EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska | Can Bonomo - "Love me back"

+23
Kruno
mm1991sthr
Duje
asteroid
Goxy
Cvjećko
Belvedere
ESCbigFan
strajker
KINGDOM_of_HEAVEN
>>Been<<
Lunke
Misfit
The Đole
Velvet
Leo
Bebi
Steffan
Tinchey
Casper
Marijo
HaYrOLa
Pauly D
27 posters

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by >>Been<< 22.02.12 23:55

Upravu si ! Pisma k'o pisma !
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Kruno 23.02.12 1:53

Loše!

Nina ima šanse da napravi nešto Smile
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Ighor 23.02.12 2:02

Nije loša, al opet, nije mi ništa posebno.
Ighor
Ighor

Broj postova : 1444

Kontinent Helia
Zemlja: Idonia
Obavijest: Danza Kuduro!

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Misfit 23.02.12 3:00

Meni je super
Misfit
Misfit

Broj postova : 4048

Kontinent Helia
Zemlja: Fabray (ex. Karloville)
Obavijest: HSC96 // Ça Plane Pour Moi

http://mrkarlo.tumblr.com/

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by >>Been<< 23.02.12 8:31

Ovakva Turska je 100 % u finalu. O tome nema diskusije. Računati na njihov podbačaj sa pjesmom koja se praktički zasniva na njihovoj muzičkoj tradiciji, nije baš najpametnije.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by ESCbigFan 23.02.12 14:11

Ma pjesma je sigurno u finale Sad
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Belvedere 23.02.12 20:04

>>Been<< je napisao/la:Ovakva Turska je 100 % u finalu. O tome nema diskusije. Računati na njihov podbačaj sa pjesmom koja se praktički zasniva na njihovoj muzičkoj tradiciji, nije baš najpametnije.

Meni deluje da si ti na ovu pesmicu "opravdano" pristrasan!

Ako uzmes u obzir nacin glasanja kakav je danas i samu pesmu, sve njene elemente i ko kako glasa od drzava , onda bi trebalo da ti je jasno da Turska verovatno ulazi u finale, ali da tamo ne moze napraviti nista woow , spektakularno. Plahon oko 10 mesta.. na nize do 15 otprilike.
U osnovi ova pesma je pomalo neozbiljna! Ziri , vecina nece nesto biti odusevljen, nema tu sece vena na ovo ...a s druge strane , evo publika koja cuje prvi put pesmu , moze slobodno da se kaze deli se na one kojima je to jako dobro, druga trecina ce reci ono ok ,ali nece glasati i poslednja trecina za ovo kaze ovo je turski šrot..zapravo vrlo slicno SRB 2010.Da je ostala samo publika bila bi nesto drugacija prica! Cesto se ovde prica o nekim zemljama pa tako i Turskoj onako po inerciji... jer od njih ocekujemo uvek vise ali to zbilja vise ne pije vodu. Kad je SWE sa Anom.B i onakvom finom pesmicom ostala bez finala ..uvek je sve moguce! Nista nije sigurno, definitivno!
Jednostavno Turska pesma iako simpaticna, ponajvise moze da izvuce na sarm i harizmu pevaca i na oderdjen broj glasova dijaspore.No, to ne moze biti dovoljno za top 5 ( mozda ni top 10 (videcemo)) ni u teoriji , jer kao uptempo pesma imace ispred sebe bar 5 boljih, a sama po sebi nije kvalitet , niti melodijski niti glasovno (toga nema uopste) ..dakle ni po jednom elementu ne pripada vrhu!
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Tinchey 23.02.12 20:07

Belvedere je napisao/la:

Meni deluje da si ti na ovu pesmicu "opravdano" pristrasan!

Ako uzmes u obzir nacin glasanja kakav je danas i samu pesmu, sve njene elemente i ko kako glasa od drzava , onda bi trebalo da ti je jasno da Turska verovatno ulazi u finale, ali da tamo ne moze napraviti nista woow , spektakularno. Plahon oko 10 mesta.. na nize do 15 otprilike.
U osnovi ova pesma je pomalo neozbiljna! Ziri , vecina nece nesto biti odusevljen, nema tu sece vena na ovo ...a s druge strane , evo publika koja cuje prvi put pesmu , moze slobodno da se kaze deli se na one kojima je to jako dobro, druga trecina ce reci ono ok ,ali nece glasati i poslednja trecina za ovo kaze ovo je turski šrot..zapravo vrlo slicno SRB 2010.Da je ostala samo publika bila bi nesto drugacija prica! Cesto se ovde prica o nekim zemljama pa tako i Turskoj onako po inerciji... jer od njih ocekujemo uvek vise ali to zbilja vise ne pije vodu. Kad je SWE sa Anom.B i onakvom finom pesmicom ostala bez finala ..uvek je sve moguce! Nista nije sigurno, definitivno!
Jednostavno Turska pesma iako simpaticna, ponajvise moze da izvuce na sarm i harizmu pevaca i na oderdjen broj glasova dijaspore.No, to ne moze biti dovoljno za top 5 ( mozda ni top 10 (videcemo)) ni u teoriji , jer kao uptempo pesma imace ispred sebe bar 5 boljih, a sama po sebi nije kvalitet , niti melodijski niti glasovno (toga nema uopste) ..dakle ni po jednom elementu ne pripada vrhu!

Živiš li ti u istom univerzumu kao i mi. Sigurno je kvalitetnija od one tvoje nomadske deračine. Mad #nedirajštakora
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by HaYrOLa 23.02.12 20:09

Isuse, molim zaposlene sa `Laze Lazarevica` da nas posete na forumu...
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Belvedere 23.02.12 20:17

tisina........... Spamate na temu

Tinchey s tobom ne bi da zivim ni u paralelnom univerzumu a ne u istom! Very Happy

Nemoj ti meni da se obracas uopste! I nauci da prosudjjes stvari iznad svog golog ukusa!

Meni se licno Bonomova pesmica dopada (vise sam ocekivao), ali objektivno nema mesta euforiji sto ce esc pokazti svakako! moglo je to biti bolje od ovog parodijskog lalala stila. UKR na ESC daleko iznad TUR! il bar za dva mesta! Ako ti nije jasno zasto? Moraces da ucis gledajuci esc u narednim godinama!

Sto se tice Dive ,Divo moja divotna ujeo sam te za srce ! Laughing
Nemoj tako padati u histeriju to skodi zdravlju! i ako ga narusis ovde i sada, doci ce ovi iz Laze! Very Happy Laughing pazi srce ..ne valja toliko zuci i histerije ! Laughing


Zadnja promjena: Belvedere; 23.02.12 20:19; ukupno mijenjano 1 put.
Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Tinchey 23.02.12 20:19

Oprosti, kako se ne bih oglasio kada ti tu NAMA daješ lekcije o ukusu i kvaliteti, a sam te pojmove ne poznaješ. Lijepo odi u Ukrajinu uzgajat govedo s Gaitanom. Kiss
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Belvedere 23.02.12 20:23

A ha..... opet ti ................. ja ovde imam pravo da iznesem svoj stav!
Ti mozes da izneses svoj , te se sa necim slozis ili ne ! Nema razloga da mi se obracas licno , a ako vec imas nameru onda to moras uraditi civilizovanije, pa ces dobiti i civilizovan odgovor!......... i jos nesto ovo nije forum vas nekolicine! ponavljaj to i zapamti!
A admini nek obavljaju svoj posao i sankcionisu neki cudan nemusti recnik pojedinih osoba!

I to sto ti shvatas da tebi neko deli lekcije ..to je samo tvoj problem!

uostalom na ovom forumu dosta njih se izjasnilo protiv pesme ili nisu odusevljeni ..tako da ne znam ko ste to vi! ???

Belvedere
Belvedere

Broj postova : 180

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by HaYrOLa 23.02.12 20:45

Psiho. Stop.
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Tinchey 23.02.12 20:52

Stvar je u tome da ti napadaš, i potom se osjećaš napadnutim, uvrijeđenim. Jel ti treba objašnjavati i ne, ne namjeravam s tobom razgovarati na MSN-u jer smo ipak mi iz međusobno udaljenih univerzuma.
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by >>Been<< 23.02.12 21:03

Uredu je Smile

Ako je pjesma brža, ne znači automatski da je kvalitetna. Ako je zabavna i nije cmoljava, ne znači da je komedija, parodija i sprdačina. Turska se vratila korijenima - tradicionalnim instrumentima, melodijskoj šarolikosti, dinamičkim doskočicama i svima ostalim što se nalazi u svakoj ozbiljnoj turskoj pjesmi.

Nemojte opet jedni o drugima. Ako nećete o "Love me back", nemojte ni jedni o drugima, adminima i sl.
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by ESCbigFan 15.03.12 22:26

ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Jasmin 22.03.12 14:33

Ovo prolazi u finale sigurno! Smile
Jasmin
Jasmin

Broj postova : 5457

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by ESCbigFan 22.03.12 14:44

Jasmin je napisao/la:Ovo prolazi u finale sigurno! Smile

Normalno,100%
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by ESCbigFan 02.04.12 16:42

Danas je u jutarnjem Programu Hrvatske gostovao Can Bonomoo:)
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by AjLuci 16.05.12 16:25

AjLuci
AjLuci

Broj postova : 185

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by alien 25.05.12 21:50

Ovo mekečenje prošlo, a npr. Slovenija ne. trš
alien
alien

Broj postova : 3248

Kontinent Helia
Zemlja: Alienland
Obavijest:

[Vrh] Go down

Turska | Can Bonomo - "Love me back" - Page 5 Empty Re: Turska | Can Bonomo - "Love me back"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.