EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blokovi - to be continued ....

5 posters

Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Blokovi - to be continued ....

Postaj by >>Been<< 30.05.10 2:26

Pobjeda Lene i Njemačke kao jedne zapadne zemlje koja nije pripadnica nijednog bloka sigurno će osokoliti EBU i Stockseliusa uvjeravajući ih pritom da je sada sve uredu i da nema glasanje po principu "ko će kome nego svoj svome". No, i večerašnji Eurosong je pokazao da je glasovanja ovakvo kakvo jest šupljikavo i da, za razliku od sistema kada je glasala samo publika, ubija apsolutno svaku neizvjesnost...

Skandinavci licemjerno ( u svom stilu ) pod krinkom "kvaliteta" obilato nagrađaju jedni druge, dok Ex-Yu zemlje igraju koliko-toliko pošteno pa bodove dijele Turskoj, Azerbjedžanu, Grčkoj itd. O ex-SSSR zemljama da i ne trošim riječi jer i ptice na grani znaju da u toku večerašnjeg glasanja Bjelorusija, Rusija, Armenija, Gruzija i ostala ekipica nisu propuštali priliku da jedni drugima "opale" po 8,10 ili 12 bodova...

Neki smatraju da se mi koji se također oslanjamo na glasanje susjeda ne bi trebali buniti previše, ali moje mišljenje je suprotno...Meni bi bilo baš super kad BiH ne bi dobila ni boda od Hrvatske, ili kad mi ne bi dali ni boda Srbiji jer ima i nekih drugih boljih pjesama... Tako bi Eurosong napokon postao MUZIČKO takmičenje, a ne "zvuci rodnog kraja", "dani dijaspore" ili šta ti ja znam...Smile

Šta vi mislite kako riješiti problem predvidljivosti glasovanja ??
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Cvjećko 30.05.10 9:08

Ma zovnut Baracka Obamu nek im on koju kaže Laughing

Eurosong je uvijek bio sa blokovskimm glasanjem i uvijek će i biti. Ne znam kako bi neko normalan Rusiji dao 12 bodovi, mislim, da se razumijemo... To je bilo, i zauvijek će biti.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Leo 30.05.10 9:15

Potpuno je nemoguce iskoreniti ovaj problem .Kipar i Rusija jesu imale solidne pesme cal daleko da im neko da 12 poena.Najsimpaticniji su bili prezenteri glasova pojedinih zemalja dajuci poene recima npr. 12 poena ide nasim dobrim prijateljima Danskoj.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Cvjećko 30.05.10 9:17

Leo je napisao/la:Potpuno je nemoguce iskoreniti ovaj problem .Kipar i Rusija jesu imale solidne pesme cal daleko da im neko da 12 poena.Najsimpaticniji su bili prezenteri glasova pojedinih zemalja dajuci poene recima npr. 12 poena ide nasim dobrim prijateljima Danskoj.

I meni. Yohanna, Eric... Laughing
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Leo 30.05.10 9:18

Da bas oni Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Gost 30.05.10 10:19

Ja sam išao ovom logikom: Rusija je poslala najgoru pesmu ikada... završili na 12. mestu. Šta bi bilo da su poslali iole bolju pesmu?! o.O

A zna se ko je tu ispaštao...

Pogledajte ruske bodove na scoreboardu, sve same komšije, od ostalih nule! (osim Portugala koji im je dao bod)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Kruno 30.05.10 10:24

A,na kraju mi je bilo smiješno
"12 points from Georgia go to Belarus! "
:lol!:
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 11:08

Leo je napisao/la:.Kipar i Rusija jesu imale solidne pesme cal daleko da im neko da 12 poena.

...Rusija je dobila od Bjelorusije... a Cypar mislim isto od nekog... Wink Turske možda...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Guest 30.05.10 11:23

Kruno!! je napisao/la:A,na kraju mi je bilo smiješno
"12 points from Georgia go to Belarus! "
Po meni zasluženo.

Bjelorusija❤️

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by >>Been<< 30.05.10 11:46

Nemoguće je i neprihvatljivo da jedna Bjelorusija kao fenjeraš ljestivce od nekog dobije 12 bodova... Ne mogu se ukusi toliko razlikovati !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Blokovi - to be continued .... Empty Re: Blokovi - to be continued ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.