EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Švedska | Loreen - "Euphoria"

+33
SkubiŠa
alien
AjLuci
frozen
Cvjećko
Kruno
Jasmin
Belvedere
Ighor
Bebi
Duje
VasilijeM.
Steffan
danijelkovacic
Vinky
Veronica
Tinchey
StRes
asteroid
Leo
>>Been<<
The Đole
Misfit
ESCbigFan
Goxy
Velvet
Casper
mm1991sthr
Lunke
HaYrOLa
Marijo
^.^ Swedish Hero
Pauly D
37 posters

Stranica 28 / 39. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next

Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Tinchey 05.03.12 21:33

Ajme Lipi, ajme! I love you
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 05.03.12 21:54

Bebi je napisao/la:Pa ne mora da skače ko majmun i pravi budalu od sebe i jednostavan nastup može da donese pobedu #Lena

Ma ovo treba naučiti.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by >>Been<< 05.03.12 22:03

Čekaj malo, vi raspravljate s njim ?! Laughing Rolling Eyes
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ESCbigFan 05.03.12 22:16

Bože,ima čo'ek pravo iskazati mišljenje za pismu xD
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by HaYrOLa 05.03.12 22:21

Koliko zlobe... Puke
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Tinchey 05.03.12 22:40

>>Been<< je napisao/la:Čekaj malo, vi raspravljate s njim ?! Laughing Rolling Eyes

Zavuci se u rupu, štakore! Kiss
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Guest 06.03.12 0:09

Ee i BiH su im u internacionalnom žeiriju. #havarija

Guest
Gost


[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by >>Been<< 06.03.12 0:16

rändajad je napisao/la:Ee i BiH su im u internacionalnom žeiriju. #havarija

Dejan Kukrić Smile
>>Been<<
>>Been<<
moderator

Broj postova : 7012

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by mm1991sthr 06.03.12 0:29

One pisme koje sam rekao da su mi se svidjele, one su jednostavno stvarno su super.. Ne znam zasto tog zanra jos nema na nasoj Dori i u nasoj Hrvatskoj, to je nesto presavreno.. Takvu muziku volim da slusam i takva se muzika pusta na Zrcu! Ja ako bih bio glazbenik, sigurno da bih radio na tom stilu i isao bi na nasu Doru.. To je prava muzika i pravi zanr ili stil glazbe i naravno zelim da ima nasih glazbenika koji koristu taj stil ili zanr glazbe u lipoj nasoj domovini! Smile
mm1991sthr
mm1991sthr

Broj postova : 310

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by HaYrOLa 06.03.12 0:32

mm1991sthr je napisao/la:One pisme koje sam rekao da su mi se svidjele, one su jednostavno stvarno su super.. Ne znam zasto tog zanra jos nema na nasoj Dori i u nasoj Hrvatskoj, to je nesto presavreno.. Takvu muziku volim da slusam i takva se muzika pusta na Zrcu! Ja ako bih bio glazbenik, sigurno da bih radio na tom stilu i isao bi na nasu Doru.. To je prava muzika i pravi zanr ili stil glazbe i naravno zelim da ima nasih glazbenika koji koristu taj stil ili zanr glazbe u lipoj nasoj domovini! Smile

seviyorum seni, sagapao poli I love you
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ESCbigFan 06.03.12 0:57

mm1991sthr je napisao/la:One pisme koje sam rekao da su mi se svidjele, one su jednostavno stvarno su super.. Ne znam zasto tog zanra jos nema na nasoj Dori i u nasoj Hrvatskoj, to je nesto presavreno.. Takvu muziku volim da slusam i takva se muzika pusta na Zrcu! Ja ako bih bio glazbenik, sigurno da bih radio na tom stilu i isao bi na nasu Doru.. To je prava muzika i pravi zanr ili stil glazbe i naravno zelim da ima nasih glazbenika koji koristu taj stil ili zanr glazbe u lipoj nasoj domovini! Smile

Svaka čast na komentaru Laughing Aha! Rolling Eyes Rolling Eyes
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Tinchey 06.03.12 1:22

mm1991sthr je napisao/la:One pisme koje sam rekao da su mi se svidjele, one su jednostavno stvarno su super.. Ne znam zasto tog zanra jos nema na nasoj Dori i u nasoj Hrvatskoj, to je nesto presavreno.. Takvu muziku volim da slusam i takva se muzika pusta na Zrcu! Ja ako bih bio glazbenik, sigurno da bih radio na tom stilu i isao bi na nasu Doru.. To je prava muzika i pravi zanr ili stil glazbe i naravno zelim da ima nasih glazbenika koji koristu taj stil ili zanr glazbe u lipoj nasoj domovini! Smile

Vidimo se na Zrću ovo ljeto, Lipi. Kiss
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by HaYrOLa 06.03.12 2:19

Tinchey je napisao/la:

Vidimo se na Zrću ovo ljeto, Lipi. Kiss

dalje ruke, on je moj!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Tinchey 06.03.12 2:22

HaYrOLa je napisao/la:

dalje ruke, on je moj!

Poslat ćemo ti slike kako plešemo na brze pisme. Kiss
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by HaYrOLa 06.03.12 2:34

Tinchey je napisao/la:

Poslat ćemo ti slike kako plešemo na brze pisme. Kiss

ajde, slomi mi srce i ti! Nije mi dovoljno sto Leo odlazi sa foruma po stoti put, nego sad i to jos treba da vidi!
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Tinchey 06.03.12 2:35

HaYrOLa je napisao/la:

ajde, slomi mi srce i ti! Nije mi dovoljno sto Leo odlazi sa foruma po stoti put, nego sad i to jos treba da vidi!

Slobodno nam se pridruži. Wink Awww jadno tvoje napačeno srce. Sad
Tinchey
Tinchey

Broj postova : 11902

Kontinent Helia
Zemlja: Illumia
Obavijest: Your Soul

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Kruno 06.03.12 9:48

Danny za Švedsku! Very good!
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.03.12 15:33

Kruno, miči tu sliku. :-D -.-
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Goxy 06.03.12 15:50

Top Cats ili Molly ali radije ovo prvo jer Loreen(iako mi je br. 1, 99% neće) Smile
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.03.12 15:59

Na kladionicama Danny spao na 4,50; a Loreen 1,40 (1,15, 1,20). Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 664884
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by HaYrOLa 06.03.12 16:50

Loreen na svim anketama ima glasova koliko svi ostali finalisti zajedno , i vise cak... nigde nije ispod 60 % glasova! Do pobede !
HaYrOLa
HaYrOLa

Broj postova : 14400

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ^.^ Swedish Hero 06.03.12 17:39

HaYrOLa je napisao/la:Loreen na svim anketama ima glasova koliko svi ostali finalisti zajedno , i vise cak... nigde nije ispod 60 % glasova! Do pobede !

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 69945 Samo da tako bude i u subotu.
^.^ Swedish Hero
^.^ Swedish Hero

Broj postova : 9012

Kontinent Helia
Zemlja: Svérigeland
Obavijest: Sverige i mitt hjärta!

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ESCbigFan 06.03.12 20:43

Kruno je napisao/la:
Danny za Švedsku! Very good!

Konačno neko I love you
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Kruno 06.03.12 23:39

Imam obje pjesme na mobu i , ali Amazing je puno bolja...uživam slušajući je, totalno je pozitivna! Very Happy
Čak sam i pustio danas frendovima kaj prate ESC i rekli su da je Euphoria puno slabija i da je klasični pop pjesmuljak.
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by ESCbigFan 06.03.12 23:49

Kruno je napisao/la:Imam obje pjesme na mobu i , ali Amazing je puno bolja...uživam slušajući je, totalno je pozitivna! Very Happy
Čak sam i pustio danas frendovima kaj prate ESC i rekli su da je Euphoria puno slabija i da je klasični pop pjesmuljak.

Ja imam Amazing na mobilni:D Najslušanija mi je na mob Very Happy I love you
ESCbigFan
ESCbigFan

Broj postova : 1992

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Švedska | Loreen - "Euphoria"  - Page 28 Empty Re: Švedska | Loreen - "Euphoria"

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 39. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 39  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.