EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

+20
madagaskar40
ESCbigFan
Marijo
Lunke
asteroid
Steffan
Vinky
Bebi
Goxy
Tinchey
frozen
HaYrOLa
AjLuci
>>Been<<
Lanica
UrbanOpenSpace
StRes92
Leo
Barney
alien
24 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Guest 10.02.13 18:44

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Picture1of



Guest
Gost


[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by alien 10.02.13 19:15

Jabuka ne pada daleko od stabla Very Happy
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Barney 10.02.13 20:35

Nadam se da će Srbija imat u ponudi neku finu pop pjesmicu, nešto malo brže. Do sada su redovno slali balade, a i ono brže što su imali par puta bilo je za no comment.

Sjeća li se neko Beovizija 2009. i one od prije, jesu li pjesme bile prezentirane ranije ili tek na dan polufinala?
Barney
Barney

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Leo 10.02.13 20:43

Barney je napisao/la:Nadam se da će Srbija imat u ponudi neku finu pop pjesmicu, nešto malo brže. Do sada su redovno slali balade, a i ono brže što su imali par puta bilo je za no comment.

Sjeća li se neko Beovizija 2009. i one od prije, jesu li pjesme bile prezentirane ranije ili tek na dan polufinala?

Uvek su bili isecci od 30 s pre Beovizije.
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by StRes92 10.02.13 23:20

Predstavljale su se i cele pesme...
U jutarnjem programu i Bgd hronici...
Ja msm da ce poceti sa prezentovanjem vec sutra ujutro... Smile
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by UrbanOpenSpace 20.02.13 15:52

Ako do petka ne objave delove pesama , nece ih ni biti ...realno posle petka i nisu vise neophodni ti delovi . Brzo ce 2 Mart !

Ustvari najavili su da ih nece ove godine biti ! mada je to totalna glupost... i sve zbog Maje Odzaklije i Burovca! No

UrbanOpenSpace

Broj postova : 10

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Lanica 28.02.13 22:09

Do Beosonga ostalo jos:

2 DANA 0 SATI 48 MINUTA

Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by StRes92 28.02.13 23:03

Samo još jednom da vas obavestim i podsetim da ćete biti u prilici da pratite uživo izveštaj sa Beosonga na oikotimes.com
Takođe ćete biti u prilici da pogledate i intervjue i dosta slika nekih učesnika...


Zadnja promjena: StRes92; 28.02.13 23:14; ukupno mijenjano 1 put.
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Lanica 28.02.13 23:11

Jedva cekam cheers

Ja cu gledati preko tv-a,ali cu malo doci na taj sajt.Bicu malo ovde,malo na Ogae Srbija.Mislim da ce biti odlican Beosong Very Happy
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Lanica 01.03.13 16:35

Jos:

1 DAN 6 SATI 23 MINUTA
Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by >>Been<< 03.03.13 0:31

To su Dušan Svilar, Maja Nikolić, Saška Janković, Dušan Zrnić i Maja Odžaklijevska, po mom mišljenju !
Te PGS-ovke su se stvarno osramotile !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Leo 03.03.13 0:39

>>Been<< je napisao/la:To su Dušan Svilar, Maja Nikolić, Saška Janković, Dušan Zrnić i Maja Odžaklijevska, po mom mišljenju !
Te PGS-ovke su se stvarno osramotile !

Svilar u Malmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Jos dobre jedino Saska i Dabicka.Ostalo bez ikakvog komentara Puke
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by AjLuci 03.03.13 0:49

Halo mi je najbolja.
AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by >>Been<< 03.03.13 0:55

Dragi roditelji, pa sklonite tu djecu s telefona.. Ove tri vriskalice uzeše mjesto nekom pravom pjevaču u finalu.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by HaYrOLa 03.03.13 0:59

Halo - Marija Mihajlovic SVAKA CAST! Ostalo uzas!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by frozen 03.03.13 1:07

beosong me totalno razočarao.. jedino mi pozornica bila super! Laughing
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Tinchey 03.03.13 3:28

Ajme šta je ovo, čuo sve finaliste osim Marije, jer nigdje nemrem naći. Znači...
Svilar - mislim da smo to čuli već, on nije vokalno dobar kao Joksimović i bezveze mu je glas i cijeli nastup izgleda kao povorka cirkusanata.
Moje 3 - AJME... ne znam šta me više zaprepastilo, to koliko je pjesma loša (tekst i glazba) ili one koreografije i kretnje koje ti daju glavobolju.
Saška - valjda jedina ok, al i dalje pomalo dosadnjikava
SKY's - Ajme majko... nemrem to ni komentirat.

Čekam da netko stavi Halo.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Tinchey 03.03.13 3:30

Kako je ova Mirna uopće pobjedila na Prvom glasu Srbije? Očito je da je Nevena miljama bolja. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by >>Been<< 03.03.13 3:31

Tinchey je napisao/la:Ajme šta je ovo, čuo sve finaliste osim Marije, jer nigdje nemrem naći. Znači...
Svilar - mislim da smo to čuli već, on nije vokalno dobar kao Joksimović i bezveze mu je glas i cijeli nastup izgleda kao povorka cirkusanata.
Moje 3 - AJME... ne znam šta me više zaprepastilo, to koliko je pjesma loša (tekst i glazba) ili one koreografije i kretnje koje ti daju glavobolju.
Saška - valjda jedina ok, al i dalje pomalo dosadnjikava
SKY's - Ajme majko... nemrem to ni komentirat.

Čekam da netko stavi Halo.

Laughing SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  423226743
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Tinchey 03.03.13 3:34

>>Been<< je napisao/la:

Laughing SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  423226743

Pa jesi ti slušao isti nastup? Matrica mu pojela glas. :/
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Tinchey 03.03.13 3:42

Evo slušam Mariju, i najbolja je od svih. Pošaljite ju molim vas! I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Goxy 03.03.13 3:50

Ako izaberu Ljubav je svuda, to će mi definitivno biti guilty pleasure 2013. Very Happy
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by StRes92 03.03.13 4:30

Na oikotimes.com mozete pogledati ekskluzivne intervjue sa finalistima... Smile
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Lanica 03.03.13 12:54

Poslusajte par puta pesmu "Ljubav je svuda" i svidece vam se Very Happy

Lanica
Lanica

Broj postova : 628

[Vrh] Go down

SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda  Empty Re: SRBIJA (Србија) | Moje 3 — Ljubav je svuda

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.