EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prve probe

+2
^.^ Swedish Hero
Velvet
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Prve probe Empty Prve probe

Postaj by Velvet 16.05.10 12:55

MOLDOVA

Šestero na sceni, a troje plesača na početku od kojih jedan svira saksofon. U prvom dijelu pjesme preovladava plava boja na sceni da bi se kasnije ista promijenila u zelenu. U toku izvođenja pjesme vidimo mnogo kretanja i plesa na sceni. Vokalna izvedba je puno bolja od one s nacionalnog finala Moldove. Sve u svemu – izgleda kao dobra pjesma i nastup za otvaranje prvog polufinala.



RUSIJA

Nastup je prilično sličan onom s nacionalnog finala Rusije. Peteru su se na sceni pridružili bubnjar, klavijaturista i trojica gitarista. Scena je obojena u crno, plavo i bijelo i izgleda prilično statično obzirom da je ovdje riječ o jednoj laganoj baladi. Peter ponovno na sebi ima šal. Ventilator se koristi u toku izvođenja pjesme, a u pozadini padaju konfete i izgleda kao da na Peterovu pratnju na sceni pada snijeg.



ESTONIJA

Na pozornici se nalaze pijanist na lijevoj strani, četiri back vokala i Malcolm Lincoln. Svi su danas obučeni u baršunaste jakne. Nastup je sličan nastupu s estonskog nacionalnog finala. Pjevač se nalazi u sredini pozornice, dok se back vokali nalaze s desne strane pozornice. Back vokali koriste razne pokreta rukama te se dosta kreću. Vokalno su dobro zvučali.



Zadnja promjena: Velvet; 16.05.10 14:22; ukupno mijenjano 1 put.
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Guest 16.05.10 13:20

Počelo je počelo je :bounce:

EDIT: Scena je preloša, tužno.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.05.10 13:41

Meni je scena fantastična, pravo osvježenje nakon onih LED ekrana.

OBOŽAVAM SVIJETLA. Prve probe Icon_smile
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Prve probe

Postaj by Velvet 16.05.10 14:02

SLOVACKA

Kristini su se na sceni pridružila četiri plesača i back vokal. Odjeća je prilično ista kakvu pamtimo s nacionalnog finala, kao i sami scenski nastup. Scena je obojena u zeleno, a pred kraj pjesme mijenja se u narančastu. Kristina je vokalno bila dobra s tim da postoje male sitnice u vokalu koje treba popraviti.



Zadnja promjena: Velvet; 16.05.10 14:23; ukupno mijenjano 1 put.
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 14:12

Velvet, onda si ti zadužen za ovogodišnje probe. ;-) OK?

Ubacuj i neki tekst, ako te ne mrzi. :-)

Meni se sve sviđa ove godine: scena, svetla, grafika (osim zastava), pesme, ma sve! ♥️

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.05.10 14:14

AlterBoy je napisao/la:Velvet, onda si ti zadužen za ovogodišnje probe. ;-) OK?

Ubacuj i neki tekst, ako te ne mrzi. :-)

Meni se sve sviđa ove godine: scena, svetla, grafika (osim zastava), pesme, ma sve! ♥️

Kakvih zastava ?

Inače meni je ovo jedan od najboljih Eurosongova ikada po svemu !
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 14:22

Swedish Hero je napisao/la:
AlterBoy je napisao/la:Velvet, onda si ti zadužen za ovogodišnje probe. ;-) OK?

Ubacuj i neki tekst, ako te ne mrzi. :-)

Meni se sve sviđa ove godine: scena, svetla, grafika (osim zastava), pesme, ma sve! ♥️

Kakvih zastava ?

Inače meni je ovo jedan od najboljih Eurosongova ikada po svemu !

Pogledaj nastup Estonije ♥️ (sa službenog ESC sajta) na 2.30. U toku pesme će se pojavljivati veliki broj sa zastavom i nazivom pesme. E te zastave (kaoi i zastave na scoreboardu) mi se ne svidjaju.

Ali manje bitno. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.05.10 14:24

AlterBoy je napisao/la:
Swedish Hero je napisao/la:
AlterBoy je napisao/la:Velvet, onda si ti zadužen za ovogodišnje probe. ;-) OK?

Ubacuj i neki tekst, ako te ne mrzi. :-)

Meni se sve sviđa ove godine: scena, svetla, grafika (osim zastava), pesme, ma sve! ♥️

Kakvih zastava ?

Inače meni je ovo jedan od najboljih Eurosongova ikada po svemu !

Pogledaj nastup Estonije ♥️ (sa službenog ESC sajta) na 2.30. U toku pesme će se pojavljivati veliki broj sa zastavom i nazivom pesme. E te zastave (kaoi i zastave na scoreboardu) mi se ne svidjaju.

Ali manje bitno. :-)

Vidio sam to isto kao prošle godine samo ljubičasto.

A šta negdje možeš vidjeti scoreboarde, to nisam vidio ?
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Velvet 16.05.10 14:25

AlterBoy je napisao/la:ogledaj nastup Estonije ♥️ (sa službenog ESC sajta) na 2.30. U toku pesme će se pojavljivati veliki broj sa zastavom i nazivom pesme. E te zastave (kaoi i zastave na scoreboardu) mi se ne svidjaju.

Ali manje bitno. :-)

omg.... to je stvarno ocajno...
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by ^.^ Swedish Hero 16.05.10 14:25

A, skužio sam.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Velvet 16.05.10 14:28

molim vas.... Swedish Hero ili Vladane... da stavljati umjesto mene probe i komentar..... ja idem uciti Very Happy
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&v=

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 14:45

Velvet je napisao/la:
AlterBoy je napisao/la:ogledaj nastup Estonije ♥️ (sa službenog ESC sajta) na 2.30. U toku pesme će se pojavljivati veliki broj sa zastavom i nazivom pesme. E te zastave (kaoi i zastave na scoreboardu) mi se ne svidjaju.

Ali manje bitno. :-)

omg.... to je stvarno ocajno...

Dizajn je baš super, minimalističan. ♥️ Kao što rade i sve nordijske zemlje... jedino su mi zastave krš (rekao sam već hiljadu puta).

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 14:46

FINSKA

Svi su obučeni u bijelo. Curama iz grupe Kuunkuiskaajat na sceni su se pridružili dvojica plesača i violinistica. Scena je obojena u plavo i kombinacija boja zapravo simbolizira zastavu Finske. Pred sami kraj scena dobiva i narančaste boje.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Guest 16.05.10 14:49

Eurosong bi trebao biti veliki spektakl, kič, sve bi se trebalo sjajiti a ne ovako.

UŽAS

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by >>Been<< 16.05.10 14:59

Moldova je najbolja ! Ova svjetla što sjaje u ritmu pjesme su fenomenalna... Jedva čekam da Vukašin i Milan probaju Smile)
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Veronica 16.05.10 15:01

scena je očaj,led ekrani su zakon!

nadam se da norveška nece pobjediti u iducih 20-30 godina al tada ce vec nešto novo biti izmišljeno,a oni ce tek tada koristiti led ekrane

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 15:04

Ja mislim da je ovo bolje nego LED ekrani. Smorili su, realno. Razz

Konačno neke inovacije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Veronica 16.05.10 15:08

AlterBoy je napisao/la:Ja mislim da je ovo bolje nego LED ekrani. Smorili su, realno. Razz

Konačno neke inovacije...

ma kakva je ovo inovacija,ako je to inovacija,ja ju ne volim -.-

a scena im je očajna,precrno i preobično razočarana sam :twisted: :twisted: :twisted:

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Guest 16.05.10 15:11

Slažem se s Veronikom.

Zašto ne koristiti LED ekrane? Pa oni sve podižu na višu razinu. Umjesto da napreduje sve, mi se vraćamo na početak ovog stoljeća.

Jadno je.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by >>Been<< 16.05.10 15:16

Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Guest 16.05.10 15:36

>>Been<< je napisao/la:Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!
Ti očito ne shvaćaš da pjesme nisu toliko bitne. Bitan je show. Bitno je da bude što više, veće i bolje.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Gost 16.05.10 15:41

>>Been<< je napisao/la:Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!

Slažem se. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Veronica 16.05.10 15:47

Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!
Ti očito ne shvaćaš da pjesme nisu toliko bitne. Bitan je show. Bitno je da bude što više, veće i bolje.

bitne su i pjesme ali ja hocu the whole package,meni je bitno da to sve izgleda lijepo,ne sumnjam ja da ce to biti super na TV-u,mislim meni je lani i u Rusiji bezveze,a na TV-u super,iako mi je publika i istok-zapad bilo preglupo

Veronica
administrator

Broj postova : 13596

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by >>Been<< 16.05.10 15:51

Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!
Ti očito ne shvaćaš da pjesme nisu toliko bitne. Bitan je show. Bitno je da bude što više, veće i bolje.

pa ti onda sjedni i gledaj Circus "Kolorado"... tamo muzika nije važna, a sve je sami show...

žalosno je da se Eurosong sve više cijeni po izgledu scene, hostesa, voditeljičinih haljina ittd, a sve manje po kvalitetu pjesama...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Guest 16.05.10 16:05

>>Been<< je napisao/la:
Artie je napisao/la:
>>Been<< je napisao/la:Aahahaha... Pa čekajte ljudi malo... Ovo su TEK probe, na kojima se traži idealno rješenje... Svjetla će se još mjenjati, smanjivati i pojačavati itd... Još kad na to dodamo kamere koje zahtjevaju jače osvjetljenje, jasno je da će scena biti dovoljno svijetla...

A što se tiče LED ekrana... Smatram ih nepotrebnim, jer, za ime Boga, pa ne natječu se cirkuske atrakcije nego pjesme !!!
Ti očito ne shvaćaš da pjesme nisu toliko bitne. Bitan je show. Bitno je da bude što više, veće i bolje.

pa ti onda sjedni i gledaj Circus "Kolorado"... tamo muzika nije važna, a sve je sami show...

žalosno je da se Eurosong sve više cijeni po izgledu scene, hostesa, voditeljičinih haljina ittd, a sve manje po kvalitetu pjesama...
A ti onda slušaj esc na radiju. SIgurno ćeš jednako uživati, ako ne i više.

Rolling Eyes

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Prve probe Empty Re: Prve probe

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.