EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.


Join the forum, it's quick and easy

EurosongForum.com
Dobrodošli na forum hrvatske Eurosong destinacije!

Da biste u potpunosti iskoristili sve što nudi naš forum, molimo prijavite se ako ste već član ili se pridružite našoj zajednici, ukoliko to još niste.
EurosongForum.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

+42
Mara
Grofica Lidia
sky7
Ighor
strajker
Jasmin
Belvedere
dannydado
antica89
frozen
Luc
Santander
Gašpar66
VasilijeM.
SiXo
asteroid
^.^ Swedish Hero
Misfit
The Đole
Duje
ESCbigFan
>>Been<<
Velvet
Steffan
MonsterCroatia
Tinchey
KINGDOM_of_HEAVEN
Bebi
Lunke
mujo
vladimir7
Casper
Leo
mm1991sthr
dhatadi
Goxy
Veronica
Vinky
Kruno
Marijo
HaYrOLa
Pauly D
46 posters

Stranica 3 / 41. Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 14.12.11 16:48

mujo je napisao/la:
Pauly D je napisao/la:

Slažem se, po meni je dovoljno čak i manje pjesama, ne moraju sve biti odlične, dovoljno je da bude samo jedna dobra, ali ne dobra, nego savršena! Very Happy

I da ta savršena pobjedi. Very Happy

Da, a to bi bila Rozga Cool cheers cheers

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Goxy 14.12.11 17:01

Pauly D je napisao/la:

Da, a to bi bila Rozga Cool cheers cheers

Nema do Žige Shiny
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by mujo 14.12.11 17:03

Samo se nadam da neće klapu nikakvu zvvati.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Lunke 14.12.11 19:46

Mislim da pravljenje Dore nije potrebno...Sto Rozgu mucite i provlacite kroz polufinala, finala kad ce sve jedno dobiti...ovako bolje da ste joj rekli ti ides i da ima dosta vremena da napravi odlicnu stvar za ESC ovako ce imati pritisak, posto vec 100 puta sa te dore nijeuspela da izadje kao pobednik.
Lunke
Lunke

Broj postova : 9635

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 14.12.11 20:03

Lunke je napisao/la:Mislim da pravljenje Dore nije potrebno...Sto Rozgu mucite i provlacite kroz polufinala, finala kad ce sve jedno dobiti...ovako bolje da ste joj rekli ti ides i da ima dosta vremena da napravi odlicnu stvar za ESC ovako ce imati pritisak, posto vec 100 puta sa te dore nijeuspela da izadje kao pobednik.

Pametni moj Lunkić! I love you

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by mujo 14.12.11 22:27

Pa Jelena iako dođe na Doru ne mora značit da će pobjedit.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Bebi 14.12.11 22:30

Ja sve mislim da Rozga nece ni otici na ESC nego ce neko drugi, nemam stvarno ideju ko...
Da li ce na Dori i ziri odlucivati?
Bebi
Bebi

Broj postova : 3893

Kontinent Helia
Zemlja: Babyland
Obavijest: AVANGARDA!

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by mujo 14.12.11 22:38

Ma glasanje će biti isto ko i prethodnih godina 100%.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 16:26

Nista vam ne vredi pevac bilo koji pa tako ni Rozga ........Hrvatska nema problem sa pevacima!
Hrvatska ima drugi i to veliki problem ...nema kompozitora. Ovo sto su kod vas imena to nije za Evropu ,to moze samo da pokrije lokalno ex yu trziste.To je ta realnost.
Prema tome moracete uskoro da progutate Hrvatski muzicki ponusc te potrazite negde napolju kompozitira ,pogotovo ako se desi i treca nesreca da ne odete u finale. To onda zbilje nije doticanje dna, nego ce te otici ispod dna.
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 16:31

Sto ste uopste navalili toliko na Rozgu .....ljudi pa nije vam to Jugovizija nego Evrovizija.
Uopste ne razumem neke koji se tripuju na uspeh Jelene Rozge na ESCu...zboga.... kakva crna bizuterija, curka ima prirodno promukao glas... mozda bi prosla ko Vlado Kalember tamo neke godine Smile sa njenim brojalicama.
ako hocete bas neku dobru pesmu bolje da ste vec dali zeni prostora da napravi odlicnu pesmu i ima dobar vokal to je Emilija Kokic...(pesma andjeo ,nesto slicno ,tu je sad iz iri koji zna to da ceni).
Na kraju krajeva ta ista Emilijna je zasluzila od CRO da je izbare interno jer je zajedno sa Rivom dovela escondau YUG i u Zagreb! plus zna jako dobro svoj posao.
Svi ostali kompozitori su vam prosek ili totalni OCAJ!
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 18.12.11 17:25

KINGDOM_of_HEAVEN je napisao/la:Sto ste uopste navalili toliko na Rozgu .....ljudi pa nije vam to Jugovizija nego Evrovizija.
Uopste ne razumem neke koji se tripuju na uspeh Jelene Rozge na ESCu...zboga.... kakva crna bizuterija, curka ima prirodno promukao glas... mozda bi prosla ko Vlado Kalember tamo neke godine Smile sa njenim brojalicama.
ako hocete bas neku dobru pesmu bolje da ste vec dali zeni prostora da napravi odlicnu pesmu i ima dobar vokal to je Emilija Kokic...(pesma andjeo ,nesto slicno ,tu je sad iz iri koji zna to da ceni).
Na kraju krajeva ta ista Emilijna je zasluzila od CRO da je izbare interno jer je zajedno sa Rivom dovela escondau YUG i u Zagreb! plus zna jako dobro svoj posao.
Svi ostali kompozitori su vam prosek ili totalni OCAJ!

HAHAHA Rozga ima promukao glas? hahhahaha Sve si o sebi rekao s time Wink Bye!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 17:59

Da vrlo cesto joj puca glas ,da izgleda promuklo! Slaba je u donjim lagama i intonativno cesto falsira!
Ti razmisli da li je ona alfa i omega za ESC!
Ako jeste slobodno je izaberite ,ali sa njenim opusom do sada nemoj mnogo da se nadas.Zbilja bi bilo dobro da joj neko napravi pravu stvar , onda ok ,super! Ako bi bilo nesto sto vec znamo od nje to nije kapacitet koji bi nesto izludeo Evropu.
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 18.12.11 18:03

KINGDOM_of_HEAVEN je napisao/la:Da vrlo cesto joj puca glas ,da izgleda promuklo! Slaba je u donjim lagama i intonativno cesto falsira!
Ti razmisli da li je ona alfa i omega za ESC!
Ako jeste slobodno je izaberite ,ali sa njenim opusom do sada nemoj mnogo da se nadas.Zbilja bi bilo dobro da joj neko napravi pravu stvar , onda ok ,super! Ako bi bilo nesto sto vec znamo od nje to nije kapacitet koji bi nesto izludeo Evropu.

Hhahahaahahha ne mogu vjerovat što čitam, jesi tu slušao ikad nju kako pjeva? Promukao glas ti ima Nina Badrić npr, Rozga ni približno! Pa dobro ovako, do sada sam mislio da joj pjesma treba biti tipa 'Nazaret' oako brza melodična jaka, ali kad pogledam i vidim da je bilo dosta takvih dobrih pjesma akoje ni u finale nebi prošle počeo sam misliti da bi i pjesme tipa Bižuterije i Razmažene kad bi se malo doradile super prošle, jer se ukus Europe promijenio, možda bi bili zadnji a možda bi i neočekivano dobro prošli, ako prolazi turski melos dobro, armenci i azeri s njihovim moda bi i mi s našim 'bakanskim'

Rozga je prelijepa ima super glas i možda otpjevati svaku pjesmu bez problema, ima jak glas. Al sve u svemu mislim da bi bilo najbolje kad bi išla da pjeva neku dobru baladu Tonča Huljića, ne tipa Stotinama godina, nego neku posebnu baladu jer je to najsigurnije.



Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 18.12.11 18:17

Ne samo toncija huljica ..samo ne ON! pa zar ti ne vidis da on nije napravio taj zeljeni uspeh...pobogu sto samo on.
Ja licno volim Jelenicu ,samo bi voleo da joj neko nesto fino servira na tacni da curka to moze izneti na sceni.Ona moze dosta toga samo dajte vise pravu stvar.
Sto bi vi rekli tu niko ne zna skladati tako da stvar pakuje u europski celofan! Smile
Znam da je to glavni problem!
Zato ja ne verujem u bizuteriju na escu! Ono jedino sto bi istikao je: kad nemate sigurnog "konja za trku" onda uvek treba menjati i izbor i stil ,jednom recju sve.Pa nekad ce da upali.
Ono sto zelim je da vise ne gledam u agoniju na polufinalnom glasanju i da konacno odaberete tako i udjete sigurno u finale. Posle sta Bog da! Smile
Jos nesto ove godine ce u oba polufinala biti po tri ex yu zemlje,tako da uz neku vasu bar solidnu dobro pesmu pre cete u finale nego prethodnih godina.
sta vise mislim da ce ovo biti prvi put da ce sve ex yu zemlje izabrati dobre i jako dobre pesme.Za Ramba znamo da ce sxe zezati ,to je i najavio a ESC shvata iskljucivo kao kich i lakrdiju! dosta ce poena pokupiti izmedju nas! Smile
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 18.12.11 18:20

A valjda će sve bit dobro, uvjeren sam da se neće pak na kraju prijavit, al eto, što bude bit će...

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Goxy 18.12.11 18:52

Huljić je legenda. Dao nam je NEKOLIKO naših najboljih rezultate a i posljednji plasman u finale tako da DEFINITIVNO HULJIĆ Very good!
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by mujo 19.12.11 14:45

Slažem se,Huljić je najbolji izbor autora za Hrvatsku.
mujo
mujo

Broj postova : 65

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 19.12.11 22:50

Pa platite onda Huljica u stalni radni odnos u HRT nek lik pravi pesme svake godine....
Uspece on do penzije da pobedi na ESCu Smile moze biti! lol
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 24.12.11 16:49




Hoćemo i Doris na Dori!!!!!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by KINGDOM_of_HEAVEN 27.12.11 1:11

Tuzno je , sa Prisavlja niti pola vesti nema! Music
KINGDOM_of_HEAVEN
KINGDOM_of_HEAVEN

Broj postova : 126

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 04.01.12 15:26

Zadnja imena o kojima se govorilo su Rozga i Nina Badrić kako se priča, a zadnja opcija izbora o kojoj se pričalo je bila interni odabir jedne od te dvije pjevačice, sad....

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Marijo 04.01.12 15:34

to znaM VEC TJEDAN DANA AHAHAHHHA
Marijo
Marijo

Broj postova : 8840

Kontinent Helia
Zemlja: Silent Hill
Obavijest: Trkulja do pobjede

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Kruno 04.01.12 18:30

Marijo je napisao/la:to znaM VEC TJEDAN DANA AHAHAHHHA

Very good! Very good!
Također Very Happy
Kruno
Kruno

Broj postova : 11595

https://eurosong-hr-forum.forum-nation.com

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Pauly D 07.01.12 17:28

Mislim da će bit interno, jer oni još ništa konkretno nisu radili oko Dore! Tužno!

Pauly D
administrator

Broj postova : 12128

Kontinent Helia
Zemlja: Alexandria
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Goxy 07.01.12 17:32

Ame samo da još ne odustanemo :SSSSSS
Goxy
Goxy

Broj postova : 6382

Kontinent Helia
Zemlja:
Obavijest:

[Vrh] Go down

Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo - Page 3 Empty Re: Dora 2012. | Nina Badrić - Nebo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 41. Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.