EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragi forume, sretan rođendan!

+9
Tinchey
Bilby
Lanica
Marijo
Cvjećko
ESCbigFan
madagaskar40
frozen
Pauly D
13 posters

Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Pauly D 17.03.13 21:09

Sretan nam 3 rođendan!

Dragi forume, sretan rođendan! Pictur12Dragi forume, sretan rođendan! Banner10Dragi forume, sretan rođendan! Twjgd10Dragi forume, sretan rođendan! Dvsztf10Dragi forume, sretan rođendan! Pictur24





Eh, 3 godine foruma, što reći?

Kada pogledam forum kako sada izgleda stvarno sam ponosan. Priču o tome kako je počelo svi znate, a forum je stvarno napredovao u ove tri godine. Naravno da kroz svo ovo vrijeme nije bio na jednakoj visini posjećenosti, tu su razdoblja kada je forum na vrhuncu, ali i ona razdoblja kada je posjećenost manja.

Mogu reći da je ovo uistinu jedan od najposjećenijih foruma u regiji, ali i da ima najbolji dizajn. Forumaši su stvarno posebni i različiti, svaki je priča za sebe i svaki sa sobom nešto nosi. Također mogu reći da su se neki ljudi sprijateljili, a drugi pak i uživo upoznali zahvaljujući ovom forumu.

Kao i uvijek donosili smo nešto novo i svježe, a osim HSC-a i Eurosonga kao događaja, na forumu se i održavala anketa 'Tko treba predstavljati Hrvatsku na Eurosongu?'. Ta je anketa doživjela već 3 izdanja i bila je popraćena putem svih medija u regiji. Prošlogodišnja je imala toliki utjecaj da je HRT poslušao mišljenje fanova i odabrao pobjednicu ankete koja je to nažalost odbila.

Više ne znam što da pišem, osim da sam stvarno PONOSAN. Za kraj Vam želim zahvaliti što ste tu na forumu, što pišete, raspravljate, dijelite iskustva i dojmove. Hvala Vam što ste nam bili podrška i što imate razumijevanja za naš moderatorski tim.

Velike zahvale i Randajadu bez kojeg ovoj forum nebi imao najbolji dizajn, Beenu koji je uvijek tu da smiri sve svađe i Veronici koja je to od početka. Znam da je trenutno opet 'mrtva' faza foruma, ali vjerujem u Vas da će se vrlo brzo forum vratiti u svoje najbolje izdanje.

Bruno.





Dragi forume, drage forumašice i forumaši,

Kad ste dio jednog foruma od njegovog prvog dana, od prvog sata njegovog postojanja, i kad sve to potraje čak tri godine, onda imate puno toga reći, puno toga spomenuti, pa se nadam da mi nećete zamjeriti na kojoj rečenici viška u ovom mom malom doprinosu obilježavanju treće godišnjice našeg foruma. Kad pogledam sa vremenske distance od skoro 1100 dana koliko postoji ovaj forum, mogu reći da se apsolutno isplatilo biti njegovim dijelom, a evo i zašta. Ovo je bilo, a toplo se nadam da će i biti u narednim godinama, mjesto na kojem grupa ljudi sličnih po mnogo čemu, i po mnogo čemu različitih, razmjenjuje stavove, mišljenja, ideje. Mjesto na kojem se upoznajemo, svađamo, lažemo, volimo i mrzimo, na kojem ćemo satima raspravljati o Eurosongu iako 50 % ljudi u Evropi uopšte i ne zna da će se održati. Ovo je mjesto na kojem svi kažemo šta mislimo i, skriveni iza nickova i monitora, dobijamo priliku biti i kritičari, i ocjenjivači, i sudije.

A sad o onoj ljudskoj strani foruma. U protekle tri godine ovdje je prodefilovalo mnogo različitih ljudi. Od Hayrole s kojim sam u dogovoru svakodnevno Heliu činio malo manje imaginarnom, izmišljajući likove poput Stipe (R.I.P. Stipe) i fabrikujući skandale i svađe, preko Veronice čiji je nos za hit u nastajanju izluđivao forumaše željne pobjede, preko Randajada koji je fantastično kvalitetna osoba, Marija "birim birim biksu" pa sve do grupe s kojom sam se svakodnevno gledao preko nišana - Janko, Tinchey, Strajker i mnogih, mnogih drugih. Bilo je tu i onih "letećih" koji su iz različitih pobuda dolazili ovdje, ali bi brzo naišli na zatvorena vrata. Ipak, najvažnijima ću posvetiti posebnu rečenicu. A oni su Jasmin, Lunke i Marija - troje ljudi zbog kojih je ovaj forum ispunio smisao svog postojanja, troje ljudi za koje, iako ih nikad nisam uživo sreo, mogu slobodno reći da su mi prijatelji koji znaju dosta toga o meni, a i ja o njima, i da bih želio da takvi ostanemo bez obzira na godine koje su pred nama.

Koje ću momente pamtiti ?! Pamtit ću hax-euforiju, kad smo svi kao debili ganjali neku lopticu po cijelu noć, pamtit ću Big Brother koji je po običaju uvijek završavao prije nego što bi i počeo, pamtit ću onog nesretnog Atašea, Sebični Gen-a, i ostale budale koje svakodnevno pokušavaju da se registriraju na ovaj forum, pamtit ću Veronicino "NE" adminskoj funkciji na par sati, pamtit ću kad sam, mrtav umoran, umjesto da pošaljem glasove za HSC, 'ladno editovao postavljeno finale, i tu upisao svoje glasove, pa su me diskvalifikovali, pamtit ću Stipinih pet sezone tokom kojih smo se svi kvalitetnije upoznali, pamtit ću svoju svađu sa Hayrolom za koju, evo da me sad upucate, ne znam zašto je izbila, pamtit ću vaše mijaukanje u mikrofon u "X Factoru" pamtit ću sve to jer je zaista vrijedno pamćenja.

Da, forum je trenutno malo "uspavan". Ljudi koji su ga držali jako aktivnim su prešli u neke nove faze svog života, i imaju problem sa pronalaženjem vremena za sve ovo. Zato je ono što ja želim kao rođendanski poklon ovom forumu - što više mladih, pristojnih forumaša koji će ovdje pronalaziti mjesto na kojem će slušati muziku, igrati se, pisati, komentirati...Želim mu još puno HSC-ova, još puno sklopljenih prijateljstava, jer samo će na taj način ovo mjesto imati smisla.

Sretan treći rođendan. Live long and prosper !

Been





Dragi forumaši,

meni je mnogo žao što nisam došao nekoliko mjeseci prije no što jesam, ali šta je tu je. Iako, nisam od početka sa vama, smatram da sam proveo ovdje neke jako lijepe trenutke koje ne bi zamjenio ni za, eto, taj početak. Čini mi se kao da je juče bilo kada sam napisao prvi post pitajući da li mogu da učestvujem na HSCu.Uz Brunin potvrdni odgovor krenulo je naše druženje. i eto, sad će druga godina od kada sam sa vama.

Bilo je tu svega, svađa, rasprava, ali i onih trenutaka koje ni ne možete opisati... ono, znate, kad se istopite od nježnosti, i drago vam je što ste tu, znate, onaj osjećaj... Tada, kad sam ja došao, bilo nas je mnogo i forum je zaista napredovao. Bilo je zaista simpatično promatrati neka od dešavanja, neke emisije, forumske festivala, i naravno Eurosong. Tu je bio i Stipe, "bog da mu dušu 'prosti", koji me je svojim emisijama naprosto oduševljavao i podsjećao da, ipak, i ovdje mogu ljudi da postanu bliski i dragi jedni drugima, čak iako se nikada nisu (i najvjerovatnije neće) vidjeti. Uz njega je stajala Hayrola, oštrog pera, sa neobičnim, ali ipak odličnim smislom za humor, i sjajnim emisijama u kojima su gosti otkrivali neke jako bitne stvari iz svoga života. Ne smijem zaboraviti ni "Đo soj tu madre". Takvi trenutci se ne mogu zaboraviti.

Dio foruma koji je trenutno najaktivniji je Helia Song Contest, i njemu treba odati počast. Stara je to igrica, sa gotovo 150 izdanja, oko koje se treba nastaviti truditi jer muzika je ono zbog čega smo došli ovdje. Nekada, HSC je imao i po dva polufinala puna raznolikosti gdje je bilo veoma teško dospjeti do finala, a kada bi se to desilo onda je to bivala velika radost. Pred gotovo svako izdanje nacionalna finala su bila neizostavni dio. Bilo je tu fantastičnih festivala i festivalčića sa ogromnim brojem fantastičnih pjesama, i malo je žalosno što smo spali na svega pet do sedam takvih festivala. Nadam se, iskreno, da ćemo uspjeti prevazići ovu krizu.

A onda dođe i sam Eurosong. Čovjek ni ne osjeti kojom brzinom prođe "posteurovizijska depresija" i ponovo otpočne nova ESC sezona. Ali, izgleda da smo i ovdje došli do krize iz koje smo se počeli vaditi, s obzirom na to da nam ovaj dio foruma svakim danom bilježi mnogo više posjeta nego prošle godine. Ne zaboravite, za Eurosong sedmicu otvorićemo chat, preko koga ćemo zajedno komentarisati i gledati omiljeni nam Eurosong.

Sve u svemu, šta reći, a ne ponoviti se... činjenica je da samo bili se pomalo ulijenili po pitanju dolaska ovdje, no budimo se i to je bitno. Srećan rođendan.

Randajad






Za kraj Vas ostavljamo uz prvu pjesmu pobjednicu HSC-a i naše predstavnike na Eurosongu.










Zadnja promjena: Pauly D; 26.03.13 15:33; ukupno mijenjano 1 put.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Pauly D 17.03.13 21:13

Dragi forumaši također ste pozvani ako želite i vi reći nešto nakon 3 godine naše male zajednice Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Guest 17.03.13 21:22

Ajme. Evo ja sam se sad razniježio nešto. Opet jedan od onih trenutaka. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by frozen 17.03.13 21:31

Dragi kolege forumaši,

ovdje sam od samih početaka ovoga foruma i moram priznati, koliko god htio, ne mogu se samo tako odlijepiti od njega. Došao sam ovdje na nagovor Brune i nije mi žao. Prošli smo svašta. Sada razmišljam malo i prisjećam se, baš mi fali ono kada nas je ovdje bilo preko 20, 30 online. Neprocjenjivi su mi trenutci kada je Swedish organizirao idealne HSC-ove ili Verka uvijek po istoj špranci, Strajkerovo plakanje i Japančevo javljanje iz Japana, vječito neukrotiva Hayrola koja je pucala iz svih oružja, Randajadovi prekrasni dizajni koji su u meni otvorili želju za nečim drugim, a nisam ni znao da to postoji u meni... Obožavao sam lude igre haxballa kada smo se naganjali po forumu i igrali...

Drago mi je da sam dio ovoga foruma. Ne znam koliko ću još biti na njemu, ali nadam se bar još malo, još malo...

Super mi je onaj osjećaj kada dođeš s posla, škole, faksa sjedneš za komp i prvo upališ ovo da vidiš ima li što novo. Drago mi je da sam upoznao neke ljude ovdje i s nekima se sprijateljio. Ne znam ih uživo no nadam se da ću neke i upoznati, prvenstveno tu mislim na Lea, Krunu, Bebija, Ranđu i druge. Volio bih da jednog dana svi se nađemo na nekom Eurosongu i navijamo na jednoj tribini i zezamo se. Nadam se da ću se možda s još nekim sprijateljiti iako možda nisam uspio u ove 3 godine.

Nadam se da ćemo još opstati ovdje. Da će biti forum mira i što manje svađanja i vrijeđanja.
Ljudi vrijedili ste svake sekunde. Hvala vam...
Za kraj ću ostaviti ovdje jedan citat...

Budimo zahvalni ljudima koji nas čine sretnim. To su šarmantni baštovani koji daju da naše duše procvjetaju.


Croato



frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by madagaskar40 17.03.13 22:26

Sretan Vam 3 rođendan !




I love you I love you I love you
madagaskar40
madagaskar40

Broj postova : 1023

Kontinent Helia
Zemlja: Korumpijana
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by ESCbigFan 17.03.13 22:33

Sretan 3.rođendan Wink
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Cvjećko 17.03.13 23:20

Ajooooooj, meni je ovo tak' osjećajno, ajme. Sad #dripdrop

Budući da sam ja ovdje od početka foruma, HSC-a, svega, jako mi je drago da sam dio ovog. Od super pjesama na HSC, rasprava o Eurosongu, upoznavanja Tincheya ( I love you ), neprestanih drama (kojih, nažalost, više nema), intriga, napuštanja i vraćanja, pa do Velvetovog "Helou Hilija", Marijovog Idola, Stipe, a posebno je vrijedna navoda psihička promjena mene, kao osobe, u nekog boljeg, otvorenijeg, naravno; ovaj forum mi je bio i prvi Eurosong forum na koji sam se registrovao, pa upoznao strajkera, s kojim i dan-danas pričam skoro bukvalno od 0 do 24, stalkanja nekih članova ( Very Happy ), i tako eto... Hvala vam. Bio sam se povukao s foruma jedno vrijeme, al' opet sam tu, i nije mi žao niti jednog provedenog momenta ovdje.

Sretan rođendan! =)
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Marijo 18.03.13 2:26

Kako divnoooo drago mi je što sam ovdje i svašta smo proživjeli do sad na ovom forumu. Baš nam je zabavno i bit će nam i dalje Smile Voli vas vaš Marijo I love you
I da Sandy vrati se na forum Dragi forume, sretan rođendan! 856330618 Sad
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Cvjećko 18.03.13 10:22

Ajme, da! Jako često spomenem Sandy i sjetim je se. Sad Divna dama.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Lanica 18.03.13 16:46

Sretan Vam 3 rođendan ! :poklon:

Zao mi je sto nisam ovde od samog pocetka,ali bitno je da sam sada ovde Very Happy

Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Marijo 18.03.13 17:10

Cvjećko je napisao/la:Ajme, da! Jako često spomenem Sandy i sjetim je se. Sad Divna dama.
Takodeer! Sad Imala je odličan stil muzike Smile
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Marijo 18.03.13 17:11

Lanica je napisao/la:

Zao mi je sto nisam ovde od samog pocetka,ali bitno je da sam sada ovde Very Happy

To je najvažnije Smile cheers
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Bilby 18.03.13 21:47

Sretan rođendan!
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Tinchey 18.03.13 22:53

Awww slatko, sretan rođendan forumu i svim forumašima! Nek poživi još bar dvostruko. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by strajker 19.03.13 3:40

Sretan rođendan forumu sa kašnjenjem, a moj post ću kasnije dopuniti i sa ostalim stvarima!
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Bebi 19.03.13 4:21

Srećan rođendan forumu! Smile
I hvala croato što si ti jedini mene spomenuo Very Happy za ostale sam forumaš u prolazu Razz
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by alien 19.03.13 12:09

Sretan rođo Very Happy

Sad mi je žao što sam zaboravio prvi korisnički račun da vidim kako je to izgledalo kad vas je bilo 30 online Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Veronica 31.01.14 19:15

još malo pa četvrti Smile

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by frozen 31.01.14 19:30

isss zar već? Very Happy tempus fugit!
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dragi forume, sretan rođendan! Empty Re: Dragi forume, sretan rođendan!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.