EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

+13
Leo
Duje
Kruno
frozen
Marijo
mm1991sthr
Belvedere
>>Been<<
Cvjećko
Velvet
Goxy
ESCbigFan
Pauly D
17 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Pauly D 22.12.11 0:49

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Picture4rn
Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Picture5tli
Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Picture6pxv




Zadnja promjena: Pauly D; 24.02.12 20:42; ukupno mijenjano 1 put.

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Pauly D 22.12.11 0:50

...

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Pauly D 22.12.11 0:50

U finale se prošli:

Gunesh – And Morning Will Come
Litesound – We Are The Heroes
Alena Lanskaya – All My Life
Victoria Aleshko – Dream
Uzari – The Winner

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Pauly D 01.01.12 22:03

11 rezervnih pjesama (bilo koji finalist može odbaciti svoju pjesmu i uzeti neku od ponuđenih)

1.Hey, turn around - Yulia Glebova - Belarus
2.Dancing for you - Pixieland production - Denmark
3.You are my beautiful - S. Rudden - England
4.Forgive me cause my love was real - Rafael Herrero - Spain
5.Higher - Lightblue music - England
6.Every night I dream of you - Tim Norell - Sweden
7.Rather - Mave O'Rick, T. Gunesch, R. Pozzi - Germany
8.The best thing - Andrej Babic - Croatia
9.Looking for love - Gorgi - Greece
10.This must be love - J.Gladnikoff/M. J. Down - Sweden
11.I need a hero - Johny Sanchez - Sweden



Gunesh je uzela pjesmu našeg Andreja Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Pauly D 21.01.12 18:10



Savršeno i mora pobjedit! Very Happy

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by ESCbigFan 21.01.12 18:58

Pauly D je napisao/la:

Savršeno i mora pobjedit! Very Happy
Prelijepa je cheers cheers cheers I love you
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Goxy 21.01.12 19:52

nije me dobila iz prve Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Velvet 04.02.12 17:28

Litesound u Baku Smile I love you
Velvet
Velvet

Broj postova : 4623

Kontinent Helia
Zemlja: Wonderland
Obavijest: HSC 163 // SHTG

https://www.facebook.com/profile.php?id=1557283279&amp;amp;v=

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Cvjećko 14.02.12 19:57

Jel' gleda ko njihovo NF, osim mene? ^^ Very Happy
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Guest 14.02.12 19:58

#grifinkaIskajazanjihuBaku Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Cvjećko 14.02.12 20:02

Litesound su drugi, oni su mi naj bili.

Al' dobro, i Alena jako dobro pjeva uživo, al' moram reći da je pjesma nekako dosadna. =( Nije me osvojila.

Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by >>Been<< 14.02.12 21:00

Sjajna je !

Bravo Bjelorusi !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by ESCbigFan 14.02.12 22:30

Ne sviđa mi se. No
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Belvedere 14.02.12 23:40

Kako moze neko kome se dopada Todzi u svemu , da ocekuje da mu se dopadne Alena, njen stil i pesma! Very Happy

pa zbilja miisim, nemojmo se zavaravati ... Laughing
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Belvedere 14.02.12 23:47

Alena ima ok pesmu , posebno je koreografski vredna paznje , znamo koliko to sve skupa znaci na escu.........no kao sto znamo pesma ce biti prearanzirana ( gle cuda) kao i uvek i dobice se nesto jos sasvim bolje.Uspeh u top 10 vrlo moguc, sve ce to cika Kirkorov da upegla Aha!

Litesaund....fenomenalan, velika steta sto nisu otisli , medjutim ako malo bolje razmislite ovih bendova poput njih i ovih iz SWI i Norveske bice bar jos 4 do 5! Odjednom guzva u tom prostoru i svi se gube pomalo , nema posebnosti....zato alenina pesma kad se produkcijski dotera( u to nema sumnje) bice TOP sa takvom koreografijom!
Jel treba pominjati glasanje ex sovjeta, jel>> Very Happy
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Goxy 14.02.12 23:50

Belvedere je napisao/la:Kako moze neko kome se dopada Todzi u svemu , da ocekuje da mu se dopadne Alena, njen stil i pesma! Very Happy

pa zbilja miisim, nemojmo se zavaravati ... Laughing

Kakve to veze ima?
Meni su se prošle godina (tj prošlih godina) sviđale pjesme razlicitih žanrova kao što su pjesme poput: Rockefeller Street, The Secret is love, In love for a while, One more day...to stvarno ne ovisi toliko o žanru uopće.

btw ocekujem sada da hayrola da svoj komentar na twitteru o mom postu kao što za svaki radi.

Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by ESCbigFan 15.02.12 0:00

Belvedere je napisao/la:Kako moze neko kome se dopada Todzi u svemu , da ocekuje da mu se dopadne Alena, njen stil i pesma! Very Happy

pa zbilja miisim, nemojmo se zavaravati ... Laughing
Omg? Kakve to sam ima veze?
Niđe veze.
Nisam tip cure koje samo vole dance pjesme.Bože svašta. Mogu sve da slušam,a i da mi se svidi,tako da Razz Laughing
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Belvedere 15.02.12 0:06

Pa ok ljudi , tacno je da se mogu svideti razliciti zanrovi , tuzno bi bilo da ne...ali daj ...Todzi i Alena......... ipak postoji neka zdrava logika , ako ti se ovo bas dopada , tesko ce i ovo drugo...jer je totalno kontra!
Evo mogu se opkladiti da ako se pojavi jos sta slicno ili isto ( a hoce) neces prihvatiti tj neces svariti !
ali ako bi se pojavio jos jedan todzi ..bice kez od uva do uva Laughing

opusteno !

Haba Haba Very Happy
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by ESCbigFan 15.02.12 0:17

Hahahaha,viđećemo Wink Kako ću 'svariti'
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by mm1991sthr 15.02.12 0:49

Na mom poredku je samo bolja od Islanda, a od ovih drugih bas nije najbolja.. Dobra je pisma, nije losa! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by mm1991sthr 15.02.12 0:53

Oni su s tim izborom odabrali svog predstavika na Eurosongu 2007. i dobro se je plansirao u finale.. Nakon toga vratili su taj njihov izbor onda je pobijedila ova tako da mislim da sa jos se bas nepise najbolje, mislim da ce ispasti.. Bolje za nasu Hrvatsku! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by >>Been<< 15.02.12 0:58

mm1991sthr je napisao/la:Oni su s tim izborom odabrali svog predstavika na Eurosongu 2007. i dobro se je plansirao u finale.. Nakon toga vratili su taj njihov izbor onda je pobijedila ova tako da mislim da sa jos se bas nepise najbolje, mislim da ce ispasti.. Bolje za nasu Hrvatsku! Smile

Ok ! Skontali smo ti si kao iz Hrvatske, i možeš li sad, molim te, prestati to stalno pisati.

Ja ostajem pri svom mišljenju da je ovo vrlo dobra pjesma. Nemojte se začuditi ako završi tamo gdje je završila i Ukrajina prošle godine.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Marijo 15.02.12 1:03

ovo je savrsena pjesma I love you
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Cvjećko 15.02.12 1:05

Tooji >>>>>>>>>> Alena

Neuporedivo.
Cvjećko
Cvjećko

Broj postova : 11296

Kontinent Helia
Zemlja: Lightland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by frozen 15.02.12 2:03

meni je pjesma bezvze
frozen
frozen

Broj postova : 10692

Kontinent Helia
Zemlja: Voyager
Obavijest:

[Vrh] Go down

Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes" Empty Re: Bjelorusija 2012. | Litesound - "We Are The Heroes"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.