EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

5 posters

Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Cvjećko 29.04.10 22:44



Izvođač: Miro
Naziv pjesme: Angel Si Ti
Glazba: Miroslav Kostadinov
Tekst: Miroslav Kostadinov
Polufinale i redni broj: Drugo polufinale; 13.

Bugarska na Eurosongu

Bugarska je svoj debitanski nastup na Eurosongu imala 2005. godine. Osvajaju 19. mjesto u polufinalnoj večeri s 49 bodova. Ni 2006. nije bila puno uspješnija – Mariana s pjesmom “Let Me Cry“ osvaja 17. mjesto. Prvi prolazak u finale Bugari ostvaruju 2007. godine sa zanimljivom pjesmom “Voda“. Osvaja 6. mjesto u obe večeri. Posljednje dvije godine Bugarska nije uspjela proći u finale.

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Vorepv

Bugarska u finalu Eurosonga (2005.-2009.): 20% (1/5)

O izboru

BNT, nacionalna televizija Bugarske, pomoću stručnog žirija je odabrala predstavnika za 55. Eurosong. Predstavnik je odabran 18. listopada prošle godine, a kompletne rezultate možete pogledati ovdje. Odlučeno je kako će Miro biti 6. po redu predstavnik ove balkanske zemlje na Eurosongu, a pjesma predstavnica će biti izabrana putem nacionalnog finala. Nacionalno finale je održano 28. veljače. Miro je izveo pet pjesama, a televoting je izabrao najbolju. “Angel Si Ti“ je naziv pjesme s kojom će Bugarska pokušati osvojiti kartu za finale ovogodišnjeg Eurosonga, a kompletne rezultate s nacionalnog finala možete pogledati ovdje.

O izvođaču

Loš niz zapinjanja u polufinalnoj fazi bugarskih predstavnika pokušat će popraviti jedan od ondašnjih ponajboljih kantautora i pjevača. Njegovo puno ime je Miroslav Kostadinov, ali je javnosti poznatiji kao Miro. Ovaj 34-ogodišnji vrlo talentirani umjetnik već je sa sedam godina naučio izvanredno svirati klavir, a nekoliko godina kasnije pjevajući u brojnim dječijim horovima i sastavima istaknuo je i svoj pjevački dar. Ipak, njegov prvi pravi glazbeni angažman bio je u duetu KaRiZma koji je slovio za jedan od najboljih i najzanimljivijih sastava u Bugarskoj. Miro je nakon nekoliko godina iznimno uspješnog nastupanja u tom sastavu odlučio krenuti stazama solo karijere koja mu je donijela niz hitova i priznanja. Pored pjevanja, Miro sklada i piše tekstove za druge izvođače, što mu pričinjava posebno zadovoljstvo. Kao najveći glazbeni uspjeh navodi, izbor za predstavnika Bugarske u Oslu, ali i nastup na Rihanninom koncertu u svojstvu predizvođača. Od Eurosonga Miro očekuje dobru zabavu, nova poznanstva i prijateljstva, a o plasmanu ne razmišlja! (Faruk Ajdinović )

Što kažu kladionice i koje šanse daju Bugarskoj?

bet365 – 200
Paddy Power – 200
Boylesports – 250
888sport – 100

В теб е ключа ,
Вратите са затворени
Зад тях живее ангел със крила.

Ангел си ти,не вярваш ли
Ангел пътя ти предсказва
Ангел си ти,забрави ли
Любовта ти го доказва

Ооооооооооооооооооооооо

Moje mišljenje

Bugarska šalje pristojnu i slušljivu pjesmu na ovogodišnji Eurosong i koliko god se trudio naći neku zamjerku, ne uspijeva mi. Već od prvih taktova pjesma ima ritam koji se pamti na prvo slušanje i pjevuši u glavi, a nakon toga slijedi dio pjesme u kojem se dinamika polako gradi i dolazi do refrena i prelaz na isti mi se jako sviđa (violine odlično zvuče). Jedino što bih promjenio jeste “tekst” u refrenu, ali vjerujem da će malo tko paziti na tekst u toku eventualnog glasovanja za ovu pjesmu. Iako mi se pjesma sviđa, iako nema nešto naročito što mi se ne sviđa ili smeta u kompletnom “paketu” kojeg Bugarska šalje na ovogodišnji Eurosong, ova pjesma, po meni, neće moći do finala. Drugo polufinale je izuzetno teško i u istom će biti izvedeno toliko dobrih pjesama, tako da Bugarsku vidim tek na 12. ili 13. mjestu iako, ponavljam, pjesma “Angel Si Ti“ je dobra, slušljiva i nemam određenih zamjerki.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Cvjećko 29.04.10 22:46

Meni je ODLIČNA ! U početku mi je zaista bila bezveze, a sad je super! Wink Odličan izbor, Bugarska!
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Guest 29.04.10 23:24

Preantipatičan tip i pjesma.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by >>Been<< 29.04.10 23:38

Vrlo zanimljiva i dobra pjesma !

Tekst maestralan, muzika opušta...Bez pretencioznih uzvika, povika, narodnjačkih kretenluka i ostalog...

Baš sjajno !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Kruno 30.04.10 9:13

Sviđa mi se pjesma,ali malo su joj šanse za finale! Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Gost 30.04.10 10:50

Iako je ne volim baš preterano, često mi se desi da je zapevam dok idem po kući. Suspect Tako da ono, OK. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Kruno 30.04.10 20:36

AlterBoy je napisao/la:Iako je ne volim baš preterano, često mi se desi da je zapevam dok idem po kući. Suspect Tako da ono, OK. :-)

Meni također Wink
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Cvjećko 24.05.10 14:58

Miro je, kao izvođač, dobar. Frizura mi se nimalo ne sviđa, a spot je OK. Predugo traje dio sa ''Ooooooo...'', a inače, pjesma je dobra.

Ipak, ne vjerujem da će u finale.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by >>Been<< 24.05.10 15:09

zaslužuje finale !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by >>Been<< 06.12.10 1:19

ja slušam ovu pjesmu i danas, bez obzira na to što nije prošla u finale Smile Tako da, stojim iza prethodnog posta.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by asteroid 06.12.10 1:25

>>Been<< je napisao/la:ja slušam ovu pjesmu i danas, bez obzira na to što nije prošla u finale Smile Tako da, stojim iza prethodnog posta.

cheers cheers cheers
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Ighor 06.12.10 1:46

Pa ni meni nije loša ova pjesma, znam ju poslušati. Very Happy
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti'' Empty Re: Bugarska 2010. | Miro - ''Angel Si Ti''

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.