EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

+13
frozen
>>Been<<
Kruno
ESCbigFan
Goxy
Leo
Luc
StRes92
Pauly D
Tinchey
Barney
HaYrOLa
Lunke
17 posters

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 14.02.13 1:30

Ma nisu kepeci, veci su od voditeljke Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 14.02.13 1:30

ahhahah pa nisu ovo patuljci, iste su visine kao i voditelji ahhahaha

ovo su oni sa uvecanim glavama kada im je naduta od likvora...to se zove Hidrocefalus Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 14.02.13 1:41

Sad ce vesti valjda, pa onda nastavak sa Giovani konkurencijom Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 14.02.13 2:02

Irene Ghiotto ODLICNAAAAAAAAAA
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 14.02.13 2:20

Najgore dve prosle u finale
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Guest 14.02.13 15:32

Modà i Annalisa najbolji, ovo ostalo... ne znam, nisam pametan. Smile

Guest
Gost


[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Guest 14.02.13 22:47

Gdje su ljudi? Surprised

Guest
Gost


[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 15.02.13 20:06

Sinoc nisam bio kuci tako da nisam uzivo pratio trece vece Sanrema, ali sam zato danas preko rai.tv odgledao citavo vece tako da fakticki nista nisam propustio Very Happy

Moram reci da mi se pesme sad dosta vise svidjaju...Marco Mengoni je moj favorit br 1, Rafael Gualazzi mi je drugi favorit, dok su mi takodje odlicni Moda, Maria Nacionale, Annalisa, duet Simone Molinari sa onim likom i Chiara je super.

Dakle to je nekih 7 kompozicija koje su super, a ono sto me raduje jeste da su juce objavljeni glsovi publike gde se upravo ovih 7 naslo na pozicijama od 1 do 7 mesta cheers

Prema ocekivanjima Marco Mengoni, Moda i Annalisa nasli su se na prve tri pozicije...realno oni su ovde dosli kao 3 najveca imena i pre pocetka festivala su vazili za favorite Prinčevi

Sto se tice giovani kategorije veceras su svi bili fantasticni...odusevili me svi Very Happy

Veceras finale giovani konkurencije cheers
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Guest 15.02.13 20:20

^Ja sam gledao sinoć malo Sanremo, malo ono njemačko čudo.
I rekoh već negdje da su pjesme sad na drugo , treće slušanje mnogo bolje. Svi su zaista odlični.

Moji favoriti su Annalisa, Marco Mengoni i Simona Molinari i Peter Cincotti. Moda mi se isto sviđa, ali i ovako imam previše favorita. Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 15.02.13 20:22

Uzdam se u ziri (ako glasa) za Mariu Nacionale, zasluzuje vise od sedmog mesta, najbolja pesma i pevacica na festivalu ove godine.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Guest 15.02.13 20:25

^E da i ona mi se sviđa, È colpa mia je čudo od pjesme.

Chiarina Il futuro che sarà, isto jako jako fina pjesma.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 15.02.13 22:32

HaYrOLa je napisao/la:Uzdam se u ziri (ako glasa) za Mariu Nacionale, zasluzuje vise od sedmog mesta, najbolja pesma i pevacica na festivalu ove godine.

Publika odredjuje 25 posto samo, bar do superfinala Very Happy Kad se izaberu 3 najbolje onda je mislim 50-50 Very Happy

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 15.02.13 22:35

Ja navijam za Mengonija cheers

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 1:40

Volim ovo vece kad se pevaju italijanski hitovi I love you totalno opustajuce Prinčevi

Finale Giovania bi trebalo uskoro da krene a tu navijam za sjajnu Ilariu Porceddu i super simpaticnog Antonia Maggia Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by StRes92 16.02.13 1:49

Lunke je napisao/la:Ja navijam za Mengonija cheers


Baš mi se dja pesma... Very Happy

A voditeljka kao da vodi Dida Čarolija festival, a ne San Remo... Laughing
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Tinchey 16.02.13 1:51

Sutra ako uspijem pogledam finale i pohvatam nastupe. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 16.02.13 1:52

Voditeljka je jedna od svetlijih tacaka Smile iako je nista ne kapiram Smile
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 1:53

Antonijo Madjo cheers Ja bi ovog na ESC...FENOMENALAN JE!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 1:55

Voditeljka je kralj!!! Mnogo je gotivna Very good! A nekako mi nedostaje malo Djani Morandi sa svojim gologuzim starletama Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by StRes92 16.02.13 1:56

Lunke je napisao/la:Voditeljka je kralj!!! Mnogo je gotivna Very good! A nekako mi nedostaje malo Djani Morandi sa svojim gologuzim starletama Laughing

Ma kad Stanija bude vodila u paru sa Avom, obavestite me... Laughing 2

Btw, jel će oni včrs da kažu ko će ih predstavljati?
StRes92
StRes92

Broj postova : 649

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 1:58

StRes92 je napisao/la:

Ma kad Stanija bude vodila u paru sa Avom, obavestite me... Laughing 2

Btw, jel će oni včrs da kažu ko će ih predstavljati?

Stanija je nula za Elizabetu Kanalis Embarassed

Nece veceras, sutra na finalnoj veceri Prinčevi

Evo je Ilaria Porcedu Very good! Ajmo curo!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 16.02.13 2:02

Super ova rumunka
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 2:03

HaYrOLa je napisao/la:Super ova rumunka

Odlicna je Very good! Ili ona ili Andjelo...ovo dvoje sto su ostali su za klasu losiji Embarassed
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by HaYrOLa 16.02.13 2:14

Plasim se da ce ovaj da pobedi
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Lunke 16.02.13 2:18

I ja ovom poslednjem dajem najvece sanse Sad Nije bas ni losa toliko (bolja mi od onih rokera) ali nije mi za pobedu nikako Prinčevi

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale - Page 7 Empty Re: ITALIJA (Italia) | Marco Mengoni — L'essenziale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.