EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

+22
Pantomimicar
Ighor
Lunke
HaYrOLa
asteroid
Mr.bobo
ESCbigFan
mm1991sthr
Kruno
Leo
Bilby
Jasmin
AjLuci
Zagreb16
>>Been<<
Marijo
^.^ Swedish Hero
frozen
Tinchey
SiXo
Goxy
Pauly D
26 posters

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Tinchey 26.05.12 1:48

Ja se nadam i da Hrvatska daje 12 Makedoniji. Very Happy
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by asteroid 26.05.12 1:57

Mislim da će 12 iz BiH prije Željku nego Kalopi, ali vidjećemo Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by mm1991sthr 26.05.12 4:12


Odlicna je pisma, nastup nije nesto ali moze proci ali nije bila nesto bas upecatljiva sa tim nastupom.. Mislim da je bolje pivala na Dori 2012. nego na Eurosongu 2012.! Zaj mi sto nismo u finalu ali smo trebali da udjemo u finale! Barem smo trebali proci zbog pisme, jer se na tom Eurosogu trebala gledati samo pisma.. Zaj mi je sto po treci put zaredom nasu Hrvatsku necu viditi u finalu Eurosonga! Bas ce mi faliti u finalu kao ona sva tri puta zaredom pa i onaj neuspjeli pokusaj iz 2007. godine! No, mozdja vec sljedece i sljedecih godina udjemo u finale i napokon vidimo nasu Hrvatsku u finalu.. Sretno Hrvatska i sve najbolje! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Ighor 26.05.12 11:56

Pa nisu Rozga i Cetinski u žiriju, Duško je nešto govorio, al se ne sjećam svih. Znam da je rekao da su Iva Šulentić i Silvije Glojnarić u žiriju, al sigurno nije rekao Rozgu.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 28.05.12 1:13

Elizabeth Homsi: Ne treba se opterećivati lošim plasmanom na Eurosongu, sve je to viša matematika!


AP
Autor: Klara Rožman
Objavljeno: 26.05.2012 - Večernji list

ZAGREB - Naš eurovizijski projekt odrađen je kvalitetno i profesionalno. Jako smo zadovoljni nastupom Nine Badrić. Ovakav izbor našeg eurovizijskog predstavnika dobitna je formula i nadam se da ćemo je primijeniti i dogodine. Što se našeg plasmana na Eurosongu tiče, time se ne treba opterećivati. Jer, prateći prolaske drugih zemalja do finala, vidi se da je to viša matematika - govori novinarima posljednjih dana Elizabeth Homsi, urednica Zabavnog programa na HTV-u, koja je nakon lanjskog eksperimenta - tijekom kojeg je 'Dora' pretvorena u reality-show mladih talenata i Jacquesa Houdeka - početkom 2012. godine na dvadeseti rođendan 'Dore' odlučila ukinuti natjecateljsku tradiciju tog festivala, odredivši da u Azerbajdžan na Eurosong otputuje Nina Badrić.

- Radi se o mojoj osobnoj odluci. Izabrala sam Ninu jer ima svjetski glazbeni pristup, urbani glazbeni izričaj, snažan vokal, dosad nije nastupala na Eurosongu i trenutačno je top hrvatski izvođač - pojasnila je prije pet mjeseci Elizabeth Homsi, naglašavajući kako je ona apsolutna šefica našeg eurovizijskog projekta, koji je u četvrtak okončan fijaskom.

Nina nije prošla do finala, no HTV-ova urednica ne krije da je zadovoljna poslom koji nije polučio rezultate.

- Profesionalno smo odradili eurovizijski projekt i ponosna sam na Nininu izvedbu 'Neba' u polufinalu Eurosonga - izjavila je Elizabet Homsi, dodavši da je ovakav izbor hrvatskog predstavnika dobitna formula.

- Toj formuli treba dati kontinuitet, a ja osobno želim raditi s top-izvođačima, jakim autorima i vokalima kao projektom HRT-a za Eurosong - povjerila je novinarima ambiciozna urednica.

No, pitanje je koji će to renomirani izvođači nakon svega poželjeti raditi s televizijskim urednicima kojima nisu važni njihovi plasmani. Jer, najbolji pjevači i autori najbolji su i zbog toga jer im je uvijek važno kako će se plasirati. Slično, očito, razmišlja i Nina Badrić koja se u nedjelju iz Azerbajdžana vraća u Zagreb.

Vidljivo je to iz napisa na njenom Facebook profilu u kojem Nina piše:

- Za Eurosong je potreban najjači tim koji igra. Ako su mene odabrali da budem Davor Šuker ovog prvenstva, onda mi treba i tim koji će me voditi do cilja - napisala je pjevačica, dodavši: - Dala sam sve što sam mogla i znala, a 'ispalili' su nas mnogo lukaviji igrači.

Vjerojatno je Nina ovom rečenicom ciljala na eurovizijske matematičare o kojima govori Elizabeth Homsi. No, kad smo već kod te matematike, valja podsjetiti da smo i mi nekad dobivali odlične i vrlo dobre ocjene iz tog 'predmeta'. U devedesetim godinama prošlog stoljeća, kada je Zabavnim programom HTV-a vedrila i oblačila Ksenija Urličić mahom smo bilježili više nego solidne plasmane. Valjda i zato što je Kseniji bilo itekako važno na kojem ćemo mjestu eurovizijske ljestvice završiti. Zbog toga je strastveno lobirala za Hrvatsku, a kad je prestala, nestali su i nekadašnji dobri plasmani, a i dobrih pjesama bilo je sve manje.


Umjesto nas eurovizijske uspjehe posljednjih godina ostvaruju naši susjedi iz Srbije i BIH (podsjetimo, i Željko Joksimović i Maya Sar večeras pjevaju u finalu). Je li to samo stvar matematike? Teško. Valja otvoreno reći da Joksimović ima dobru pjesmu, da je oko sebe okupio profesionalan tim i da od samog početka nošen na krilima svojih televizijskih šefova ne puca samo na ulazak u finale, nego i na moguću pobjedu.

Mi, očito je, ne stremimo prema vrhu, ali zato imamo dobitnu eurovizijsku formulu. Za kraj, ta formula ne samo da je 'dobitna', nego je i skupa. Jer, kako neslužbeno doznajemo, hrvatski eurovizijski projekt stajao je 100 tisuća eura. A cijenu dvotjednog boravka naše eurovizijske delegacije u Baku i novog eurovizijskog debakla ponovo su platili HRT-ovi pretplatnici.



Zrinko Tutić: Za fijasko je odgovorno rukovodstvo HRT-a
Fijasko Nine Badrić i HRT-ove ekipe na Eurosongu dodatno je ojadio glazbenike i ljude iz struke kojima je puna kapa blamaža što ih posljednjih godina doživljavamo na najgledanijem glazbenom festivalu u Europi.

- Našu eurovizijsku delegaciju već godinama vode ljudi koji ne vole vrstu glazbe što ju predstavljaju Europi. Nije im stalo kako ćemo proći na natjecanju na kojem smo nekad tugovali ako bismo završili na sedmom mjestu - kaže Zrinko Tutić i nastavlja: - Krajnje je vrijeme za smjenu takvih 'trenera' HRT-ovog eurovizijskog tima. Za sve ovo je odgovorno rukovodstvo HRT-a!

- Imali smo katastrofalan scenski nastup i lošu pjesmu, na čiju sam kvalitetu mjesecima opravdano upozoravala. Ne znam tko je gospođi Homsi omogućio da sama sve određuje i zanima me hoće li nakon ovakvog debakla osoba koja je sve to sama određivala, na HTV-u snositi i neke posljedice - kaže Ksenija Urličić.

Tonči Huljić Elizabeth Homsi također smatra glavnim krivcem za eurovizijski fijasko: - Zašto mene pitate o našem nastupu na Eurosongu? Pitajte Elizabeth Homsi - kaže Huljić, ne želeći potvrditi, ali ni demantirati glasinu prema kojoj je na Eurosong ove godine planirao poslati pjesmu 'Providenca'. Veliki hit, međutim, nije zaživio i na eurovizijskoj pozornici jer je navodno upravo urednica Zabavnog programa HTV-a odlučila da veći potencijal ima 'Nebo' Nine Badrić.

frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Pauly D 28.05.12 19:48

Drago mi je što ćemo i sljedeće vjerovatno birat interno pa makar izvođača! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 28.05.12 20:10

Rozga all the way Razz
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Zagreb16 28.05.12 20:52

Franka Batelic,nesto u stilu ''On fire'' samo malo vise da eurovizijski bude i top 10 siguran!
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 28.05.12 21:22

Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Leo 28.05.12 21:23

Ja sam i dalje za neku klapu Very Happy
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Zagreb16 28.05.12 21:52

Leo je napisao/la:Ja sam i dalje za neku klapu Very Happy

tek bi onda zaglavili u polufinalu,i to na zadnjem mjestu Very Happy
Zagreb16
Zagreb16

Broj postova : 913

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Tinchey 30.05.12 14:19

Zagreb16 je napisao/la:

tek bi onda zaglavili u polufinalu,i to na zadnjem mjestu Very Happy

Baš suprotno, bili bi u TOP 5 u polufinalu, garantirano. Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 30.05.12 14:22

Tinchey je napisao/la:

Baš suprotno, bili bi u TOP 5 u polufinalu, garantirano. Wink

Ti više namaš prava garantirat Wink
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Pauly D 30.05.12 15:30

http://max.tportal.hr/Nina-Badric-o-Eurosongu-Video_12236_0__0.aspx

Rekla je da bi se opet vratila na eurosong, ali da bi ovaj put IŠLA PO POBJEDU!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 30.05.12 15:35

Pa ja bi nju opet Very Happy , ne znam zašto, nekako da vrati udarac Europi :DDD
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Marijo 30.05.12 15:49

Goxy je napisao/la:Pa ja bi nju opet Very Happy , ne znam zašto, nekako da vrati udarac Europi :DDD
Very good! Very good! Very good! cheers
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by frozen 30.05.12 16:04

Tinchey je napisao/la:

Baš suprotno, bili bi u TOP 5 u polufinalu, garantirano. Wink
kostadinov je rekao da nikada neće dati da klapa pobjedi
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Tinchey 30.05.12 17:17

Goxy je napisao/la:

Ti više namaš prava garantirat Wink

Žiri bi nas samo tako nagradio, nemaš pojma malac. Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by alien 30.05.12 20:08

croato je napisao/la:kostadinov je rekao da nikada neće dati da klapa pobjedi

Očito je njemu stalo da europa čuje samo za njega, a kako ćemo proći to je manje važno Mad
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Bilby 30.05.12 20:53

Oni_dolaze je napisao/la:

Očito je njemu stalo da europa čuje samo za njega, a kako ćemo proći to je manje važno Mad

Da. Joj,njega treba smijeniti.
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Kruno 30.05.12 20:56

Goxy je napisao/la:Pa ja bi nju opet Very Happy , ne znam zašto, nekako da vrati udarac Europi :DDD

Ona je svoje napravila!
Želim Rozgu! I love you
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Bilby 30.05.12 20:58

NE! Samo ne Rozgu Puke
Bilby
Bilby

Broj postova : 1331

Kontinent Helia
Zemlja: Crolacia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Goxy 30.05.12 22:13

Rozga da, Nina također, nekako ne osjecam da je njena ESC priča završena Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by HaYrOLa 30.05.12 22:15

Nives Celzijus! Ponavljam! Nives Celzijus!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU - Page 7 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - 2. dio BAKU

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.