EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

+22
VasilijeM.
HaYrOLa
Lunke
Kruno
Belvedere
Tinchey
Bebi
strajker
Ighor
Duje
Leo
frozen
Velvet
>>Been<<
ESCbigFan
Casper
mm1991sthr
asteroid
Marijo
^.^ Swedish Hero
Goxy
Pauly D
26 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by >>Been<< 18.02.12 23:29

Bog im pomogao, pa mogli su poslati onog Mansona da se makar smijemo Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by ESCbigFan 19.02.12 0:01

Koji smorrrr.
Beautiful song is on a radio.. everybody knows O.O
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Pauly D 19.02.12 0:08

Super pjesma meni Smile

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Duje 19.02.12 0:16

Leo je napisao/la:not beautiful song Very Happy

+1
Duje
Duje

Broj postova : 3686

Kontinent Helia
Zemlja: Trau
Obavijest: HSC 93 | Iva Herceg | Mirage

https://www.facebook.com/duje.skender

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Ighor 19.02.12 1:50

Čista glupost.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by strajker 19.02.12 2:14

Neka kaže tko šta hoće, ali ova pesma je presuper! Smile Latvija, u moj top5 Smile
strajker
strajker

Broj postova : 4564

Kontinent Helia
Zemlja: Equestria (ex. Aranna/NV)
Obavijest: I've got the cutest avatar.

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Bebi 19.02.12 3:55

Jbt svetac, plašim se ove žene! Kakve oči ima k'o kobac!
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Tinchey 19.02.12 5:49

AJME OVA PJESMA JE TAKO ZARAZNA! OBOŽAVAM! cheers
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Tinchey 19.02.12 6:13

Od iduće godine pratim njihov NF! TOLIKO DOBRIH PJESAMA! #underground
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Belvedere 19.02.12 7:02

@ Bebi
oci ko kobac Laughing
dopada mi se ! ha haaaaaaa kakav pogled , a? progutacu te pile , ja sam kobac..ko u onom crtanom! Laughing

@ Tinchey

jel si ti ustrucavas malo da kazes da ti je ova pesma ok skroz...... pesma je posebna, cudnovata ( to ja mogu reci) ali je prava misterija kako je stvorena ! onako jedna vanvremenska i vanserijska prica ..da i to je esc! Aha!

Shiny
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Goxy 19.02.12 9:15

dobra cheers
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Bebi 19.02.12 13:04

Belvedere je napisao/la:@ Bebi
oci ko kobac Laughing
dopada mi se ! ha haaaaaaa kakav pogled , a? progutacu te pile , ja sam kobac..ko u onom crtanom! Laughing

Shiny

Ova teta je strašnija od lika iz crtanog filma Neutral
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Kruno 19.02.12 13:52

Loše Embarassed
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:16

Ova pjesma je za uhvatite se za glavu i plakati. Kakva zaraznost, kakva ljepota...
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by mm1991sthr 19.02.12 15:30

Dobra pisma, nije losa.. Ova pisma mi je bila medju favoritima ali mi je bila zadnja od mojih favorita koje sam imao.. Bolje je da da dobio netko od mojih favorita, nego da je dobio netko drugi tko mi se ne svidja i tko nije bio moj favorit.. Mislim da je imala ok nastup u polufinalu a u finalu - joj, bolje da ne govorim.. Kao da je djevojka sa sela koja je dosla iz sela i pocela pivati jednu lipu pismicu svima onima koje se srela.. Ne znam kako bi joj opisao nastup u finalu, nastup joj u finalu slici na neku posebnu parodijsku komediju o plavusama i pokusava biti jako smijesna ali i usput malo izgleda gl.p.vo. - valjda znate na sto mislim.. Sorry! Valjda ce napraviti bolji nastup na Eurosongu 2012., bar se nesto nadam.. Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Lunke 19.02.12 15:34

mm1991sthr je napisao/la: joj, bolje da ne govorim.

pa to ti mi druze govorimo od kad si se pojavio ovde, ali ti nikako da skontas ahahhahahahahahahaha
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:34

mm1991sthr je napisao/la:Dobra pisma, nije losa.. Ova pisma mi je bila medju favoritima ali mi je bila zadnja od mojih favorita koje sam imao.. Bolje je da da dobio netko od mojih favorita, nego da je dobio netko drugi tko mi se ne svidja i tko nije bio moj favorit.. Mislim da je imala ok nastup u polufinalu a u finalu - joj, bolje da ne govorim.. Kao da je djevojka sa sela koja je dosla iz sela i pocela pivati jednu lipu pismicu svima onima koje se srela.. Ne znam kako bi joj opisao nastup u finalu, nastup joj u finalu slici na neku posebnu parodijsku komediju o plavusama i pokusava biti jako smijesna ali i usput malo izgleda gl.p.vo. - valjda znate na sto mislim.. Sorry! Valjda ce napraviti bolji nastup na Eurosongu 2012., bar se nesto nadam.. Smile

Naravno. Kako da ne ! Very good!
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Leo 19.02.12 15:40

Lunke je napisao/la:

pa to ti mi druze govorimo od kad si se pojavio ovde, ali ti nikako da skontas ahahhahahahahahahaha
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Leo
Leo

Broj postova : 20353

Kontinent Helia
Zemlja: Fairyland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 15:41

meni je ova pisma ok
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:42

HaYrOLa je napisao/la:meni je ova pisma ok

a kakav ti je nastup za pismu ?
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by HaYrOLa 19.02.12 15:43

>>Been<< je napisao/la:

a kakav ti je nastup za pismu ?

bolje da ne govorim.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Lunke 19.02.12 15:43

Ova pisma je bila jedan od mojih favorita, ali nije pobedila pisma koja je bila favorit i ova pisma mi se ne svidja a i nastup pisme mi se ne svidja tako da ova pisma ide na dnu moje ljestvice pisama svih pisama!!!
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Tinchey 19.02.12 15:46

Pisma je dijalektizam i ne znam zašto je tako čudno ako ju netko koristi. Laughing
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by >>Been<< 19.02.12 15:47

Tinchey je napisao/la:Pisma je dijalektizam i ne znam zašto je tako čudno ako ju netko koristi. Laughing

A ako je koristi 12 puta u jednoj rečenici koja obično nema ni glave ni repa, i koja ne vodi nikud, onda se moramo čuditi Very Happy
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by asteroid 19.02.12 15:48

bjutiful pisma, nastup bljak, fina melodija Smile
asteroid
asteroid

Broj postova : 4596

Kontinent Helia
Zemlja: Aquilonia
Obavijest:

[Vrh] Go down

Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song" - Page 2 Empty Re: Latvija 2012. | Anmary - "Beautiful song"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.