EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finale - diskusije, prognoze i ostalo

+9
redepko
Ighor
^.^ Swedish Hero
Velvet
pRp@
Veronica
Cvjećko
Kruno
>>Been<<
13 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 0:37

Mr.bobo je napisao/la:
redepko je napisao/la:Šta je bilo sa Španjolskom? Sad sam uključio web streaming na srpskom kanalu i kažu kako je neki fan upao na stage???

...ma da... i zato su ponavljali pjesmu... tako su se i naše trebale buniti da im je matrica zaštekala... pa da žele ponoviti svoj nastup jer su oštećene...

Slažem se!

Čovječe, Njemačka gazi! Ne vjerujem! Surprised
A tek Danska!
A Azerbajžan propao! Haha, jadna Safura, za ovo je jedino i živjela. Laughing

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 0:40

...ma ono prvi šok HRVATI dali najviše bodova TURSKOJ... WTF ???
...pa onda drugi šok NJEMAČKA vodi... WTF ...??

...od jada se nebo nad mojim krajem prolomilo od ovog...
...i kiša pada ko šašava... !
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 0:46

A gle, dobije li Njemačka, bar neko dobro! Lena izgleda ko stvarno lijepa i skromna cura, izvedba je bila savršena, i eto - što drugo reći. Smile
Danska je isto super, ali malo previše eurovizijski/pop u odnosu na Lenu.
Turska također, u rock stilu.
Belgija i Grčka - strašno. :?

No dobro. Lena FTW, Safura FTL! Very Happy

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by pRp@ 30.05.10 0:49

NJEMAČKAAAAA POBJEDIII!!! NEW GLORIA JE UZ TEBE!!!! Razz
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 0:50

...ja neznam što je u Njemačkoj izvedbi bilo Eurosongsko...??
...mene se to totalno nije dojmilo... ono... boring...
...nemaštovito... ono pjesmuljak... without spirit...

...ha ha... Safura je dobila dvije dvanajstice zaredom... yey... go go...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 0:58

Mr.bobo je napisao/la:...ja neznam što je u Njemačkoj izvedbi bilo Eurosongsko...??
...mene se to totalno nije dojmilo... ono... boring...
...nemaštovito... ono pjesmuljak... without spirit...

...ha ha... Safura je dobila dvije dvanajstice zaredom... yey... go go...

Pa može i neka normalna osoba i pjesma pobijediti koji put... Ne mora uvijek pobjednik biti peder ili kić performans. Što je pohvalno za promjenu! Very Happy

Da nismo mi imali onakvu grešku (i da smo vokalno bili barem malo snažniji), mislim da bi se tukli za vrh. Smile

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 1:03

...normalna... LOL... misliš jednostavna... ali Tom iz Belgije je barem 3x bolji od Njemice... Njemci su napravili veliki lobing... posao...
...jer ovo je fakat iznenađenje...

...po glasovima publike Njemačka će pobijediti...

...sad čekam rasplet... oko žirija...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 1:07

Mislim da bez žirija Njemačka ne bi tako lako pobijedila. No, i publika je mora (barem malo) voljeti. Smile

Inače, mislim da su ovi bodovi već publika + žiri... Nema poslije ovih 39 ništa više. Very Happy

BERLIN 2011!!! Very Happy Very Happy Very Happy

(BTW... Sad će samo 4 države izravno u finale, i bit će 24 finalista. LOL) Laughing

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 1:09

I jako sam iznenađen osobama koje čitaju glasove. Yohanna i Eric Saade! Cool

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by redepko 30.05.10 1:16

Hahaha!

"Umm... I think that... Hi..."
"Do I have to sing now?"

Kraljica!

redepko

Broj postova : 54

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Mr.bobo 30.05.10 1:18

...ja sam iznenađen odabirom pobjednice... Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Kopfschuettel neugodno...
...još sam prošle godine bio ok s Norvežanimom iako mi nije bio u užem krugu favorita ali je bio dobar...

...ova nije ni to... Gremany=Ukraina... boring...

SAFURA pojede ovu za doručak...


..ja sam to čuo sad... i možda još koji put kroz retrospektivu... inaće NEMA ŠANSE... !
...a izgovor engleskog... Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Icon_scratch

...5 mojih favorita je završilo u top 10...
Mr.bobo
Mr.bobo

Broj postova : 165

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Guest 30.05.10 11:20

Savršeno!

Bar Bjelorusija nije zadnja Laughing

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Pauly D 30.05.10 20:16

Odlična pjesma i drugoplasirana pjesma koju obožavam. Smile

Inače španjolska nacionalna televizija je sigurno platila onom liku da upadne na pozornicu jer Španjolac je svoj nastup nastavio bez greške i plesači, kao da ga nema i kao da su imali probe nastupa s tim likom. Kasnije su još opet nastupali što im je uveliko pomoglo da se ne plasiraju na dnu ljestice, pametno im je to. Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by pRp@ 30.05.10 20:27

Bruno je napisao/la:Odlična pjesma i drugoplasirana pjesma koju obožavam. Smile

Inače španjolska nacionalna televizija je sigurno platila onom liku da upadne na pozornicu jer Španjolac je svoj nastup nastavio bez greške i plesači, kao da ga nema i kao da su imali probe nastupa s tim likom. Kasnije su još opet nastupali što im je uveliko pomoglo da se ne plasiraju na dnu ljestice, pametno im je to. Very Happy
vidiš. vidiš, moguće! Razz
pRp@
pRp@

Broj postova : 381

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by >>Been<< 30.05.10 20:55

Ma nije moguće.. Platili Jimmyu Jumpu ? Smile Vidjelo se da ga Diges pokušava ignorirati dok režiser tražio što udaljeniji kadar kako se to ne bi primjetilo Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Finale - diskusije, prognoze i ostalo - Page 2 Empty Re: Finale - diskusije, prognoze i ostalo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.