i čini mi se jako dobrim....al tu je samo konekcija engleskog i španjolskog...a kaj s ostalim jezicima? xd
tim bi se jezikom mogli služit samo zemlje obje Amerike,Španjolske,Australije,UK,Portugala itd.što s Kinezima,Švabama,Arapima,Slavenima Very Happy

a riječi su univerzalne

čovijek - homo
vidi - vidjeti
lerni - učiti
audi - slušati
trinki - piti

i ostale riječi koje su slične u većini jezika Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Zagreb15 05.06.10 1:32

>>Been<< je napisao/la:
Zagreb15 je napisao/la:

super...prvi put to čujem , i čini mi se jako dobrim....al tu je samo konekcija engleskog i španjolskog...a kaj s ostalim jezicima? xd
tim bi se jezikom mogli služit samo zemlje obje Amerike,Španjolske,Australije,UK,Portugala itd.što s Kinezima,Švabama,Arapima,Slavenima Very Happy

a riječi su univerzalne

čovijek - homo
vidi - vidjeti
lerni - učiti
audi - slušati
trinki - piti

i ostale riječi koje su slične u većini jezika Smile

haha...vrlo interesantno Very Happy
Zagreb15
Zagreb15

Broj postova : 681

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Nymeria 17.06.10 12:59

Ja bih htjela učit Esperanto.

Govorim engleski i njemački (učim u šk.), španjolski sam sama naučila Very Happy
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Cvjećko 17.06.10 13:44

Nymeria je napisao/la:Ja bih htjela učit Esperanto.

Govorim engleski i njemački (učim u šk.), španjolski sam sama naučila Very Happy

Bueno, dos de nosotros podemos hablar en español, que nadie nos entiende. Como usted ha aprendido? Estoy interesado en series, y luego tomé un curso en casa, y aprendí.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Kerber 17.06.10 14:11

Iman ja doma neku knjigu o esperantu,možda je buden malo prolista
Kerber
Kerber

Broj postova : 474

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Nymeria 18.06.10 1:14

Waka_Waka je napisao/la:
Nymeria je napisao/la:Ja bih htjela učit Esperanto.

Govorim engleski i njemački (učim u šk.), španjolski sam sama naučila Very Happy

Bueno, dos de nosotros podemos hablar en español, que nadie nos entiende. Como usted ha aprendido? Estoy interesado en series, y luego tomé un curso en casa, y aprendí.
Es verdad. Vi las telenovelas y ya, me paso que una mañana me desperte y me di cuenta que aprendí hablar español. Pero hablar, escribir solo un poco.
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Cvjećko 18.06.10 1:29

Nymeria je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:

Bueno, dos de nosotros podemos hablar en español, que nadie nos entiende. Como usted ha aprendido? Estoy interesado en series, y luego tomé un curso en casa, y aprendí.
Es verdad. Vi las telenovelas y ya, me paso que una mañana me desperte y me di cuenta que aprendí hablar español. Pero hablar, escribir solo un poco.

Jeje ... En cuanto a la escritura, que yo más conozco, pero no estoy seguro de dónde cada vez se van los vagos - la, el ...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Nymeria 18.06.10 1:35

Mi tampoco. Lo escribo y lo dijo como pienso que debe ser. Una cosa que estoy segura que no se, es que no se cuando debe ir un y una, el y la.
Nymeria
Nymeria

Broj postova : 370

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Cvjećko 18.06.10 1:40

Nymeria je napisao/la:Mi tampoco. Lo escribo y lo dijo como pienso que debe ser. Una cosa que estoy segura que no se, es que no se cuando debe ir un y una, el y la.

Si, si... Que esto es interesante, nadie entiende lo que digo sin translate. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by pRp@ 18.06.10 10:38

Waka_Waka je napisao/la:
Nymeria je napisao/la:Mi tampoco. Lo escribo y lo dijo como pienso que debe ser. Una cosa que estoy segura que no se, es que no se cuando debe ir un y una, el y la.

Si, si... Que esto es interesante, nadie entiende lo que digo sin translate. Very Happy
Google translate Mad Rolling Eyes Very Happy
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Cvjećko 18.06.10 11:17

pRp@ je napisao/la:
Waka_Waka je napisao/la:

Si, si... Que esto es interesante, nadie entiende lo que digo sin translate. Very Happy
Google translate Mad Rolling Eyes Very Happy

No, no... Ustedes no entiende nosotros sin Google Translate. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by pRp@ 18.06.10 11:33

Waka_Waka je napisao/la:
pRp@ je napisao/la:
Google translate Mad Rolling Eyes Very Happy

No, no... Ustedes no entiende nosotros sin Google Translate. Very Happy
Si, si Razz
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Cvjećko 10.08.10 14:22

Znam engleski veoma dobro, pomalo ga zaboravljam, registrovao sam se na ESCToday forum, pa tamo sad vježbam. Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Vinky 12.08.10 14:44

Govorim engleski ; njemački i u školi učim talijanski Very Happy
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Misfit 18.08.10 11:52

Talijanski je naljepsi jezik na svijetu cheers
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by musique 20.09.10 1:40

studiram talijanski i francuski pa ću ih za neko vrime znat super, engleski znam osrednje, a njemački jako slabo
musique
musique

Broj postova : 40

[Vrh] Go down

Koje jezike govorite? - Page 2 Empty Re: Koje jezike govorite?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.