EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

+11
Pauly D
Cvjećko
Leo
Ighor
Sherlock Holmes
Davor22
^.^ Swedish Hero
Mr.bobo
pRp@
>>Been<<
Velvet
15 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Velvet 30.05.10 1:13

Zavrsilo je finale Eurosonga 2011. u kojem je pobjedu odnijela Lena s pjesmom "Satellite".

Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by >>Been<< 30.05.10 1:22

Uhh...Gotovo je gotovo !

Šta reći na Eurosong u Norveškoj osim : NE PONOVILO SE ! Organizacija je zaista bila "na nivou"... Pored ogromnog propusta kada su Bebi Dol smjestili na zadnje mjesto, pa sve do ovog sigurnosnog debakla sa Španjolskom... Vrlo neprofesionalno !

Što se tiče pobjednika, ja PREZADOVOLJAN ! Djevojka je simpatična, pjesma vesela i zabavna... Bravo !

Vukašin je dobro prošao koliko su nam crne prognoze bile Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by pRp@ 30.05.10 1:25

jeee... ich liebe LENAAA!!! uuuu Razz
<3
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 1:25

...ja definitivno nisam zadovoljan pbjednicom...
...pjesma je loša...

...bilo je barem 15 boljih...

...sve mi je nekako čudno ove godine...
...tko zna što se tu sve petljalo... ali loše se otpetljalo...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by ^.^ Swedish Hero 30.05.10 1:26

Baš mi se i ne sviđa pobjednik, glasanje je bilo JAKO, JAKO, JAKO, JAKO, JAKO, JAKO, JAKO, JAKO PREDVIDLJIVO ! ! !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Davor22 30.05.10 1:30

Predobra je pobjednica i pjesma je predobra Very Happy
Davor22
Davor22

Broj postova : 7

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Sherlock Holmes 30.05.10 1:33

Izrael je podbacio, što je još jednom dokazalo moju tezu da je ovaj Eurosong tražio nešto novo. Ali, nisam nezadovoljan (kao prošle godine kada je dobio Rybak, a ne Regina; ili one nesretne 2006. kada je Hari rasturao).

Jeste da sam radije želio u Ankaru, ali i 2. mjesto je izvrsno, ali Berlin je isto super :-D Lena je otjpevala dobro, malo je usporila tako da se njen "čudni" engleski nije baš uočavao. Pjesma je pjevna, vesela, za malo mlađu populaciju, ali sve u svemu... zadovoljan sam. Lena je slatka, draga i cijeli je nastup takav. Berlin... može :-D

Isto, svaka čast svim ostalima, pogotovo Turskoj i Rumunjskoj. Žao mi je Izraela... Francuzi, Srbi i Rusi su odlično odradili svoj posao i na tome im čestitam, a ostalo... nema prevelikih iznenađenja... jedino, malo su mogli manje isticati ono blokovsko glasovanje :-D

Sve u svemu, zadovoljan sam... svih 25 pjesama bilo je super, uživao sam, glasovanje me malo razočaralo jer je već nakon prvih 10 zemelja bilo očito da idemo u Njemačku, nadao sam se malo većoj borbi s Turskom, ali opet, sve u svemu zadovoljan sam :-D
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Ighor 30.05.10 2:08

Ja sam prezadovoljan pobjednicom, ona je simpatična, a pjesma mi se sve više sviđa! Hvala Bogu da ne idemo u Tursku, pjesma mi je dobra, ali mislio sam da neće tako dobro završiti. Samo bi htio da su Island, Gruzija, Irska i Albanija bili više, ali sve u svemu, odlično je bilo, meni super, bolje nego prošle godine kada se pobjednik znao, a sad je bilo više favorita pa je bilo super! Ja sam prezadovoljan! Lena I love you
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Leo 30.05.10 9:11

Moji favoriti su bili
1.Nemacka (1)
2.Turska (2)
3.Azerbejdzan (5)
4.Rumunija (3)
5.Grcka (8 )

Tako da sam ja vise nego zadovoljan rezultatima 55.Evrovizije.Jedino mi je krivo sto se Hrvatska nije nasla u finalu kao i Slovacka i sto Belorusija i Izrael nisu ostvarili bolji plasman u finalu.Sto se tice moje zemlje nadao sam se da moze u top ten barem zbog nastupa jer je pesma bezveze al se ispostavilo da je osvojila 13.mesto i to samo zbog dijaspore i bivsih republika.Samo ne znam gde im se zaturio taj jedan poen sa Kipra Very Happy


Zadnja promjena: Leo; 30.05.10 9:12; ukupno mijenjano 1 put.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Cvjećko 30.05.10 9:12

Prezadovoljan sam, glasao sam za nju, i drago mi je što je pobijedila. Zaslužila je pobjedu, svi se na onom ESCu lože na nekakve balade, i nekakve visoke glasove (vokalno visoke) - (Portugal, Malta, Rusija... Sve na isti kalup), jedino su Grčka, Njemačka, Rumunija, Turska imale odličan nastup, i sasvim su zaslužile ovaj plasman koji su dobile.

Lena je najjača, ona ne vjeruje...

Do I have to sing again?!
Ma najbolja je pobijedila! Brravo Njemačka, bravo Lena Smile
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 11:11

Leo je napisao/la:Moji favoriti su bili
1.Nemacka (1)
2.Turska (2)
3.Azerbejdzan (5)
4.Rumunija (3)
5.Grcka (8 )

Tako da sam ja vise nego zadovoljan rezultatima 55.Evrovizije.Jedino mi je krivo sto se Hrvatska nije nasla u finalu kao i Slovacka i sto Belorusija i Izrael nisu ostvarili bolji plasman u finalu.Sto se tice moje zemlje nadao sam se da moze u top ten barem zbog nastupa jer je pesma bezveze al se ispostavilo da je osvojila 13.mesto i to samo zbog dijaspore i bivsih republika.Samo ne znam gde im se zaturio taj jedan poen sa Kipra Very Happy

...mogao si listu staviti prije finalnig rezultata... Wink
...ovako izgleda ko klišej... Wink

...sad sam se sjetio nadodati...
...da već dugo nije tako loša pjesma izabrana za pobjednicu... Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Icon_rolleyes
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Guest 30.05.10 11:27

Najbolji je pobjedio.

Hvala Bogu da je bar nešto pozitivno izašlo iz ovog esca.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by >>Been<< 30.05.10 11:48

O majko moja ko onim dosadnim Grcima da onoliko bodova... Mene bilo sram kad sam vidio da su iz BiH dobili 5 bodova...

Fuj !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Guest 30.05.10 11:50

>>Been<< je napisao/la:O majko moja ko onim dosadnim Grcima da onoliko bodova... Mene bilo sram kad sam vidio da su iz BiH dobili 5 bodova...

Fuj !

Bar su bili veseli XD

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by ^.^ Swedish Hero 30.05.10 12:07

>>Been<< je napisao/la:O majko moja ko onim dosadnim Grcima da onoliko bodova... Mene bilo sram kad sam vidio da su iz BiH dobili 5 bodova...

Fuj !

Slažem se, grozno !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Gost 30.05.10 12:45

Takodje se slazem. Srbija 10 poena Grckoj? Boze gde ja zivim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Guest 30.05.10 13:14

EVERYBODY SAY OPA!

Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Pauly D 30.05.10 13:52

Organizacija najbolja do sada, zaista odlična! Djelovi kada su bila glasovanja su bili zanimljivi i videa ona i sve za razliku od prošlih godina kada smo u Srbiji gledali narodne plesove- Rolling Eyes

Ovo je za mene najbolji Eurosong, pozornica nije najbolja, ali je na nivou!

Pobjednička pjesma savršena, moj favorit, moj drugi favorit čiju pjesmu obožavam je na drugom mjestu, Turska, i moj Safura 5. Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Kruno 30.05.10 14:27

Moji favoriti su završili 4. i 3. Wink Very Happy

DANSKA I RUMUNJSKA
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Cvjećko 30.05.10 14:52

Ne razumijem zašto vam se Grčka ne sviđa?! Razz Meni je sasvim OK. Wink

Mislim da je Velika Britanija zaslužila bolje mjesto, mislim, ipak zadnji...
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Pauly D 30.05.10 20:31

Neslužbeno, ali će najvjerovatnije ovako biti.

Finale = BIG 4 (pobjednik njemačka) + drugoplasirana Turska + 20 polufinalista

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Guest 30.05.10 20:56

Bruno je napisao/la:Neslužbeno, ali će najvjerovatnije ovako biti.

Finale = BIG 4 (pobjednik njemačka) + drugoplasirana Turska + 20 polufinalista
I ja sam tu čuo.

Ali čekajtee, možda Italija bude član top 5 pa će onda ona bit Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Pauly D 30.05.10 21:00

Ali kako smo pobogu dali 12 bodova Cipru u polufinalu, nije mi jasno :shock: :shock:


10 Safuri u PF, a u finali 0 :shock: :shock:

Potplaćen naš žiri Rolling Eyes

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by >>Been<< 30.05.10 21:03

Bruno je napisao/la:Ali kako smo pobogu dali 12 bodova Cipru u polufinalu, nije mi jasno :shock: :shock:


10 Safuri u PF, a u finali 0 :shock: :shock:

Potplaćen naš žiri Rolling Eyes

žiri je totalno čudno glasovao... BiH ni u finalu ni u polufinalu ne daje ni boda Belgiji ??

strahota !

Ali ja se još ne mogu načuditi kako je moguće da BiH iz Njemačke ( blizu 50 000 ljudi ) ne dobije ni jednog jednog boda, ni u polufinalu, ni u finalu.. .Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Sherlock Holmes 30.05.10 21:25

Što se tiče Turske... da tako je... prema pravilima će ići BIG4 i Turska direktno jer je drugoplasirana u ovom slučaju. Za Italiju ne znam, ali nisam siguran da će se Italija vratiti, a i ako se vrati.... bit će to velik presedan da maknu Turke.
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes

Broj postova : 39

[Vrh] Go down

Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije Empty Re: Eurosong 2011. u Berlinu! - Komentari, diskusije

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.