EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svedska | Sanna Nielsen – Undo

+10
>>Been<<
Veronica
asteroid
Lanica
Leo
Lunke
frozen
Tinchey
Marijo
HaYrOLa
14 posters

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by frozen 06.05.14 19:04

madagaskar40 je napisao/la:Gdje je ovo od balade bolje je Mario otpjevo NISAM VIŠE DEVICA ! Very Happy
eh al ga sada kakiš  Laughing 
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 19:24

croato je napisao/la:madagaskar tebi nije dobra kao i beenu :)pola europe i meni je hahahahaha...  što ja znam zašto mi je dobra :Dsviđa mi se i to je to.. ima ono nešto:) jest da je balada.. ali dobra balada Smile

Pa sta sada ako je poal Europe dobra pjesma ?? Meni je apolutno bezveze ! Pa čak i nije za sredinu , zlatna poszadina ! I nadam se da ce tako i zavrsšiti ! Very Happy 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 19:24

croato je napisao/la:
eh al ga sada kakiš  Laughing 

Very Happy Very Happy  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by HaYrOLa 06.05.14 20:39

Ja bih sacekao glasanje, ocekujem veliko iznenadjenje ove godine u vidu pobednika. U najuzem krugu za pobedu su definitnivno Sanna i Koncita.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by asteroid 06.05.14 20:52

ma ova Sanela prolazi u finale, a Austrijanac/Austrijanka riskantno igra .) svašta je moguće Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 21:30

asteroid je napisao/la:ma ova Sanela prolazi u finale, a Austrijanac/Austrijanka riskantno igra .) svašta je moguće Smile
Bolje da Sanela snese jaje a ASUTIJANKA dobije , sorry uđe u finale !  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 21:32



Pa šta ovdje ima biti dobro????
Sanela je dobra , ali pjesma ... Bože silujem se da ju čujem do kraja , ali ne ide ! ! !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 21:34



e ovo bi za mene prošlo !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by Goxy 06.05.14 21:51

Da su izabrali Ace kod mene bi bili u samom vrhu Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by Leo 06.05.14 22:08

Da su izabrali Linusa kod mene bi delio prvo mesto sa Crnom Gorom i Madjarskom  I love you 
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by madagaskar40 06.05.14 22:24

Leo je napisao/la:Da su izabrali Linusa kod mene bi delio prvo mesto sa Crnom Gorom i Madjarskom  I love you 

Ali je dosadna , slušam je sada u direktnom prenosu , aposlutno ne zanimljiva ! ! !
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Svedska | Sanna Nielsen – Undo  - Page 8 Empty Re: Svedska | Sanna Nielsen – Undo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.