EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

+22
AjLuci
Vinky
mm1991sthr
Jasmin
Bebi
strajker
Veronica
Leo
Misfit
Lunke
Duje
Goxy
Steffan
>>Been<<
Tinchey
^.^ Swedish Hero
Velvet
Belvedere
HaYrOLa
Cvjećko
ESCbigFan
Pauly D
26 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 4:29

strajker je napisao/la:Pesma je užasna.

kako nadahnut i smislen komentar Laughing

onako pravi ...prosto razbija Laughing Laughing Laughing

Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 4:29

Ako se neciji ukus svodi na obicnim esc pesmuljcima i to ga ispunjava i odusevljava onda je suvisno ulaziti u bilo kakvu raspravu sa istim!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 4:33

Lunke je napisao/la:Ako se neciji ukus svodi na obicnim esc pesmuljcima i to ga ispunjava i odusevljava onda je suvisno ulaziti u bilo kakvu raspravu sa istim!!!

slobodno se mozes obratiti meni licno ...nema smisla na taj nacin komunicirati na pomalo zao nacin!

naprotiv..............ja pratim Sanremo i esc paralelno preko 20 godina , znam da veze nemaju jedan s drugim!
ali kad pricamo o escu , onda je elementarno da neko shvati i razume sta je esc u datom trenutku , i da ne ispoljava svoj subjektivni stav , nego se osvrne kriticki objektivno i tako napravi neki poredak! pa tek onda moze reci i nesto licno!
toliko o tome!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 4:42

Jesteeeeeeeeee ja cu zbog cirkusa zvanog esc da pljujem pesme koje volim jer nisu za taj festival hahahahhahahahah

KOLIKO GLUPOSTI IZGOVORIS U SVAKOM POSTU NISI NI SVESTAN!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 4:59

A ko kaze da ja ne volim SanRemo i mnoge pesme, slusao sam ih kad si ti cackao nos, to sam ti vec jednom rekao!
a ti se podhitno spusti na zemlju , toliko si umisljen , prepotentan i glumatas, ma mnogo toga da si prosto smesan ! (potpuno bez pokrica )
Mi smo ovde zbog esca, San Remo je u trecem planu decko , ovde! Sto se tice izbora Italijanske pesme ove godine za esc , cist promasaj! A daleko od toga da je pesma losa! Ko je to rekao????
Ovo je forum za Evroviziju , ne za sport i Sanremo , po svaku cenu !
i najbolje se onda neobracaj meni ni indirektno ni direktno! To ti je najbolja varijanta!
Ako ne razumes elementarne stvari , nemam s tobom sta da pericam! I jos nesto daleko da su na SanRemu sve pesme kvalitet..tek je to posebna tema... ali trebalo bi mi tona soli da dodjem do tebe... bolje s tobom prekinuti kontakt! amin!

trebao bi da dobijes shok jer si poceo prvi da vredjas nicim izazvan!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 5:24

Slazem se sa Belvedereom!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Jasmin 19.02.12 5:35

Tko je dirao pipi (lunketa) bu nastradal!!!!!
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 5:36

Belvedere je napisao/la:
trebao bi da dobijes shok jer si poceo prvi da vredjas nicim izazvan!

ma trebao bi ban da dobijem i dozivotnu zabranu jer sam uospte usao u konverzaciju sa takvim stvorom kao sto si ti!


Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 6:57

Lunke je napisao/la:

ma trebao bi ban da dobijem i dozivotnu zabranu jer sam uospte usao u konverzaciju sa takvim stvorom kao sto si ti!



Laughing Laughing Laughing
kakva histerija i nevaspitanje, bruka!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:18

Komentare na tuđe postove i to jesu li smisleni, argumentovani i sl. ću brisati, a autore kažnjavati.

Btw. Pjesma je glupa !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by mm1991sthr 19.02.12 15:46

Meni se svidja, mislim da ce ova pisma biti na mojoj gornoj Top ljestvici.. Dobar i energican nastup! Ono sto sam cuo, mislim da je David Guetta skladao bar neki mali dio pisme.. Trebali smo mi poslati nasu hrvatsku grupu Coloniu! Mislim da bi joj tada konurecija bila samo nasa hrvatska grupa Colonia.. No, mozdja ih slijedeci put posaljemo! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 15:47

hahahhahhahahahah URAMICU GA hahahhahahahahhah

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 15:48

Je l imas ti twitti?
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Goxy 19.02.12 15:49

ajme sad mi je predobra
u mom sljedecem top(u) ide u TOP 5!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Lunke 19.02.12 15:50

Goxy je napisao/la:ajme sad mi je predobra
u mom sljedecem top(u) ide u TOP 5!

pa kad je David Guetta radio pismu Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:50

mm1991sthr je napisao/la:Meni se svidja, mislim da ce ova pisma biti na mojoj gornoj Top ljestvici.. Dobar i energican nastup! Ono sto sam cuo, mislim da je David Guetta skladao bar neki mali dio pisme.. Trebali smo mi poslati nasu hrvatsku grupu Coloniu! Mislim da bi joj tada konurecija bila samo nasa hrvatska grupa Colonia.. No, mozdja ih slijedeci put posaljemo! Smile

Da, da... Bilo bi vrlo interesantno vidjeti kako bi naša hrvatska pisma od Colonie bila konurencija našoj hrvatskoj pismi od Colonie...

Ovaj je zaje*o i Aristotela ! Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Vinky 19.02.12 17:53

užaš Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 978899
Vinky
Vinky

Broj postova : 1976

Kontinent Helia
Zemlja: EurovisionWorld
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Belvedere 19.02.12 18:18

Dajte, ma nije bitno vise...nekom je pesma ok ,nekom nije uopste........ pustite stvar ukusa i emocioja ..sta koga ponese! Kad se vec ne raspravlja nista konkretnije , ukusi , subjektivnosti i iskljucivi stavovi po svaku cenu su ovde najmanje bitni! Svako negde pogodi u prognozi , u necem fula skroz....pa sta! Najgori su oni sa naknadnom pamecu a ne usude se reci nista pre esca..al tu su da prozovu "prognozere" ..pa kad se sad ne javljas , nemoj nikad!

Elem pustite decka iz Dalmacije da komentira Shiny , on nikog ne dira i stavrno me zanima cime i kako je uopste zasluzio dva shoka! kad ne prozbori ni jednu rec sa nekim ovde!, ...bar je uneo smeh na ovaj forum a i mladji je mnogo izglda nego sto kaze! Nije bas sve za podsmeh na tako grub nacin !
Uzgred, decec opasno reklamira ovaj forum na prvoj strani ovog portala, treba mu izraziti zahvalnost!!!!

Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by ESCbigFan 19.02.12 21:47

Slušam,pokušavam da je slušam i dalje Puke
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Duje 20.02.12 19:02

ne znam zašto, al počela mi se sviđat Very Happy

catchy je, možda zato Smile
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Duje 20.02.12 22:53

ajme obožavam je Very Happy
hahahahahahha
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by >>Been<< 20.02.12 22:55

Gdje su one gologuze što se bore protiv "stereotipa o Ukrajinkama" ? Pa pogledajte je na ovom snimku - još joj fali muštikla i spremna je za "vožnju" Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by ESCbigFan 10.04.12 17:28

Pjesma mi je daljee jedna od 'bad',ali polako...postaje bolja Very Happy
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by AjLuci 15.05.12 18:48

AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Ukrajina 2012. |  Gaitana - "Be My Guest" - Page 5 Empty Re: Ukrajina 2012. | Gaitana - "Be My Guest"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.