EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

+26
^.^ Swedish Hero
Zagreb16
Steffan
AjLuci
Duje
asteroid
VasilijeM.
Misfit
mm1991sthr
Kruno
Leo
Jasmin
Bebi
Ighor
>>Been<<
Velvet
Mara
Marijo
Belvedere
Tinchey
Goxy
ESCbigFan
The Đole
HaYrOLa
Lunke
Pauly D
30 posters

Stranica 14 / 39. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Next

Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Belvedere 16.02.12 23:07

A gde je drustvo danas............. Lunke itd Smile

Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 0:47

Gledam cijelo vrijeme, najbolja večer dosada...poslije javim dojmove. Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Belvedere 17.02.12 1:48

DA ! fino je vece u celini.......... ali sam ga pomalo na preskok pratio jer sam simultano gledao Nemacki Izbor , ipak!
Bregovic je odradio posao s Balkanjeros vamos , Laughing

Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 1:57

Sad je još bolje, koliko emocija su unjeli ajme! Fantastično! Smile
Super su izvođače odabrali, predobro, gledam i nemam riječi! Smile
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 2:31

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 AlueLopCIAAzmZY

Evo te kontroverzne situacije gdje je Belen bez gaća. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 2:52

1. Matia Bazar e Al Jarreau - Speak Softly Love // BILI SU UVJERLJIVO NAJBOLJI! Naježio sam se!
2. Dolcenera e Professor Green - My Life Is Mine // Predivno i prva i druga pjesma Read All About It na talijanskom je bila super!
3. Marlene Kuntz e Patti Smith - The World Became the World // Fantastično, možda se sad vrate u utrku!
4. Gigi D'Alessio con Loredana Berté e Macy Gray - Flame // Njih dvije su si tako pasale, super!
5. Francesco Renga e Sergio Dalma - El mundo // Ovo je bio najsimpatičniji nastup večeri. Htjeli su pjevati hrvatsku verziju. Very Happy
6. Arisa e José Feliciano - Que serà // Jako lijepo, Arisa na mjestu, ali mi je nešto falilo.
7. Irene Fornaciari, Brian May e Kerry Ellis - I (Who Have Nothing) // Bilo je predobro, jadnica je u jednom trenutku počela plakati.
8. Pierdavide Carone con Lucio Dalla e Mads Langer - Anema e core // Nekako je bilo zaboravljivo, ali lijepo.
9. Eugenio Finardi e Noa - Surrender // Eugenio me ugodno iznenadio.
10. Nina Zilli e Skye - Never Never Never Bilo je dobro, ali se nije osjećala kemija između njih dvije.
11. Noemi e Sarah Jane Morris - To Feel in Love // Jadna Noemi u jednom trenu zaboravila tekst, a Sarah HAIL - KOJI GLAS!
12. Emma e Gary Go - If Paradise Is Half as Nice // Brzo sam zaboravio prvi nastup, ali Wonderful je bio savršen!
13. Samuele Bersani e Goran Bregović - My Sweet Romagna // Ovo sam pola svake pjesme propustio, bilo je ok...pjevali su Ovo je Blakan. Smile
14. Chiara Civello e Shaggy - You Don't Have to Say You Love Me // Ajme ovo je definitivno bio najgori nastup, Chiara ko da nije htjela Shaggyja blizu sebe. Shaggy se obukao ko da je previše popio, Sva sreća bili su prvi pa sam ih izbrisao iz memorije. Smile

Sada se dvije pjesme bore za povratak u natjecanje. Navijam za Irene i Lucia! Može i Marlene Kuntz! cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 3:25

U natjecanje su se vratili Lucio Dalla te Loredana & Gigi D'Alessio. Očito je da su obe pjesme obožavane u publici. Smile Irene, tako sam htio da prođe. Crying or Very sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 3:29

Dosao kuci pre 15-ak minuta, taman stigao na objavu rezultata Very Happy

Dve najbolje pesme su se i vratile cheers SE SE RESPIRAREEEEEEE!!! I love you

Zao mi je sto nisam gledao nastupe veceras, jer po Tinchey-evim analizama bilo je spektakularno Prinčevi Pregledacu sutra malo youtube da vidim te nastupe, sad nemam snage umoran sam i pomalo pijan hahahahahhaha Laughing
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 3:37

HAHAHAHAHAH uživat ćeš! Wink
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 14:28

Veceras ispada jos 2 kandidata, tako da konacno dobijamo 10 finalista Sanrema u glavnoj selekciji!!!

Veceras je takodje finale u kategoriji Giovani, tako da bi vec veceras mogao biti poznat predstavnik Italije na esc-u (naravno zvanicno ce objaviti sutra) ali 80 posto sam siguran da ce opet pobednik giovani-a ici na ESC.

Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 21:58

Hayrola, bio bi red da se malo ukljucis ovde!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Guest 17.02.12 22:01

Kad počinje ovo večeras?

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 22:02

rändajad je napisao/la:Kad počinje ovo večeras?

pa standardno, 20:30 Prinčevi
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by HaYrOLa 17.02.12 22:09

veceras sam tu Smile dajte samo link pliz i ono, sta se desava veceras i tako to...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Guest 17.02.12 22:15

HaYrOLa je napisao/la:veceras sam tu Smile dajte samo link pliz i ono, sta se desava veceras i tako to...
http://www.tvdream.net/popolari/rai-uno-in-diretta-streaming/ klikni na diretta 2 Smile


Zadnja promjena: rändajad; 17.02.12 22:39; ukupno mijenjano 1 put.

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Pauly D 17.02.12 22:28

Ell i Nikki će proglasit predstavnika Italije u subotu. Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Guest 17.02.12 22:42

Reklame, inače javite se svi koji prate večeras, ja ću pratiti, jedno rijeme s vama, a onda ću se preeliti na TV, da mogu leći. Laughing Very Happy

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 22:42

HaYrOLa je napisao/la:veceras sam tu Smile dajte samo link pliz i ono, sta se desava veceras i tako to...

veras nastupa 12 takmicara, i pevaju pesmu sa jednom poznatim izvodjacem (znas vec i sam kako to ide)...njih 10 polazi u sutrasnje finale.

Inace veceras je finale Giovani konkurencije, njih 4 se bori za titulu!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by HaYrOLa 17.02.12 22:44

Konacno si dosao, necu da gledam bez tebe! BTW, ovo kasni! #kadjaresimdapratim...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 22:44

HaYrOLa je napisao/la:Konacno si dosao, necu da gledam bez tebe! BTW, ovo kasni! #kadjaresimdapratim...

hahaha ma uvek krene oko 20 do, 15 do Prinčevi

Tu sam ja ne brini se I love you
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Tinchey 17.02.12 22:47

Gledam i ja, jesu počeli dueti?
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by HaYrOLa 17.02.12 22:47

evo ga! WoW koji uvod!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Guest 17.02.12 22:47

OPENING ACT MRAK! Savršeno!

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Lunke 17.02.12 22:48

Uvod prelepppppppp I love you

svaka cast!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Guest 17.02.12 22:50

Jao Bumbarov Let <3

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)" - Page 14 Empty Re: Italija 2012. | Nina Zilli - "L’Amore È Femmina (Out Of Love)"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 39. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.